Autor Wątek: anulowane zaległe szkolenia  (Przeczytany 2672 razy)

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
anulowane zaległe szkolenia
« dnia: 23 Czerwiec 2008, 21:25:15 »
Cześć,
Osoby które nie zamknęły szkolenia na stopnie P1 oraz P2 KDP/CMAS rozpoczętego w zeszłym roku, zapraszam ponownie do odbycia całego kursu na dany stopień.

Szef Szkolenia AKP Krab
Sylwester Wójcik
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline Roman WALCZYK

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 Instruktor Freedivingu mobile: +48 530 503 007
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2008, 13:11:32 »
=D>  =D>  =D>
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Roman WALCZYK »
If you are good at something never do it for free.

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwiec 2008, 14:22:23 »
Sprecyzuję, bo może z "zerówki" ktoś źle zrozumiał. Chodzi tylko i wyłącznie o kursy na wodach otwartych. Szkolenie basenowe nie daje uprawnień do nurkowania na wodach otwartych, a jest tylko obligatoryjnym tokiem przy robieniu kursów. Lepszym przygotowaniem, poprawą kondycji, technik nurkowych itd. Po kursie basenowym można, lecz nie ma obowiazku przystępowania do P1. Można sobie zrobić kurs P1 za rok, dwa...itd. Można bez zrobienia kursu na wodach otwartych (P1), w dalszym ciągu uczestniczyć w zajęciach basenowych (przy czym w miarę możliwości polecam już grupę średnio-wyższą, nie będziecie się jeszcze raz uczyć scyzoryków itd., moża iść dalej) oraz składka basenowa dla środnio-wyższych jest niższa  :wink:
Komisja Działalności Podwodnej wyraźnie precyzuje ile czasu może maksymalnie trwać dany kurs nurkowy (P1 i P2).
Problem pojawił się ostatnio, ponieważ jedna z osób z nie dokończonym i nie zaliczonym kursem zaczęła podawać do wiadomości, że stopień posiada.
Nie chcę się rozwodzić nad konsekwencjami takiego postępowania. Jest to bezpośrednie zagrożenie dla osób nurkujacych z takim partnerem, mogące prowadzić do wypadku nurkowego.
Stąd moja reakcja była tak zdecydowana.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

PabloSz1970

  • Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Czerwiec 2008, 14:48:03 »
W pelni popieram i rozumiem Sylwka, Widze roman ze ty rowniez.
Niezle sie napocilem i duzo pracy kosztowalo mnie zeby zdobyc swoj stopien i chcialbym nurkowac (zwlaszcza gleboko jak w Chhorwacji) z osobami ktorych jestem pewien i wiem ze maja wystarczajaco wiedzy i umiejetnosci aby mnie wspomoc w sytuacji awaryjnej
Jesli ktos myli znak 50 ze 100 at lub bredzi na temat termokliny w lutym na Zakrzowku to nawet nie bardzo powinien miec stopien P1 a co dopiero P2  bo to podstawowa wiedza

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez PabloSz1970 »