Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - maćq

Strony: [1] 2
1
Forum ogólne / zna ktoś laryngologa ?
« dnia: 03 Sierpień 2011, 06:34:00 »
Witam

Potrzebuje dobrego larygologa, który ma pojęcie o nurkowaniu - macie może jakieś namiary ?

Pozdrawiam
Maciek

2
Forum ogólne / Obóz 2010 - zgubione / znalezione
« dnia: 12 Lipiec 2010, 21:42:29 »
Witam

Znaleziono bluzę w domku 26 - domek rekreacji :)  w kieszeni szczoteczka i pasta do zębów :) do odbioru w Krakowie w magazynie w dni klubowe

Pozdrawiam

3
Szkolenia / Spotkanie przed weekendowym kursem p1
« dnia: 08 Czerwiec 2010, 12:59:37 »
Witam

Wszystkich zapisanych na rozpoczynający się w ten weekend kurs p1 zapraszamy na spotkanie organizacyjne do magazyno - siedziby (slumsy) w ten piątek tj. 11.06.2010 o godzinie 19:00. Proszę o punktualne przybycie ponieważ kursanci mają pierwszeństwo w doborze sprzętu, a co za tym idzie reszta klubowiczów będzie czekać na Was z pobraniem sprzętu. Zabierzcie ze sobą badania lekarskie oraz potwierdzenie ubezpieczenia NNW.

Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek
Maciek

4
Aktualności / Potrzebna pomoc w magazyno-siedzibie
« dnia: 21 Maj 2010, 21:06:10 »
Witam

Potrzebuję pomocników w poniedziałek 24.05.2010 o godzinie 20 w magazyno-siedzibie. Będziemy porządkować regał tak aby dostęp był do wszystkich niezbędnych rzeczy. Pomocnicy będą mogli zobaczyć unikalne skarby klubowe zgromadzone na wielkim regale.

Pozdrawiam i czekam na Was
Maciek

5
Szkolenia / Sprzętowiec na obóz
« dnia: 19 Maj 2010, 15:59:22 »
Witam

Poszukujemy sprzętowca na obóz szkoleniowy 2010. Do obowiązków należy opieka i zarządzanie całym sprzętem klubowym, a także zapewnienie ciągłości dostaw pełnych butli na nurkowania w trakcie obozu szkoleniowego. Osoba powinna posiadać przynajmniej podstawowy stopień nurkowy. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody ze sprzętem nurkowym trochę z innej strony. Być może udział w obozie w szeregach kadry będzie pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery v-c prezesa ds. technicznych w Naszym Klubie (wybory już w tym roku).

Oczywiście klub zapewnia "wikt i opierunek" - szczegóły w siedzibie w dni klubowe
Obecny "wiosenny" czas kursów i akcji klubowych sprzyja nabrania pewnej sprzętowo-magazynowej wprawy, więc chętnych zapraszamy już teraz - im wcześniej tym lepiej.

Z własnego doświadczenia:
Będąc sprzętowcem na obozie nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy o sprzęcie nurkowym - bardziej liczą się zdolności organizacyjne - w razie trudniejszych spraw, starsi stażem koledzy na pewno pomogą. Ja pierwszy raz byłem sprzętowcem w następnym roku po kursie (mając P1 zaledwie rok) i tak rozpocząłem swoją przygodę z magazynem klubowym :)

Pozdrawiam i czekam na Was
Maciek

6
Aktualności / Sprzęt przed nurkowaniem zerówki
« dnia: 15 Maj 2010, 16:32:24 »
Witam

Ponieważ w sobotę 22.05.2010 planowane jest nurkowanie zerówki, cały wypożyczony sprzęt klubowy musi wrócić do magazynu do środy 19.05.2010. Sprzęt musimy przeglądnąć i uzupełnić ewentualne braki. Od środy sprzęt nie będzie wypożyczany do zakończenia akcji nurkowej w sobotę.

Termin oddania sprzętu nie podlega żadnej negocjacji.

Pozdrawiam licząc na zrozumienie Klubowiczów
Maciek

7
Aktualności / Klubowa sprężarka
« dnia: 21 Kwiecień 2010, 19:32:53 »
Witajcie

Ponieważ panowie elektrycy podłączyli nam prąd pomału uruchamiamy nabijanie butli - w tym tygodniu pierwszeństwo mają grupy basenowe P0 których nurkowania zostały odwołane z powodu braku możliwości nabicia butli. Planujemy od poniedziałku ruszyć pełną parą, być może uda mi się nabić przez weekend trochę butli - bo nie ma żadnych pełnych

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość
Maciek

8
Aktualności / Sprzątanie sprężarkowni
« dnia: 27 Marzec 2010, 20:01:35 »
Witam wszystkich

Ponieważ lada dzień AGH podłączy naszą nową sprężarkownię do prądu, ogłaszam wielkie sprzątanie  w/w kontenerze. Wszyscy, którzy chcą pomóc, zbiórka pod kontenerem o 18 w poniedziałek. Planowany zakres robót: odkurzanie środka (sprężarki, butli,półek itp.), umycie zewnętrza kontenerka, powieszenie jednej z tablic na jego ścianie, wykonanie przyłącza powietrza dla sprężarki.

Pozdrawiam i czekam na Was w poniedziałek 29.03.2010 o 18.00
Maciek

P.S.
LOKALIZACJA nowej sprężarkowni - tak to będę nazywał bo to brzmi dumnie :).
Na terenie Wydziału Fizyki (bud. D10) stoją dwa blaszane hangary, a tuż obok nich, pod bilbordem Kraba (prorocze to takie), mały, biały, brudny kontenerek. To właśnie ON :)

9
Hajdpark / kto tak umie
« dnia: 27 Luty 2010, 07:37:08 »
Kto umie puszczać takie kółeczka pod wodą??

http://www.funiaste.net/obrazki/2010/lu ... avi/pokaz/

10
Aktualności / Przeprowadzka magazynu - szprzęt prywatny
« dnia: 02 Luty 2010, 08:55:43 »
Witam

Jak może już niektórzy wiedzą, mamy opuścić obecnie zajmowany magazyn do 15 lutego br.
Prośba do osób przetrzymujących swój prywatny sprzęt w magazynie klubowym - nie podlegająca żadnej dyskusji: Proszę o zabranie sprzętu prywatnego do 10.02.2010. Podczas przeprowadzki sprzęt "bezpański" zostanie ponumerowany i włączony w dobra wspólne klubu (nad ostatnim zdaniem jeszcze dyskutujemy).

Prawda jest taka że zabranie sprzętu prywatnego usprawni przeprowadzkę, pozwoli uniknąć ewentualnych jego uszkodzeń (za które klub nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności) i nie obciąży finansowo właściciela (co stanie się na pewno w przypadku jego nie odebrania).

Pomieszczenie, do którego się przeprowadzamy, nie jest według władz uczelni przewidziane na sprężarkownię i nie będzie w nim miejsca na prywatne butle/twiny.

Pozdrawiam
Maciek

Strony: [1] 2