Autor Wątek: Nurkowe Demo Days / Klubowe nuranie / Promocja sprzęt za 0 zł  (Przeczytany 1348 razy)

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Nurkowe Demo Days / Klubowe nuranie / Promocja sprzęt za 0 zł
« dnia: 16 Wrzesień 2015, 18:09:46 »
Moi drodzy w dniach 26-27.09 na Zakrzówku odbywa ja się demodejsy. Wystawia się nasza jedyna słuszna federacja KDP CMAS. Potrzebujemy jak w zeszłym roku zrobić trochę ruchu na Zakrzówku przy namiocie CMASU. W programie wykłady i zajęcia naszych instruktorów Romana Walczyka, Sylwestra Wójcika, Artura Króla. zapraszamy wszystkich serdecznie na wspólne nurkowanie. Przyjdźcie pomóżcie posłuchajcie i ponurajcie. Sprzęt nurkowy jest w tych dniach za free. Wszyscy pomocnicy mile widziani potrzebujemy osoby które pomogą przy rozdawaniu ulotek, potrzebujemy uroczych Hostes i kierowce do Złomka. Prawdopodobnie stanie się to już nową świecką tradycją. Na samym Zakrzówku będzie możliwość przetestowania sprzętu nurkowego
(/suchych skafandrów, rebreatherów i innego złomu)
Liczymy na liczne stawienie się Klubowiczów.
Osoby chętne do pomocy prosze o zgłoszenie do mnie na priv. Jak zapewnie wiecie zarząd wraca w niedziele 27.09 z Chorwacji i bardzo nam zależy żeby wydarzenie się udało z pożytkiem dla federacji jak i klubu

strona wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/1710247705865745/
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2015, 22:43:24 wysłana przez pbujak »

Offline Justyna

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3
Pozdrawiam,
Justyna

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Odp: Nurkowe Demo Days / Klubowe nuranie / Promocja sprzęt za 0 zł
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień 2015, 08:54:41 »
Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim którzy pomagali ogarnąć demo Days , bez Was by się to nie udało