Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - qbeu

Strony: [1]
1
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Łyżwy!
« dnia: 11 Grudzień 2010, 22:05:05 »
Witam klubowiczów :wink:
byliśmy dziś małą grupką krabową i nie tylko na łyżwach:
http://www.cracovia.pl/hokej/slizgawki
było naprawdę fajnie i pomyślałem, że można by takie wypady robić regularnie co tydzień  :wink: np. w soboty o 17 albo 19. Lodowisko jest spore, miejsce dla siebie znajdą zarówno zupełni nowicjusze jak i umiejący jeździć, jak się trochę to ogarnia to można się bawić np. w ganianego i jest ubaw :mrgreen:
bilet ulgowy 8zł, na miejscu wypożyczalnia łyżew.
Za tydzień mamy wigilię, więc ten termin odpada ale za 2 tygodnie na pewno parę osób pójdzie także zapraszamy!

2
Sprzęt / Suchy skafander - szycie na miarę.
« dnia: 08 Listopad 2010, 23:57:11 »
Helloł,
staram się wstępnie zorientować w kwestii szycia na miarę suchego skafandra, gdzie warto takowy sobie uszyć i jak to wypada finansowo, chociaż i tak na razie nie będę w stanie sobie na to pozwolić.
              Na pewno chciałbym aby skafander był z typu membranowych. Wydaję mi się, że najlepiej uszyć go gdzieś w Polsce, podjechałbym aby mnie pomierzyli i potem ew. poprawki byłyby robione w miarę szybko i nieodpłatnie, podobno praktycznie zawsze suchy szyty na miarę jest do poprawki. W przypadku awarii też lepiej mieć serwis w kraju. Osobiście zainteresował mnie TryTech z equesa, ze względu na dość atrakcyjną cenę przyznam :) niestety nie mam rozeznania i nie wiem czy toto coś warte. Jeśli macie jakieś pomysły gdzie warto uszyć skafander za przystępne pieniądze to piszcie proszę :)

pozdrawiam  :niemalekko2:

3
Aktualności / Re: Zapisy na baseny dla osób ze stopniami
« dnia: 25 Październik 2010, 23:32:18 »
Cytat: "killer"
Zastanawiamy się także, nad zorganizowaniem na niedzielnych basenach grupy nastawionej na ćwiczenia ukierunkowane na nurkowania na zatrzymanym oddechu, jednakże jest to uzależnione od ilości zainteresowanych takimi zajęciami osób. Żeby było możliwe uruchomienie takiej grupy, konieczne jest zebranie minimum 10-15 chętnych. Prosimy o deklarowanie zainteresowania takimi zajęciami (najlepiej bezpośrednio w naszej siedzibie w godzinach klubowych).


ja byłbym chętny na takie zajęcia :)

Strony: [1]