Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - panq

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 64
41
Sprzęt / Odp: kryza szyjna
« dnia: 25 Czerwiec 2014, 15:21:39 »
Ja jak zaleję buty, wywijam skafander na drugą stronę i wypycham buty gazetami. Trzeba BARDZO uważać przy wywijaniu, żeby nie uszkodzić zamka!!! Gazety na początku należy często zmieniać, a później w miarę tego, jak będą nasiąkać wodą. Buty neoprenowe niestety kiepsko schną...

Pozdrawiam!
Panq

42
Sprzęt / Odp: manszeta szyjna
« dnia: 22 Czerwiec 2014, 17:09:39 »
Kryza szyjna. Nie manszeta. Spytaj Kuby Prausa.

43
Sprzęt / Odp: Okazje
« dnia: 20 Czerwiec 2014, 18:06:44 »
Fajne flaszki - sam bym kupił, gdyby nie...
Warto przed zakupem zajrzeć do środka - ECS-y lubią rdzewieć.

44
Sprzęt / Odp: Rezygnacja
« dnia: 20 Czerwiec 2014, 11:28:21 »
Też mam taką nadzieję :)

45
Sprzęt / Odp: Rezygnacja
« dnia: 12 Czerwiec 2014, 17:29:59 »
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy do mnie napisali! Na forum, FB i przez sms. Nie spodziewałem się takiego odzewu! Wzruszyłem się jak cholera :)

46
Sprzęt / Odp: Rezygnacja
« dnia: 11 Czerwiec 2014, 14:20:45 »
Dziękuję!

47
Sprzęt / Rezygnacja
« dnia: 11 Czerwiec 2014, 12:53:30 »
Cześć!
Jak pewnie niektórzy z Was już wiedzą, odchodzę z zarządu. Chciałem więc wszystkich oficjalnie poinformować, że z dniem dzisiejszym (11.06.2014) rezygnuję ze stanowiska wiceprezesa do spraw technicznych i kierownika magazynu AKP KRAB AGH.

Powody są głównie natury osobistej, jednak moje odejście przyspieszyły wydarzenia okołoobozowe (miałem zostać do końca czerwca). Niektórzy klubowicze wiedzą, co się działo w związku z transportem sprzętu i pakowaniem autobusów. Reszta, jeśli jest zainteresowania, niech popyta starszych. Pakowanie sprzętu i przejazd na Elbę były dla mnie małym koszmarem i mam ogromny żal do pewnej osoby za nieodpowiedzialne decyzje i nieuzasadnione skąpstwo skutkujące „jazdą po bandzie” w związku z transportem sprzętu na obóz. Niby się „udało”. A gdyby nie? Kursanci nurkowaliby na bezdechu? Zresztą ta decyzja spowodowała dowalenie mi w takim stopniu, że ubyło mi parę lat, a przybyło DUUŻO siwych włosów. Mam nadzieję, że klubowicze wyciągną z tego odpowiednie wnioski i na przyszłość nie popełnią pewnych błędów, które zostały popełnione. To nie są czasy ryzykanctwa i „uda się”. Przy organizacji tej klasy wyjazdu nie można sobie pozwolić na tak wielkie ryzyko i obciążanie zupełnie postronnych osób, które zmuszone były uczestniczyć w transporcie. O samych środkach transportu również nie można powiedzieć, że były odpowiednie i przystosowane do pokonania z ładunkiem tak długiej trasy. Nie można też winić właściciela autobusów, że nie zgadzał się na przeładowywanie maszyn. Nowoczesne autobusy to nie ciężarówki i nie są jednorazowe. Zdziwię się, jeśli Pan Maciek zgodzi się wieźć Krabów po raz kolejny, a jeśli tak, to z pewnością nie na takich warunkach.

Podsumowując, spędziłem w Krabie jako sprzętowiec prawie trzy lata (od około połowy kadencji poprzedniego zarządu) i to zdecydowanie za dużo. Mało kto zdaje sobie sprawę, jakie to obciążenie być sprzętowcem w tak dużym klubie oraz ile trzeba włożyć pracy, której nie widać (zwykle poza godzinami klubowymi), żeby wszystko sprawnie funkcjonowało. Chciałem więc serdecznie podziękować wszystkim, którzy przez te lata byli dla mnie życzliwi i mi w taki czy inny sposób pomogli. Mam nadzieję, że moje działania w magazynie spotkały się z waszym uznaniem. Jeśli nie, to wiedzcie, że w danych okolicznościach dawałem z siebie wszystko, co akurat mogłem dać.

Przez ostatni rok do prowadzenia magazynu przysposabiał się Tomek Urban. W mojej opinii posiada wiedzę i umiejętności całkowicie wystarczające do samodzielnego prowadzenia magazynu. Jest też człowiekiem pracowitym, sumiennym i odpowiedzialnym. Sądzę, że wszyscy docenicie jego zaangażowanie. Proszę też starszych, doświadczonych klubowiczów o wsparcie Tomka w chwilach, gdy będzie to potrzebne.

Serdecznie pozdrawiam!
Bartek „Panq” Pankowski

48
Sprzęt / Odp: Nawigacja
« dnia: 30 Maj 2014, 19:59:59 »
Na darmowej aplikacji i wydruku trasy z GM jedzie Artek z Anią. Trzymajmy kciuki, żeby dojechali cało...

49
Sprzęt / Nawigacja
« dnia: 30 Maj 2014, 10:17:16 »
Ma ktoś pożyczyć na obóz nawigację z mapą europy? Potrzebuję na dziś pilnie.

50
Prosimy chętnych o pomoc w pakowaniu busa na obóz.
Zbiórka pod sprężarką o 18.30.

Pozdrawiam!
Panq

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 64