Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mroowek

Strony: 1 [2] 3 4 ... 62
11
Forum ogólne /
« dnia: 24 Czerwiec 2008, 22:26:28 »
Cytat: "Sylwek"
Tylko jeden post osoby logującej się. Kilka info o sobie: od kiedy nurkuje, gdzie robił stopnie, gdzie nurkował, czym się interesuje...np

Szczerze mówiąc nie bardzo to widzę. O informacje, które wymieniasz system pyta podczas rejestracji nowego uzytkownika, wiec jezeli ktos tego tam nie wpisal, to z pewnoscia nie zrobi tego w osobnym temacie. Z tego powodu mysle, ze skuteczniejszym rozwiazaniem byloby ustawienie pewnych pol jako obowiazkowych, ale wtedy musimy sie liczyc z zmiejszeniem frekfencji na forum, na czym nam przeciez poki co nie zalezy.

Zrobimy jeszcze ustalenia miedzyresortowe w jakims dogodnym terminie ;)

12
Sprzęt /
« dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:57:54 »
Polecam Sea-Fish w Bytomiu. Mają fajne ceny i różne promocje przy zakupach więcej niż jednego elementu. Prowadzą też sklep internetowy, ale nie korzystałem jeszcze z niego. Są b. dobrze zaopatrzeni, więc można na miejscu wybrzydzać ile wlezie. Adres znajdziecie bez probemu.

13
Forum ogólne /
« dnia: 17 Czerwiec 2008, 01:14:31 »
Cytat: "te_pe"
ja polecam www.do-wody.pl - wytwórnia w krakowie.

Przy okazji - wytwórnię w Krakowie prowadzi Mysza z Nautici :)

14
Forum ogólne / Coś dla sentymentalnych
« dnia: 12 Maj 2008, 22:17:11 »
Pamiętacie naszą starą stronę? Dla tych, którzy nie pamiętają, lub nie mieli w tedy jeszcze nic wspólnego z klubem tutaj możecie sobie podglądnąć.

Od tamtego czasu sporo się na niej zmieniło, ale ostatnio niestety znowu stanęliśmy. Dlatego jeżeli ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł na redagowanie naszego serwisu to serdecznie zapraszamy do współpracy. My sami (to znaczy niektórzy z administratorów ;) ) ostatnio nie mamy już tak częstego kontaktu z życiem klubowym jak kiedyś, dlatego chętnie przy Waszej pomocy odświeżylibyśmy nasz serwis.

Jeżeli macie jakieś sugestie albo pomysły, dopisujcie proszę czego Wam brakuje, gdzie Waszym zdaniem coś kuleje itd. Jeżeli ktoś pokusiłby się o napisanie jakiejś relacji z wyprawy, chciał opisać nowe nurkowisko, albo dorzucić parę istotnych faktów do klubowej historii - to jest na to najlepsze miejsce.

Liczymy na Was   :okk:

15
Akcje klubowe /
« dnia: 14 Marzec 2008, 19:57:34 »
Zaraz, a czy czasem Wlachu sie nie wybierał?

16
Hajdpark /
« dnia: 30 Styczeń 2008, 18:13:30 »
http://www.youtube.com/watch?v=Z4Y4keqTV6w spróbujcie wytrzymać do końca filmiku i się paść ze śmiechu

17
Forum ogólne /
« dnia: 26 Styczeń 2008, 13:57:45 »
Cytat: "Sylwek"
Może ktoś z Was słyszał o jakiś przypadkach uruchomienia tych ubezpieczeń, jak wygląda to w praktyce?
Tak, ja miałem kontakt, z tym ze to było 2 lata temu. Gość robił "fun-dive", ale kiedy zorientowal się, że zegarek pokazuje mu trzy cyfry z literka m stwierdzil, ze chyba czas sie wynurzac, bo 12 litrowa butla to troche za malo, zeby podziwiac dłużej tzw. Weight-Belt Garden. Skutków chyba nie musze opisywać.

Mial 4 sprezenia w komorze. DAN uprzejmie poprosił jedynie o zgodę na sczytanie profilu nurkowania do celów statystycznych oraz wyłożył całą kasę z góry. Kolega musiał tylko okazać dowód zawarcia ubezpieczenia.

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku wypłaty odszkodowania z OC instruktorskiego. Moim zdaniem to bezkonkurencyje podejście do sprawy.

Cytat: "Sylwek"
zapytałem go o złamanie standardów nurkowych, czego konsekwencją jest wypadek nurkowy. Jak do tego podejdzie towarzystwo ubezpieczeniowe?


Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawy niejasne kieruje zazwyczaj do obsługującego je prawnika. W takim przypadku spór sądowy jest w zasadzie nieunikniony. Zajmuję się tym na co dzień. Polecam DAN.

18
Forum ogólne /
« dnia: 12 Styczeń 2008, 15:00:41 »
Zabrakło jak zabrakło. Jak mi podrzucicie jakies fotki po wstępnej selekcji, to nie ma sprawy, moge poumieszczac. Zreszta prosiłem o podrzucanie kilka razy wcześniej. Niesterty bez odpowiedzi :(

19
Szkolenia /
« dnia: 09 Listopad 2007, 22:57:59 »
Mysle, ze jego zapatrywania beda conajmniej zblizone do wytycznych KDP  :mrgreen:
A linka zamiescilem pogladowo, zeby byl przy tej dyskusji :)

20
Akcje klubowe / PoWalna impreza Zaścianek
« dnia: 09 Listopad 2007, 22:54:53 »
Zaraz po Walnym zapraszamy na imprezę. Zaczynamy 23 listopada o 21, pod warunkiem, ze Walne pojdzie gladko.

Kraby przybywajcie!

Strony: 1 [2] 3 4 ... 62