Autor Wątek: Serwis nart sezon się zbliża  (Przeczytany 1432 razy)

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Serwis nart sezon się zbliża
« dnia: 10 Październik 2012, 09:11:10 »
Witam

Zbliża się zima a wraz z nią sezon narciarski , warto więc pomyśleć o sprzęcie i jego konserwacji. Jak co roku część z was odda narty do ostrzenia regeneracji zalewania ubytków regulacji itp.
Niestety będziecie robić serwis najczęściej w punktach które używają  maszyn.
Szkoda nart.
Maszyna owszem zrobi wszystko równo i ładnie ale zbierze przy tym 2-3 razy tyle ślizgu czy krawędzi niż specjalista który jest w stanie wykonać całą pracę ręcznie.
Mam takiego speca w Żywcu w tamtym roku zrobił dla mnie 3 pary jestem mega zadowolony (jeżdżę dwadzieścia parę lat więc wiem co nieco)
Ma 65 lat jest z wykształcenia inżynierem a zamiłowania serwisantem nart specjalizował się w nartach biegowych (kadra polski w latach 80) teraz siedzi od 3 lat w domu kiedy to zlikwidowali FAMED (był tam inżynierem od prototypów) i pobiera emeryturę jest to rodzina znajomych.
Pan postanowił sobie dorabiać wieczorkiem w zaciszu swojego warsztat ostrzy lepi nadtapia regeneruje naprawia dorabia ….
Mi naprawił rozwalone wiązanie atomica dorabiając dwa plastikowe tryby z metalu (w drugim też od razu zmienił) zapłaciłem za to wraz z ostrzeniem nową strukturą 100 zł  :lol: w paru punktach powiedzieli że nie możliwe do naprawienia !!!  
Serwis u niego czyli nowa struktura krawędzie (sportowe zwykłe) kosztuje 80 zł nigdzie tak tanio nie zrobicie :P
POLECAM
Kontakt do mnie ja biorę nartki  i wiozę do żywca (co jakiś czas jestem w Krakowie) 2 tygodnie i wracają :)do Krakowa

Dlaczego tak tanio ??? proste nie musi płacić VAT podatku itp. niema kosztów związanych z zus lokalem i tp 

W Krakowie taka usługa to wydatek koło 150 zł !!!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline Kulczyk

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: NTMX
Re: Serwis nart sezon się zbliża
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2012, 22:59:15 »
Jestem chętny, następnym razem biorę narty ze sobą do Krk. Napisz mi na PW nr kom. do Ciebie to się skontaktuje w tej sprawie.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »