Autor Wątek: Re: Wydarzenia na 50-lecie  (Przeczytany 26845 razy)

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Listopad 2014, 11:26:09 »
Jacek, przykro trochę czytać Twoją wypowiedź. Masz trochę racji, ale byłeś na spotkaniu wspominkowym dzień wcześniej w Gwarku? Tam było tylko o klubie opowiedziane przez klubowiczów, masa zdjęć i świetna atmosfera.
Na konferencji może faktycznie jeden czy dwóch prelegentów "klubowych" więcej by było wskazane, z chęcią posłuchałbym np o wyprawie Radka Bizonia na Groma do Narviku, szkoda że nikomu to nie przyszło na myśl na czas (mi również nie), chyba że nie wiemy o wszystkim.
Ale ja i tak uważam konferencję za udaną, nie można się tylko zamykać w swoim otoczeniu. Nie miałem wcześniej okazji posłuchać Starnasia czy Benduckiej, a dr Kot jak zawsze był świetny :). Wykład o historii też był ciekawy i inny niż te słyszane w klubie. Przegapiłem tylko poranny wykład o nurkowaniu osób niepełnosprawnych więc nie mogę skomentować.

A na balu bawiłem się świetnie. Lepiej niż na weselach  8)
I z wymienionymi Kubą Ś. czy Piotrkiem S. wznosiliśmy toasty za klub.
A klub to ludzie którzy go tworzą.
pozdrowienia
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Listopad 2014, 16:09:47 »
Bardzo mi przykro Jacku, że Ci się bal nie podobał.

Szanuje Twoje zdanie, choć z zarzutami stawianymi przez Ciebie się nie zgadzam.

Kolejnej publicznej odsłony Twojej niechęci do Sylwka nawet mi się nie chce komentować. To już jest nudne.
Powiem tylko, że bardziej oblatani w historii klubu ludzie wykręcali się każdym możliwym sposobem z prelekcji na konferencji.
Historia Kraba jest piękna ale dziurawa jak sito i pełna sprzeczności. Starsze roczniki niestety się nie palą do jej prostowania.

Jeżeli masz pomysł na poprawę wizerunku klubu, gotowe rozwiązania lub choć ich zarys, możesz wskazać wzorce, które warto powielać, to naprawdę chętnie skorzystam z takiej pomocy. Niestety do tej pory, przez 4 lata moje pracy na rzecz Klubu nic takiego nie słyszałem. Krytykę owszem ale mało konstruktywną.

Pozdrawiam



Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Listopad 2014, 03:26:22 »
Bardzo mi przykro Jacku, że Ci się bal nie podobał.

Szanuje Twoje zdanie, choć z zarzutami stawianymi przez Ciebie się nie zgadzam.

Kolejnej publicznej odsłony Twojej niechęci do Sylwka nawet mi się nie chce komentować. To już jest nudne.
Powiem tylko, że bardziej oblatani w historii klubu ludzie wykręcali się każdym możliwym sposobem z prelekcji na konferencji.
Historia Kraba jest piękna ale dziurawa jak sito i pełna sprzeczności. Starsze roczniki niestety się nie palą do jej prostowania.

Jeżeli masz pomysł na poprawę wizerunku klubu, gotowe rozwiązania lub choć ich zarys, możesz wskazać wzorce, które warto powielać, to naprawdę chętnie skorzystam z takiej pomocy. Niestety do tej pory, przez 4 lata moje pracy na rzecz Klubu nic takiego nie słyszałem. Krytykę owszem ale mało konstruktywną.

Pozdrawiam



Nawet jeśli mój osąd jest zbyt surowy to nie znaczy by osobnik "X" mógł bezkarnie wylewać na mnie pomyje na Forum Kraba.
Moje posty w przeszłości też po cichu były wielokrotnie usuwane bez podania żadnej przyczyny.
Dlaczego wypowiedzi takiego osobnika są akceptowalne przez moderatorów Forum ?
Co można w Klubie zmienić jak tacy osobnicy dopuszczani są do ogólno dostępnej dyskusji.
Jeśli Klub chce mieć krystaliczny wizerunek to najlepeiej zamknąć to Forum jak w przeszłości zrobiło KDP.
Widocznie jednak  komuś nie zależy by było lepiej.
Akurat 50 lecie było okazją by pokazać sukcesy Kraba ale tak się nie stało.
Było też okazją by podyskutować na temat dalszej przyszłości.
Też tak się nie stało
Przykro mi więc  słuchać że to ja się mylę a osobnik "X" ma rację przy cichej akceptacji Zarządu
Pozdrawiam i życzę konstruktywnej dyskusji na Walnym
Jacek
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline ośmiorniczka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Listopad 2014, 08:25:09 »
Jacek
szkoda zdrowia i czasu na takie dyskusje.
"w miłości i nurkowaniu najważniejszy jest oddech"

Offline panq

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: MA
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #64 dnia: 16 Listopad 2014, 00:13:42 »
Moje posty w przeszłości też po cichu były wielokrotnie usuwane bez podania żadnej przyczyny.

To nie wiesz Jacku, że są "równi" i "równiejsi"?
Jeżeli coś jest głupie, ale działa - to nie jest głupie.
/ tel. 696 47 30 62

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Styczeń 2015, 00:39:45 »
Jak dzieci w piaskownicy :) każdy z nas ma na pewno jakieś ale. "Ale" w sumie 4- się należy czyli całkiem nieźle w skali od 1 do 6 :P Było minęło rzetelnie osądzą nas za 5 , 10 lat na następnych obchodach :)
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Styczeń 2015, 09:46:48 »
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Odp: Re: Wydarzenia na 50-lecie
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Luty 2015, 03:07:03 »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy