Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - robmaster

Strony: [1]
1
W terminie jak w temacie wybieram się do Łagowa dużym samochodem (9 osób). Wyjazd nurkowo-rekreacyjny, w planach poszukanie nowych ciekawych jeziorek i zanurkowanie w tych które już znam. Zainteresowanych proszę o kontakt w sprawie szczegółów.

Pozdrawiam,
Robert

2
Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, ale studiowałem niegdyś na tej zacnej uczelni, więc tak całkiem wyobcowany to się nie czuję :)

Planuję wyjazd rekreacyjno-nurkowy do Łagowa w okresie 14-19 lipca, a jako że tam nigdy nie byłem, mam prośbę do kolegów o jakieś wskazówki, mapki itp. dot. obu akwenów (jezioro Łagowskie i Ciecz). Zakres moich zainteresowań, to filmowanie podwodnej fauny, więc raczej chodzi mi o spokojne miejsca, gdzie można znaleźć dużą rybę aniżeli jakiś wrak lub dużą głębokość.

Również jeżeli ktoś mógłby polecić jakieś przyzwoite kwatery, najlepiej z obiadami, będę wdzięczny. Warunek konieczny - akceptacja spokojnego i czystego psa średniej wielkości (border collie).

Jeżeli ktoś byłby chętny na wyjazd w tym okresie - serdecznie zapraszam. Jadę samochodem 9-osobowym w dwie osoby + plusz, więc jest trochę miejsca do zagospodarowania. Data wyjazdu/powrotu są delikatnie elastyczne, ale muszą zawierać się w przedziale jw.

Pozdrawiam,
Robert

Strony: [1]