Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - artur lipko

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 84
21
Forum ogólne / Odp: Badania Lekarskie 2015
« dnia: 27 Maj 2015, 00:50:16 »

Kto chętny na "domową wizytę" - zapraszam do siebie
Ja mogę ;P

22
Hajdpark / Odp: Ale jaja cd.
« dnia: 26 Maj 2015, 18:50:21 »
nurkowanie krabowe Norwegia 106m rok 2028 :P

https://www.youtube.com/watch?v=PTbKzFLvrbI&feature=youtu.be

23
Sprzęt / Odp: fajka
« dnia: 27 Kwiecień 2015, 12:16:03 »
Od siebie dołożę małą cegiełkę w rozwój nurkowy nowy klubowiczów i nie tylko :) cena dla krabów z opłaconą składką członkowską to 72zł proszę o kontakt osoby zainteresowane :) oczywiście z ww. fajkę.

24
Szkolenia / Odp: Warsztaty nurkowe - dekompresja.
« dnia: 07 Kwiecień 2015, 13:04:27 »
może takie warsztaty ale na poziomie Pn2 ? oczywiście musiały by one być dla nurków z uprawnieniami odpowiednim :) Te na których byłem były super jednak wiedzy bardziej zaawansowanej brakuje.

25
Akcje klubowe / Odp: Promowanie Kraba
« dnia: 07 Kwiecień 2015, 13:00:36 »
Co to znaczy, że wymagasz minimum ? sprecyzuj.
Już precyzuje chodzi mi o stworzenie filmu ukazującego wszystkie ćwiczenia które ma do wykonania kursant podczas kursu P1 jeżeli odpowiednio zastaną opisane i wystawione na profilu youtube kraba to powinno to znacznie podbić miejsce Kraba w wyszukiwarce jeżeli wpiszemy np. nurkowanie Kraków albo kurs nurkowania w Krakowie  :)

Zapłacę za wejścia na Zakrzówek :P i poniosę dodatkowe koszty ale będę mógł też używać filmów do promowania swojej strony :) Oczekuj pomocy 2 modeli :P trochę tego będzie bo tego nie da się nakręcić za pierwszym razem :) można by to nakręcić na obozie :P z racji przejrzystości wody :) Oczywiście zestaw dla modeli pianka/skrzydełko/flaszeczka :P czyli szansa przypomnienia sobie jak to jest bez suchego :)

26
Akcje klubowe / Odp: Promowanie Kraba
« dnia: 06 Kwiecień 2015, 01:38:08 »
Nurkowanie Kraków
Nurkowanie Zakrzówek

ps. poster niech się da używać H1 H2 itd :) będzie się lepiej pozycjonowało

To coś :) to jest nowy twór :) jakiś SNSI. Chodzi żeby pozycjonować następne hasła:
  • Nurkowanie Kraków
  • Szkolenie Kraków
  • Nurkowanie Zakrzówek
  • Kurs Nurkowania
  • Nurkowanie Cmas
  • Nurkowanie Kdp
  • Tanie kursy Nurkowe
  • Nurkowanie
  • Zakrzówek
Generalnie nie chodzi o to żeby pozycjonować Kraba on już jest dobrze ułożony . Chodzi o to żeby pozycjonowanie Klubu w powiązaniu z hasłem nurkowanie, było najmocniejsze by to kiedy każdy tekst ap-ropo  Krab był by wiązany ze słowami nurkowanie i kraków :). Oczywiście bez przesady jeżeli chodzi o region Kraków albo Małopolska jak najwięcej używajcie tego ;P a czego No Krakowa i nurkowania na stronach kraba :) . Google działa w skrócie teraz tak.
wpisujesz nurkowanie. Jak jesteś z Krakowa Google wie o tym :) naprawdę wie i koniec pogódźcie się z tym. Możecie się wypierać nie używać Facebook Google+ itd :) ale i tak używacie google.com :) albo google.pl
Samo to że to napisałem google powoduje że robot już tu biega i coś szuka :P (dzięki Andrzeju[taki znajomy z google] :P)

Sam ten post już powoduje że krab jest pozycjonowany a razem z nim nurkowanie :)

27
Akcje klubowe / Promowanie Kraba
« dnia: 06 Kwiecień 2015, 01:19:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=q7fUJDHqxME

Zobaczcie taki Film i ile ma po drodze filmów tam jest z 10 . To coś powoduje podniesienie strony :) tzw. Ranking Page. Niech będzie lenie za sponsoruje to dla klubu. Chce to nakręcić w pełni po polsku dla P1. Ile płace ? Dogadamy Się. Co z tego Klub ma ? Ano podniesienie pozycjonowania. jak ? My informatycy wiemy jak :)

Od instruktorów wymagam minimum ! Proszę poważnie potraktować moją propozycje :) nie mam dostępu do forum instruktorskiego więc umieszczam to tu  :)

29
Szkolenia / Odp: kurs podlodowy 21-22.02
« dnia: 21 Luty 2015, 03:03:25 »
Jak ktoś ma ochotę na nura pod lodem zapraszam :) bardziej doświadczeni idziemy z "poręczaniem"  ::) świeżynki pod lodowe na linie i uprzęży :) pisać bo mam ochotę na nura pod lodem :>

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 84