Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mvtt

Strony: 1 ... 6 7 [8]
71
Aktualności /
« dnia: 03 Maj 2011, 11:22:10 »
Dokładnie, jest ta garstka osób. Ci którzy nie mają kompletu, no cóż. Dla tych ośmiu osób z listy którzy mają wszystkie badania można by już coś zorganizować? Pierwsze nurkowanie zerówki w sobotę, więc nie zostało zbyt wiele czasu.

72
Aktualności /
« dnia: 18 Kwiecień 2011, 23:04:45 »
Obecny.

Jutro wieczorem bede mial komplet badan, wiec dolaczam sie do grupy na spotkanie z lekarzem sportowym.

73
Aktualności /
« dnia: 07 Grudzień 2010, 19:14:39 »
Cytat: "POSTER"
Ahoj !

Moi drodzy PE-ZEROWKO-wicze ;), w nawiazaniu do tego co napisal Killer powyzej; spotkacie sie jeszcze w tym tygodniu w swoich grupach na zajeciach basenowych, znajdzcie chwile i  wybierzcie prosze po 2 (max 3) osoby z kazdej grupy.
Chcialbym sie z tymi osobami spotkac, opwowiem Wam jak cala impreza wyglada, co trzeba przygotowac i w jakiej ilosci; podzielimy takze zadania na poszczegolne grupy.
Wstepnie proponuje spotkanie w piatek o godz. 19:30 w siedzibie Klubu; mysle, ze znajdziemy jakis kat, w ktory bedzie sie mozna wcisnac.
Jak sie juz zorganizujecie to dajcie mi znac tel lub na forum na prv. czy Wam ten termin pasuje.
W razie pytan lub watpliwosci piszcie lub dzwoncie smialo :)

Pozdrawiam i do zobaczenia !
P.


Taka mała sprawa techniczna, P-zerówka łekendowa nie bardzo będzie miała ja wyznaczyć ochotników przed spotkaniem piątkowym. Dopiero mamy zajęcia tego dnia o 20:45. Mogło by być spotkanie zatem dzień później, ew. w następnym tygodniu jakoś na początku, tak jak będzie Ci pasowało Poster :)

Chyba, że zorganizujecie się z grupami tygodniowymi i przekaże nam ktoś co miałyby te osoby zrobić. ;)

Pozdro.

Strony: 1 ... 6 7 [8]