Autor Wątek: Suunto czy Uwatec ??  (Przeczytany 19692 razy)

jazz

  • Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Czerwiec 2006, 18:19:34 »
Cytat: "tatar"
W granicach Unii?

Ehhh... widzisz, nie zdążyłem przywyknąć do tego, że nie mamy granic (celnych).
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez jazz »

Offline michito

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Lipiec 2006, 18:03:38 »
Kurcze, strasznie mi namieszaliście swoimi recenzjami sprzętu. Ale zawsze lepiej być człowiekiem uświadomionym. Ja już byłam praktycznie zdecydowana na zakup Nemo Marens a tu go wszyscy odradzają. To dlaczego jest taki drogi? W sumie te, które Wy polecacie są od Nemo tańsze. No i nie mówiąc o tym że wizualnie mniej mi się podobają, ale ostatecznie aspekt estetyczny jest mniej ważny od praktycznego. Moim jednak zdaniem z tych wszystkich komputerów to nemo prezentuje się najlepiej. No i ten opatentowany przez marensa pomysł z dwoma tylko przyciskami, którymi obsługuje się całość, to wszystko dawało dobre wrażenie. Nie? Będe wdzięczna za dodatkowe uwagi
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez michito »

Offline TomekB

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Lipiec 2006, 08:38:16 »
Ja do tematu dorzucilbym jeszcze Sunnto Mosquito. Uzywam juz jakis czas i jestem bardzo zadowolony. Jest to moj pierwszy komp i moze dlatego nie mam problemow z wielkoscia wyswietlacza. Oczywiscie jest kilka detali ktore bym zmienil ale ogolnie jest bardzo na plus  =D>
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez TomekB »
2Dive or not 2Dive?
That\'s not a question!
2Dive 4 sure!!!

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Lipiec 2006, 12:16:39 »
Cytat: "michito"
To dlaczego jest taki drogi?


w sumie sama sobie odpowiedzialas na to pytanie... bo to jest Mares!!  :mrgreen: i nie zawsze to co najdrozsze jest najlepsze...  :)

a poza tym Mares w Krabie nie jest trendy...  :lol:

a co do technicznych kwestii to sie nie bede wypowiadal, bo nie znam tego komputera, jednak fakt, ze dookola wszyscy uzywaja Suunto lub Uwateca, o czyms zapewne swiadczy... :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Gracek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Lipiec 2006, 13:37:04 »
Ja w koncu sie zdecydowalem na Vypera i jestem jak narazie bardzo zadowolony.
Chociaz generalnie to nie mialem stycznosci z wieloma kompami wiec ciezko mi sie wypowiadac:), ale dlamnie jest wporzadku.

Cytat: "mroowek"
I owszem, na powierzchni, ale czy na głębokości 40 m też będzie to takie łatwe?


Dla mnie wyswietlacz jest bardzo czytelny nie mialem z tym problemu nawet ponizej 40 metrow. Tylko to bylo w sumie na chorwacji :) W naszych wodach to zdeko inaczej na takiej gleboksci jest jesli chodzi o illosc swiatla, ale u nas chyba nie ma po co tak gleboko nurkowac:)))

Zastanawialem sie jeszcze nad gekko ale brak podswietlenia i kombinacja z podlaczeniem do kompa mnie od tego zakupu zniechecily.

No w Vyperze moze jest malutki minus ze przyciski nie sa jakies super wygodne szczegolnie jak sie ma grube rekawice nie wiem jak w innych kompach.

Pozdrowionka

Gracjan
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Gracek »

Offline maciek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Lipiec 2006, 13:56:11 »
Cytat: "michito"
No i nie mówiąc o tym że wizualnie mniej mi się podobają, ale ostatecznie aspekt estetyczny jest mniej ważny od praktycznego. Moim jednak zdaniem z tych wszystkich komputerów to nemo prezentuje się najlepiej


najpierw myślałem o co gościu ci chodzi ale potem zobaczyłem znaczek wenus przy loginie i wsio jasne kobieta kieruje sie innymi kryteriami i bardzo dobrze. to powiem ci tak: ja bym ci polecał jakiś wyrób suunto np moqito po pierwsze sam mam i jest ok po drugie jest zgrabny, łatwy w obsłudze można samemu wymieniać baterie i nie trzeba sie go wstydzić wsród innych nurków szczególnie tych baaardzo koszernych bo z maresem to będą patrzeć z pobłażaniem bo jak głosi mądrość ludowa mares to tylko klapki fajne robi, nie którzy mówią ze jeszcze avanti quatro jest OK. uwateca to nie polecam płci pięknej bo to strasznie wielkie jest, taka mała lodówka na rękę. jeśli masz wiekszą ilość gotówki to bardzo ładny jest suunto stinger

pozdrawiam i życzę udanego wyboru
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez maciek »
pozdrawiam serdecznie

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Lipiec 2006, 23:12:40 »
A tak naprawdę to powinnaś sobie dobrać kolor obudowy komputera do koloru pianki :mrgreen: Jeśli żaden ci nie przypasi to kup sobie Niteka wyglada jak GameBoy i jest wesoło  :wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl