Autor Wątek: Regulamin korzystania z Zakrzówka  (Przeczytany 1309 razy)

Offline Anka Sołtysik

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Regulamin korzystania z Zakrzówka
« dnia: 29 Czerwiec 2017, 10:46:37 »
Drodzy Klubowicze. Dla przypomnienia zamieszczam regulamin Zakrzówka, który jak przypominam jesteście BEZWZGLĘDNIE zobowiązani przestrzegać. Opłaty za wstęp regulujecie bezzwłocznie po przybyciu na miejsce, bilet zachowujecie / władacie od razu za przednią szybę samochodu którym przyjechaliście. Regulamin pochodzi z oficjalnej strony Krakena.


Zasady korzystania z akwenu
 

Zasady korzystania z Zakrzówka:
Godziny otwarcia -
http://kraken.pl/index.php?dzial=firma

    Wejściówka na teren - 30 zł osoba (w tym opłata za samochód - możliwość wjazdu)
    Opłata dotyczy wszystkich osób powyżej 15 roku życia. Nie ma opłaty za nie nurkujące dzieci poniżej 15 roku życia. Jeżeli dziecko nurkuje należy za niego wnieść opłatę jak za każdą inną osobę. Osoby niepełnoletnie muszą na terenie bazy znajdować się stale pod opieką dorosłych. Prosimy szczególnie uważać na młodsze dzieci zarówno w pobliżu wody jak i nie pozwalać im się bawiać w pobliżu ścian kamieniołomu. Opiekunowie biorący dzieci na Zakrzówek robią to na własną odpowiedzialność.
    Instruktorzy oraz firmy nurkowe - bilety i opłaty według cennika za wszystkie osoby

Instruktor przyjeżdżający z kursantami płaci tylko za nich, łącznie z osobami towarzyszącymi; sam ma wstęp gratis.
Instruktor przyjeżdżający samemu, płaci połowę stawki czyli 15 zł

Jeżeli ktoś chce zostać na nocne nurkowanie, proszony jest o pozostawienie w bazie imiennej listy nurkujących osób (dla ochroniarzy gdyby przyjechali) i otrzymuje kod do bramy, pozwalający w nocy wyjechać z terenu bazy.
Kod trzeba uzyskać każdorazowo ponieważ jest tylko na daną noc.
Przypominamy, że nurkowie zostający na nurkowania nocne muszą posiadać własny tlen oraz apteczkę ponieważ wyposażenie bazowe nie jest dostępne po zamknięciu bazy.

W sezonie (Od maja do końca września) teren akwenu jest pilnowany przed dzikimi użytkownikami.

Przypominamy, że teren zalewu Zakrzówek jest terenem niebezpiecznym - zarówno na powierzchni (strome, osypujące się ściany, brak wytyczonych ścieżek), jak i pod wodą (zalane drzewa i inne obiekty często oplątane linkami). Wszystkie osoby decydujące się korzystać z bazy na Zakrzówku czynią to na własną odpowiedzialność. Informujemy wszystkich, że na głębokości od około 28 metrów do dna widoczność pod wodą gwałtownie maleje do około 30-50 centymetrów, a w wodzie wyczuwalny jest silny zapach siarkowodoru. Na terenie Zakrzówka obowiązuje zakaz kąpieli - do wody można wchodzić tylko w piankach i minimum sprzęcie ABC.

Prowadzenie na Zakrzówku
kursów na poziomie instruktorskim
wymaga pisemnej zgody
Centrum Nurkowego Kraken
Anka