Autor Wątek: BUŁGARIA Sierpień  (Przeczytany 3212 razy)

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
BUŁGARIA Sierpień
« dnia: 19 Kwiecień 2006, 16:31:22 »
Wybieram się w tym roku ponownie do Bułgari na nurczenie . Będę jechał z żonką dlatego przydał by się jakiś partnur . W sumie to optymalnie by było wybrać się na dwa auta . Choć w razie braku chętnych możemy pojechać jednym w cztery osoby ale biorac pod uwage szpej nurkowy to max 2 nurków do jednego auta wlezie . Koszty to przejazd, kwatera (zarezerwuje wcześniej jakas fajną) i bicie butli. Na 80 % nurów jeździmy solo (znam miejsca) zatem koszt to samo bicie butli (taniej niż w polsce) Z bazą będziemy pływać tylko na wraki ale to też sa bardzo niskie koszty . Generalnie bułgaria jest tania a miejsca nurkowe bardzo ładne . Max głębokosci to 25 m (generalnie płytkie morze) ale ciekawe i ma swój niepowtarzalny klimat kupe ryb krabów i innych dziwolągów. Wyskoczymy sobie takze w kilka miejsc gdzie można pokopać i wyciagnąć coś ciekawego . Albo ustrzelić płastuge  w wolnych chwilach będziemy sączyć pysznego browara za 80 groszy polskich i podziwiać turystki :mrgreen:  Jakby były jakieś pytania to walcie smiało najlepiej tu na forum to może się z tego wyklaruje jakiś wiekszy wyjazd a zapewniam że warto .  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2006, 09:03:19 »
Godne zastanowienia. Pomyslimy, pomyslimy....
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2006, 13:45:15 »
tu sie nie trzeba zastanawiać tylko trzeba zmontować mini wyprawę krabowską . Wszystko jest za pół darmo . Na miejscu jest baza z której mozna tez pożyczyć pasy i butle . Nurkować z nimi będziemy tylko tam gdzie trzeba płynąć łodzią (wraki)ewentualnie bedę usiłował ich namówic żeby spróbować zanurkować w starym porcie bo nie wiem gdzie to jest i są problemy poniewaz to jest oficjalne stanowisko archeo.Kumpel tam trafił całą amfore miałem ja w rękach cos pieknego . Widziałem taką na ebayu za 6000 euro  :mrgreen:  A tak to większość nurkowań jest z brzegu i znam dobrze te miejsca zatem mozemy jeździć sami . Nawet mi czech pokazał gdzie sie rozwalił statek z wiedeńska porcelaną . Tam znaleźlismy takiego fajnego pieska z cynku (zresztą z tamtąd jeszcze da się cos fajnego wyciągnąć ) Także koszty minimalne terny nurkowe dziewicze . Idealne miejsce na wyprawę krabowską .Piękny złoty piach fajne bary na plaży gdzie najbardziej wymyślny drink kosztuje 2-3 złote. Ale zapewniam że niema nic lepszego jak zimna wódeczka z fatą winogronowa pita siedząc na pirsie w porcie rybackim po długim nurze na wraku francuskiego parowca. [-(
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl