Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dan

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
diveTarget.com


Cześć wszystkim!


Chciałbym Wam pokazać https://divetarget.com[/URL]

Owoc ponad dwu i pół letniej pracy nad globalną wyszukiwarką dedykowaną w 100% płetwonurkom oraz instruktorom.

Zbudowaliśmy darmową platformę ogłoszeniową, której celem jest integracja całej społeczności płetwonurków. Integracja poprzez aktywność.

Chcielibyśmy, abyście częściej jeździli na nurkowania w coraz to nowe miejsca, tak tanio jak to możliwe, dzieląc się kosztami.

Natomiast przede wszystkim chcemy pomóc instruktorom w ich pracy, dlatego jednocześnie zbudowaliśmy dedykowany oraz uniwersalny system rezerwacyjny dla kursów, komercyjnych wyjazdów i lokalnych ofert nurkowych.

Powyższy opis dosłownie w kilku procentach przedstawia to, co dla Was mamy.

Jesteśmy teraz w fazie przygotowań do oficjalnego startu z kampanią.
Nasz system jest gotowy od kilku dni, a już mamy kilkudziesięciu użytkowników.
Zbieramy ogłoszenia, aby mieć, co reklamować w sieci. – Ogłaszając się u nas za darmo – piszę tutaj do instruktorów – zyskacie dodatkową reklamę w sieci.

Natomiast my będziemy mieć czym przyciągnąć uwagę nowych płetwonurków.

Chciałbym tutaj zaznaczyć, że portal jest darmową platformą dla wszystkich i zawsze taką pozostanie. Jest to moja idea, jako pomysłodawcy oraz głównego inwestora projektu divetarget.com.

Osobiście, jako 18-letni chłopak zrobiłem divemastera odpracowując swoją licencję przez 2 miesiące w centrum nurkowym w Hurghadzie w 2004 roku – nie było mnie stać na nurkowanie, a miałem tyle szczęścia, że ktoś wziął mnie pod swoje skrzydła i zaproponował, dla mnie wtedy, układ idealny.
Każdy dzień pracy w tamtym sezonie wakacyjnym jak i w kolejnych, liczyłem zupełnie inaczej – nie ile zarobię, a ile zaoszczędzę nurkując za darmo w miejscu gdzie inni muszą płacić kilkadziesiąt dolarów za dzień.

Dedykuję ten portal wszystkim zawodowo związanym z nurkowaniem osobom oraz płetwonurkom, którzy szukają taniej alternatywy.
Tylko tam gdzie jest ruch, są okazje. Okazje na częstsze i tańsze nurkowania.Kawa na ławę.
Wprowadziliśmy gradację kont pod względem subskrypcji oraz prowizji od transakcji, mając na uwadze bardziej aktywnych instruktorów lub centra nurkowe, które będą potrzebowały dużej liczby ogłoszeń.

Przedstawiam krótką instrukcję, jak pomimo płatnych subskrypcji oraz prowizji od transakcji korzystać z naszego portalu ZA DARMO – nie wydając ani złotówki – dosłownie!

Mamy dwa konta:

Diver – dla licencjonowanych płetwonurków – każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku. System rezerwacyjny jest całkowicie bezpłatny.

Instructor – dla licencjonowanych instruktorów – identycznie jak w przypadku konta Diver, każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku.
Instructor – ma możliwość wystawiania ogłoszeń z płatną rezerwacją, od której nasz system podczas transakcji pobiera 10% lub 5% prowizji od kwoty rezerwacji, w zależności od posiadanej subskrypcji.
Wystarczy wystawiając ogłoszenie (kursu, wyjazdu, oferty lokalnej) zaznaczyć w formularzu „nie wymagam płatnej rezerwacji”. W takiej sytuacji system rezerwacyjny jest całkowicie dla Was bezpłatny.

Jeżeli jesteś bardziej aktywnym instruktorem i będziesz potrzebował większego pakietu ogłoszeń w postaci płatnej subskrypcji Silver lub Gold, wcale nie musisz kupować tej subskrypcji.
Możesz otrzymać za darmo Silver Pro, jeśli do 14.03.19 wystawisz u nas 6 dowolnych ogłoszeń!

Możesz otrzymać za darmo subskrypcję Silver Pro lub Gold Business z dłuższą datą ważności o dodatkowy rok, jeśli aktywujesz u nas darmowy pogram partnerski i zaprosisz do portalu swoich znajomych.

To bardzo proste:

Za 5 nurków dostaniesz Silver Pro na 2 lata.

Za 50 nurków dostaniesz Gold Business na 4 lata.

Każda zaproszona przez Ciebie osoba otrzyma Silver Pro na rok, jeżeli Ty jako polecający dostaniesz jedną z wymienionych subskrypcji.
Brakuje Ci znajomych? Możesz pisać artykuły u nas na blogu: 1 artykuł = 1 brakujący nurek do otrzymania Silver Pro. Więcej szczegółów na naszej stronie- powyższe oferty specjalne są skierowane dla kont zarówno Diver jak i Instructor.

Jak widzicie starałem się to tak poukładać, żeby zasady były jak najbardziej fair.
Żebyście nie musieli u nas wydawać pieniędzy, dzięki czemu my nie będziemy musieli wydawać ogromnych kwot na reklamy w sieci, a zyskamy popularność.

Lepiej przeznaczcie swoje środki na kolejne kursy, wyjazdy lub sprzęt nurkowy.
To wbrew pozorom jest bardzo ważne.Dla wszystkich Krabów udostępniam – support : tel. +48.533.007.126
Gdybyście mieli jakieś pytania lub potrzebowali pomocy.

Telefon jest czynny dla Was przez 7 dni w tygodniu od 10:00-18:00.
Numer ten będzie aktywny tak długo jak portal będzie w fazie beta.
Później przejdziemy na support przez formularz kontaktowy.

Będę się starał odpowiadać na Wasze pytania również tutaj na forum, wszystkie uwagi będą bardzo cenne.

Biorąc specyfikę pracy klubu Krabowego, informację o portalu kieruję bardziej w stronę wszystkich nurków niezawodowo związanych z branżą, aby mogli się organizować i jeździć częściej na niekomercyjne wyjazdy budżetowe.

Zapraszamy Was serdecznie.

https://divetarget.com[/URL]

2
Jak nie grałem od studiów, tak to trzeba będzie wrzucić na ruszt.

https://www.gram.pl/news/2018/12/15/subnautica-do-pobrania-za-darmo.shtml

Trailer wygląda zjawiskowo!!

4
Witam, wyjazd na Hermanice, szukam kogoś kto chciałbym wybrać się na deco nurka(120min), całość robimy w ekipie 5os. Lub opcja nr 2 dla dwóch osób o podobnych uprawnieniach- wtedy nurkujecie indywidualnie. Jeżeli jeszcze ktoś nie był, zaznajomię was z akwenem.
Wyjazd z Krakowa o 6:00 rano 25.06.17
Przyjazd na 9:00
Nurek 10:00-12:00
Powrót 15-16:00

Mam jedno miejsce dla "technicznego" lub dwa miejsca dla "singli"

tel,533.003.670 lub priv

- jak ktoś może proszę wrzućcie to na FB w niezmienionej formie.

5
Odświeżam temat, wczoraj byłem na Bagrach. Warunki idealne jak na ten akwen. Widoczność rzędu 6-7m głównie przy południowej linii brzegowej. Termoklina jeszcze się uchowała jakieś 50cm nad dnem w najgłębszych miejscach.
Wizura tak dobra jak nigdy, zwłaszcza na barce. W końcu widać dokładnie resztki osprzętu i budowę kadłuba i to co znajduje się w dnie dookoła "Black Pearl".

Niestety z żalem muszę tutaj napisać, że puszczona przeze mnie poręczówka (ok. 120m) ostatniej zimy od brzegu do barki została przez kogoś zwinięta. Całą robotę z kotwieniem szpilą w piachu i szukaniem stałego punktu szlag trafił. Chciałbym spotkać nurków którym to przeszkadzało!!

7
Dzieki Panowie za odpowiedz. Zaczalem sie zastanawiac nad ta woda ktora jest lzejsza przy nizszych temperaturach i powiem szczerze ze jedyny argument za to fakt ze zbiornik zamarza a temperatura przy dnie pozostaje stala o ile glebokosc na to pozwala. Czyli co.. ok. 4C bardziej wynika z geotermiki niz ruchow sezonowych wody..?
Jacku masz racje z tym tylko ze zakwit rozpoczyna sie przy okreslonych warunkac.. Moje pytanie czy ktos trafil w “dzien przed“.
Pozdro

8
Forum ogólne / Miksja wiosenna - jak długo trwa i czym się kończy
« dnia: 03 Kwiecień 2017, 18:54:08 »
Witam, kieruję to pytanie do osób które posiadają doświadczenie w nurkowaniu na płytki zbiornikach takich jak np. Bagry gdzie głębokość nie przekracza 9m.
tytułem wstępu:
Lody puściły około miesiąca temu, woda z 4 stopni zaczyna łapać w tym momencie ok. 7,5 C. widoczność jest rzędu 80cm do 1m.
Jeżeli wziąć pod uwagę przeciętne warunki atmosferyczne panujące w okresie wiosennym: jak częste deszcze i wiatry.

Moje pytanie brzmi:
1. Czy jest szansa, że na takich płytkich zbiornikach woda się w pewnym momencie wyklaruje zanim dojdzie do zakwitu. Mam na myśli przejrzystość porównywalna z listopadem ( 2-4m). Lub inaczej zapytam ( przyjmując brak opadów i mocnych wiatrów), czy stopniowy wzrost temperatury będzie rzutować na nieustannym pionowym ruchu wody w wyniku czego zawiesina będzie się utrzymywać w toni, aż do wyrównania temperatury w całym akwenie?
2. Czy w okresach słabych zim, gdy oblodzenie zbiorników było praktycznie zerowe, miksja wiosenna zachodziła mniej gwałtownie?

(Dla przejrzystości-Jak ja to widzę, zimna woda z topniejącego lodu (ok. 1 C), opada na dno podnosząc do góry osady denne wraz z cieplejszą wodą (ok. 4C).
Woda 4C" ogrzana poprzez falowanie i na słonecznie stopniowo podnosi swoja temperaturę przesuwając termoklinę coraz głębiej. Dochodzi czynnik ilości tlenu rozpuszczonego w wodzie, który wraz z temperaturą stanowi główny zapłon wiosennego rozwoju fitoplanktonu. O ile woda 4C" po okresie zimy, podniesiona z dna jest słabo natleniona. To czy można się spodziewać, że zanim rozwiną się korzystne warunki dla flory ustanie miksja, a akwen się choć na chwile ustabilizuje?

Czy ktoś się kiedyś wstrzelił w takie warunki podczas swoich nurkowań?


 

Dzięki z góry.


9
Sprzęt / Odp: Exofin składane płetwy
« dnia: 21 Marzec 2017, 09:34:48 »
Ja bym powiedział, że żyją swoim życiem. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy newsa o fryzjerze który zbudował "Błotniaka". Kurcze jakby taka maszyna była na zakrzówku, dałbym stówe żeby zrobić pełną rundę przez dwa oczka, to byłby sceny jak z bonda 8)

10
Hajdpark / Odp: Ale jaja cd.
« dnia: 03 Marzec 2017, 10:07:32 »

Strony: [1] 2 3 ... 15