Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gibil

Strony: 1 ... 12 13 [14]
131
Forum ogólne /
« dnia: 28 Marzec 2006, 23:08:20 »
W kwestii wyjasnienia co to za praca, ktorej sie spodziewam, bo widze, ze slowo to wzbudzilo w kolegach wiele emocji - w wakacje mam zajac sie prospekcja archeologiczna stanowiska podwodnego (pozostalosci portu) praca nie wymaga wielkich umiejetnosci nurkowych (nie jest gleboko) polega raczej na czysto archeologicznych zajeciach czyli mierzenie, rysowanie, fotografia itd. Beda tez z nami instruktorzy i zawodowi archeolodzy podwodni wiec koledzy nie maja sie co obawiac  :wink:  Kwestia polega na tym, ze jezeli zrobie P1 w maju (a niestety widze, ze to niemozliwe to moge szybko skonczyc kolejny kurs lub po prostu zrobic duzo nurkowan, zebym nie spowalniala pracy moci kolegow na stanowisku swoimi amatorskimi  :wink:  dzialaniami pod woda.
Pozdrawiam serdecznie
Ania

132
Forum ogólne / kurs na P1 w weekend majowy??
« dnia: 27 Marzec 2006, 22:33:58 »
Czy istnieje mozliwosc zrobienia kursu na P1 w weekend majowy? bardzo, bardzo by mi na tym zalezalo, bo mam juz nagrana prace w czerwcu jako nurek i musze jak najszybciej zrobic uprawnienia!!!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Ania

Strony: 1 ... 12 13 [14]