Autor Wątek: Zegarek  (Przeczytany 2126 razy)

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Zegarek
« dnia: 27 Kwiecień 2018, 08:26:55 »
Mam zamiar kupić jakiś dobry zegarek do nurkowania w sensownej cenie powiedzmy do 500 PLN, mile widziany głębokościomierz. Może ktoś coś polecić?

Offline lilia4

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Zaczynam z angielskim - kurs
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Maj 2018, 09:10:25 »
Ja Ci mogę polecić Casio G-Shocka, kosztuje do 500 złoty (ceny różnią się trochę między sklepami, na ceneo pewnie znajdziesz najtańszy). Mój mąż go sobie chwali, bo jest naprawdę solidny, wodoszczelny i praktycznie nie do zniszczenia, a przy tym nie waży zbyt dużo, więc się go dobrze nosi.

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2018, 12:07:09 »
ja też raczej preferuję Casio (miałem taki). Znalazłem kilka możliwości w internecie w cenach 300-400. Kupę bajerów w tym głębokościomierz i kompas i to co zawsze,

Offline ARTUR

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Technical Cave Instructor / M2
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2018, 09:51:22 »
Darku, szkoda kasy... w nurkowaniu i tak będziesz korzystał z głębokościomierza/komputera a nie z zabawki.

Ten stary Casio już Ci się rozwalił ?

Pozdrawiam,
Artur
nie sprzęt lecz chęć szczera czyni z ciebie divera

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2018, 05:34:43 »
tak, ale nie na lekcji (co prawda na ogół jest zegar na ścianie ale nie w każdej sali, a dopiero od przyszłego roku przechodzimy na procedurę, że zamiast otwierania dziennika się włącza kompa), a komórki zwalczam więc sam nie mogę jej używać, wiec tak czy inaczej potrzebuję więc lepiej od razu porządny choć bez przesady nie muszę mieć głębokościomierza i bajerów innych niż to co zawsze.

Offline fobia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Co powoduje haluksy?
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec 2018, 08:38:01 »
Hej. A polecicie coś do 200 złoty max? Nie mam aż takich funduszy na zegarek, a zależy mi najbardziej na dobrym głębokościomierzu. :)

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Zegarek
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2018, 20:19:54 »
tak ja kupiłem Casio w wyprzedaży 280 (trochę leżał bo po włączeniu światła osłabienie wyświetlania czasu, jest ledwo widoczny) bez specjalnych bajerów to co zawsze i ale g-shock i WR 200M. Zawiodłem się DHL pisali maile , że dziś lub jutro dostarczą i mailach się skończyło i ostatecznie pojechałem na rowerze do Staniątek odebrać osobiście. Mało się starali jak na paczkę za pobraniem. Trochę za krótki pasek na suchy raczej nie zapnę ale po co mam komputer.