Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Dan

Strony: 1 2 [3] 4
21
Czesc
 okazalo sie ze w niedziele(jutro) mam trase w opolskie. Gdzies kolo Opola jest slynna Silesia - kamieniolom/wyrobisko. Chcialbym zrobic jednego nurka bezdeco z pojedyncza flaszka, max 1h pod woda. Wyjazd wczesnie z rana, powrot do krk przed 18:00. Mam dwa miejsca w aucie, zrzuta po 50 na paliwo. Tel.5.085.4.5.0.0.,7

22
Witam, szukam chętnych na wyjazd weekendowy na Honoratkę w Końskim. Jeszcze tam nie byłem a od dawna słyszę, że miejsce to pod względem wizury jest dość zacne, a wody więcej niż po pas.
 Plan jest taki, aby jechać w piątek pod wieczór, nocleg na miejscu i z rana ruszamy na dwa nurki lub jak kto woli jedno konkretnego:). Możliwe, że ekipa z Łodzi do nas dołączy to będzie miał kto pokazać to i tamto.
Powrót po południu do Krakowa. Koszty to paliwo, spanie ( jeszcze się znajdzie), bakszysz za wejście na akwen- punkt główny i istotny = ma wyjść po taniości. 

23
Witam, jest wyjazd na Hermanice na 1 długiego nurka, mam dwa miejsca jeszcze w samochodzie. Wyjazd w niedziele o 5:00 rano . Powrót koło 13:00.
Z racji że nurek jest "długi" niestety propozycja tylko dla osób z gazami deco.
dzwonić533.003.670

24
Zainteresowałem się jakiś czas temu pozycją "The Treasure Diver's Guide" - J. S. Potter, czy ktoś ma lub miał tą książkę w ręku?

25
Sprzęt / Zakup skutera podwodnego - potrzebna pomoc/ porada
« dnia: 17 Sierpień 2015, 13:51:57 »
Witam, piszę w imieniu kolegi który przymierza się do zakupu skutera CUDA650 .Sprzęt jest czteroletni od pierwszego właściciela. Bateria w dobrym stanie, nigdy niezalany..."
Pytanie do Wszystkich, czy ktoś miał lub ma podobny sprzęt żeby się rzetelnie wypowiedzieć na temat kondycji technicznej, faktycznego stanu baterii, czy nie ma luzów na wale... itp.
Skuter jest do sprzedania za niemałe pieniądze, jeżeli ktoś mógłby pomóc fizycznie to kumpel chętnie się odwdzięczy finansowo. Zakup planowany jest na przyszły tydzień na Zakrzówku.
Za jakiekolwiek porady na forum z góry dziękuję:).
tel.533.003.670

26
Witam, zwolniło się jedno miejsce na wyjazd na Hańczę do Banana divers". Wyjazd jest albo jutro wieczorem z Żywca albo w piątek. Do dogadania. Koszt przejazdu w obie strony 150zł, koszt noclegu około 40zł, na miejscu można zamówić tanio całodzienne wyżywienie. Poszukiwana osoba najlepiej ze stopniem minimum P2 na nurki rekreacyjne:). kontakt 535-536.-803.- lub533.003.670. W tym samym czasie w tej bazie będzie ekipa z Kraba na kursie trimixowym, wiec na pewno pobyt będzie w wesołym gronie:)

27
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Wyjazd na Hermanice 08.12.14
« dnia: 06 Grudzień 2014, 00:12:58 »
Witam, tak jak w temacie jest wyjazd na Hermanice, jest jedno wolne miejsce. Plan jest taki żeby wyjechać z Krakowa o 8:00 w poniedziałek, powrót na wieczór.
Wymagany sprzęt: twin, lub sidemount, stage 50%, komputer wielogazowy i uprawnienia.
Będzie ambu.
Koszt wyprawy = koszt paliwa/5 osób
Kto ma numer do mnie niech dzwoni, resztę osób zapraszam na priv. Czekam do soboty wieczorem.
pozdrawiam

28
Cześć wszystkim,
tak jak w temacie, wybieram się na kurs UDT prowadzony 16-18.12.2014 w Gliwicach . Jeżeli byłby ktoś zainteresowany mam wolne miejsca w samochodzie.
 Generalnie zrzuta na paliwo 3x w tam i z powrotem, na dwóch ok. 60zeta. itd.

link: http://www.lok-cmas.org.pl/?id=97

+ do tego gas blender i mamy pełny pakiet do zabawy gazami.

Kiedyś podobno w Krabie był taki kurs za 700zł o ile dobrze słyszałem.

Piszcie priv.
Pozdrawiam
 

29
Witam, przymierzam się do kursu jak w temacie. Chciałem zapytać czy ktoś z klubu był może w tym roku na kursie w placówce Polskiego Towarzystwa Medycyny Hiperbarycznej w Gdyni czy jest równie dobrze przygotowany taki kurs pod względem merytorycznym jak było to w KOMH-u. Generalnie może ktoś wie jakie są różnice między tymi instytucjami.
Myślę o terminie grudniowym 01-03.12.2014 r. jak byłby ktoś zainteresowany to fajnie byłoby się wybrać razem nawet samochodem i przy okazji zrobić kilka nurków czy to na Bałtyku czy w jeziorach naszej północnej Polski.

Pozdrawiam

30
Łowiectwo podwodne / Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Okazje
« dnia: 13 Październik 2014, 16:08:17 »
Witam, piszę gdyż mam okazję kupić Cressi SL 55, facet chce za taki zestaw 170 zeta( patrz link poniżej), czy to dobra cena i czy warto kupić taką kuszę na początek?

Pozdrawiam

Strony: 1 2 [3] 4