Autor Wątek: Najazd Krabów na Koparki  (Przeczytany 4314 razy)

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Najazd Krabów na Koparki
« dnia: 22 Wrzesień 2014, 17:00:09 »
Drogie Szkraby zapraszamy Was serdecznie na zacnego nura w kamieniołomie koparki w Jaworznie. Szczególnie mile widziane tegoroczne P1. W planie dwa nurkowania, grill dużo dobrej zabawy a wieczorem jakieś odsycanie w Gwarku lub Karliku. Żeby ulżyć logistycznie w piątek 03.10 podstawimy samochód do którego będzie można zapakować butle i trochę sprzętu. Mam 3 miejsca w aucie zapraszam .Wszyscy którzy dysponują transportem proszeni są o wpisywanie tej informacji na stronie wydażenia Będzie też parę P3 które będą mogły podbić Wam nurkowania stażowe potrzebne do zaliczania kolejnych stopni.

strona wydażenia na facebuku https://www.facebook.com/events/825995870766411/?source=1

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2014, 21:52:27 »
Drogie Szkraby zapraszamy Was serdecznie na zacnego nura w kamieniołomie koparki w Jaworznie. Szczególnie mile widziane tegoroczne P1. W planie dwa nurkowania, grill dużo dobrej zabawy a wieczorem jakieś odsycanie w Gwarku lub Karliku. Żeby ulżyć logistycznie w piątek 03.10 podstawimy samochód do którego będzie można zapakować butle i trochę sprzętu. Mam 3 miejsca w aucie zapraszam .Wszyscy którzy dysponują transportem proszeni są o wpisywanie tej informacji na stronie wydażenia Będzie też parę P3 które będą mogły podbić Wam nurkowania stażowe potrzebne do zaliczania kolejnych stopni.

strona wydażenia na facebuku https://www.facebook.com/events/825995870766411/?source=1
No nareszcie jakis fajny wyjazd klubowy sie szykuje. Jest samochód, są chęci i plan na Koparki. Czy Klub nie może takich wyjazdów organizować regularnie co 2 tygodnie ? Tak trzymaj Patryk nie zapomnij tylko o kosztach amortyzacji sprzętu.
Pozdrawiam z Malty Jacek 8)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2014, 00:05:48 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2014, 17:07:38 »
A wieczorem, po nurkowaniu zapraszamy do Zaginionego Świata na integrację nienurkową.

Szczegóły TUTAJ

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Październik 2014, 00:37:57 »
oczywiście będę :) tak więc drogie P1 :) jak ktoś chce: porady/pomocy/doszkolenia to nie krępować się. Cały dzień jestem do wszej dyspozycji  ;)
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline Justyna

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Październik 2014, 09:26:36 »
Pozdrawiam,
Justyna

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Październik 2014, 20:50:02 »
Dobra przypominam o akcji na Koparkach. Proponuje spotkać się w klubie jutro, pobrać sprzęt i butle , co się da to załadujemy do Berlinga resztę poupychamy po autach i rozplanujemy czy startujemy bezpośrednio czy np spod sprężarki. Osoby niezdecydowane niech się decydują tu nie ma nad czym się zastanawiać jedzie zacna ekipa jest możliwość zapoznania się z nowy nurkowiskiem (nie tylko dla P1 będzie to nowość bo ja np od czasu zmiany właściciela na koparkach nie byłem i jestem bardzo ciekaw jak to teraz wygląda )
Pytanie pierwsze czy ktoś ma jakiegoś fajnego grilla ? Węgiel jest kiełbaski się znajdą. Nie ma to jak zacny nurek na zgadze .
Jest prośba żeby potwierdzać kto jedzie . Bo ostatnio jest taka moda na FB że ludzie klikają ze wezmą udział i na tym się kończy.
Po nurkowaniu oczywiście program artystyczny
Jak macie jakieś pytania piszcie smiało

Offline niedzielna

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • http://www.niedzielnezdjecia.republika.pl
  • Stopień nurkowy: P2
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Październik 2014, 11:06:47 »
Drogie Szkraby zapraszamy Was serdecznie na zacnego nura w kamieniołomie koparki w Jaworznie. Szczególnie mile widziane tegoroczne P1. W planie dwa nurkowania, grill dużo dobrej zabawy a wieczorem jakieś odsycanie w Gwarku lub Karliku. Żeby ulżyć logistycznie w piątek 03.10 podstawimy samochód do którego będzie można zapakować butle i trochę sprzętu. Mam 3 miejsca w aucie zapraszam .Wszyscy którzy dysponują transportem proszeni są o wpisywanie tej informacji na stronie wydażenia Będzie też parę P3 które będą mogły podbić Wam nurkowania stażowe potrzebne do zaliczania kolejnych stopni.

strona wydażenia na facebuku https://www.facebook.com/events/825995870766411/?source=1
No nareszcie jakis fajny wyjazd klubowy sie szykuje. Jest samochód, są chęci i plan na Koparki. Czy Klub nie może takich wyjazdów organizować regularnie co 2 tygodnie ? Tak trzymaj Patryk nie zapomnij tylko o kosztach amortyzacji sprzętu.
Pozdrawiam z Malty Jacek 8)

Swiete slowa. Popieram calkowicie:)

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Październik 2014, 19:12:57 »
Dziękuję wszystkim za liczne stawiennictwo . Był zacnie ..powinniśmy robić takie akcje częściej. Z ogłoszeń parafialnych butle i balast z berlingo są w pustej sprężarce w poniedziałek przyjdźcie je oddać i rozliczyć . Znalazłem czarne skarpety triborda kto zgubił niech się zgłosi. Jak macie zdjęcia filmy to wrzucajcie na kraby prywatnie albo na forum w dziale zdjęcia . Do zobaczenia na części imprezowej   

Patryk

Offline POSTER

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Październik 2014, 09:31:35 »
Ahoj!

Po akcji znalazlem docieplacz do pianki M15; koszty transportu, suszenia i przechowywania standardowe ;)
A z innej beczki: ma ktos moze kontakt tel. do bazy na koparkach? Zapomnialem zabrac certyfilatu... :(

No i na koniec: dzieki za zacne nury! :)

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2014, 09:37:34 wysłana przez POSTER »

Offline vivi

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Najazd Krabów na Koparki
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Październik 2014, 11:15:26 »

A z innej beczki: ma ktos moze kontakt tel. do bazy na koparkach? Zapomnialem zabrac certyfilatu... :(


hej poster
próbuj tutaj http://www.kig.of.pl/
na pewno cię przekierują telefonicznie do bazy :)
pozdrawiam
vivi