Autor Wątek: Ubezpieczenie  (Przeczytany 1850 razy)

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Ubezpieczenie
« dnia: 12 Czerwiec 2018, 09:20:57 »
Czy ktoś może mi polecić firmę która byłaby dobra do ubezpieczenia sportów wysokiego ryzyka za granicą. Dotyczy wyjazdu na Murter. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź bo ze względu na konferencje klasyfikacyjne, za kilka dni drastycznie nie mam czasu.

Offline wodnik

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 273
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwiec 2018, 19:43:58 »
Jeśli tym ekstremalnym sportem jest nurkowanie to ja poleciłbym Hestię. Ja z nimi generalnie mam dobre doświadczenia, ponadto mają kilka wariantów ubezpieczeń dla nurków (zależnych od uprawnień albo planowanej głębokości nurkowań). Natomiast nie wiem jak wypadają w porównaniu z innymi ubezpieczycielami jeśli chodzi o ceny ubezpieczeń.

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Czerwiec 2018, 20:13:08 »
w zasadzie szkoda mi czasu na szukanie PZU mi odpowiada i jest blisko miejsca pracy i miejsca gdzie jutro mam rozmowę kwalifikacyjną  a do końca roku nie sposób znaleźć czasu w dzień inny niż zbliżony do godzin początku i końca pracy (ew. okienka tzn. pusta godzina lekcyjna w środku w czasie której nie ma się żadnej lekcji)

Offline Kulczyk

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: NTMX
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec 2018, 19:37:07 »
Jeżeli na krótki wyjazd- Hestia. Jeżeli takich wyjazdów masz w roku więcej lub w ogóle nurkujesz sporo to polecam DAN Silver. Druga opcja to kwota trochę ponad 80 Euro wszystko załatwiasz za pośrednictwem strony DANa i drukujesz potwierdzenie po opłaceniu dopóki nie przyślą plastiku po około miesiącu. Cały proces trwa niecałe 10 minut. Ta pierwsza opcja oczywiście jest dużo tańsza.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2018, 19:40:50 wysłana przez Kulczyk »

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2018, 21:02:49 »
80 Euro to dla mnie zdecydowanie za dużo, na razie nie planuję wyjazdów poza Chorwacją choć ostanie doświadczenie powoduję, że będę dążył do zrobienia jaszcze jak najwięcej w Polsce przed tym. Wyszedłem z wprawy ob 2011 roku do dziś były tylko 2(!) nurkowania wliczając wczorajsze. Wnioski: mam sprzęt działający i w miarę sprawny (choć tylko suchy ale szczelny), ale mia mam umiejętności trzeba jeszcze  nurów z instruktorem aby jakoś przypomnieć sobie jak ożywać suchego przede wszystkim. Mini wniosek to dodanie 1 kafla 0,75

Offline Kacanka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Początkujący
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2020, 17:56:51 »
Karta brzmi drogo, ale jak się co chwilę gdzieś lata, to wychodzi nawet taniej. Warto pamiętać, że lepsze ubezpieczenie też trochę kosztuje. Większość tych "podróżnych" ma dużo ograniczenia i niskie koszty na leczenie czy pomoc.
_____________
regeneracja pompowtryskiwaczy w Krakowie
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2020, 14:52:32 wysłana przez Kacanka »

Offline karceninko

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: 1
Odp: Ubezpieczenie
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Marzec 2021, 12:36:50 »
Dobre ubezpieczenia to kupa kasy. Dodatkowo towarzystwa ubezpieczeniowe mają dużo wyłączeń. Potrzebny ci konkretny doradca. Ja mam w CUK ubezpieczenia. Dorzucają 5 darmowych porad prawnych po kupnie. Dają radę.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2024, 11:43:31 wysłana przez karceninko »