Autor Wątek: "Promocje Sprzętu Nurkowego - używany/nowy - ciekawe oferty  (Przeczytany 994 razy)

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Witam wszystkich, wpadłem właśnie na taki pomysł, aby ku promocji naszego sportu podwodnego wyłapywać i serwować na forum linki do ciekawych ogłoszeń sprzedaży nowego/ używanego sprzętu nurkowego.
 
Po kursie lub przed pierwszym kursem wiele osób zastanawia się ile trzeba $$$ na start pod kątem sprzętu/ wyposażenia. Przemyślenia kierują uwagę prosto do sklepów nurkowych, gdzie zwłaszcza dla nurka-studenta ceny mogą być wręcz zaporowe dla dalszego rozwoju nowej pasji.
 Jednym z rozwiązań jest wypożyczanie sprzętu w klubie, ale to nie to samo co własny skonfigurowany pod siebie ekwipunek na nurkowe wyprawy.

Idea tematu: ułatwić świeżym nurkom start w podwodnej zabawie poprzez serwowanie linków do ciekawych ofert zamieszczanych na przeróżnych krajowych i zagranicznych serwisach aukcyjnych.
Np. osobiście od paru miesięcy poluje na konkretny sprzęt, a przy okazji trafiam na świeże oferty ogłoszeń gdzie można nabyć naprawdę coś stosunkowo tanio i dobrej jakości, trzeba być szybkim bo co dobre to sprzedaje się na pniu, ale czasem jest też tak, że sprzedający wymyśla cenę z kosmosu i potrzebuje np. miłej rozmowy telefonicznej, żeby zejść 30% w dół.
Czyli:" Mnie się już to nie przyda, ale >Tobie może tak."

Podstawową zasadą o której każdy powinien wiedzieć kto chce skorzystać z proponowanych ogłoszeń, iż są to ogłoszenia "osób trzecich" i istnieje ryzyko związane z transakcją jak i jakością używanego przedmiotu.
 Zamieszczone linki do ogłoszeń są wyrazem dobrej woli, a zamieszczający jest zwolniony ze wszelkiej odpowiedzialności za ich jakość i treść oferty.

Co o tym myślicie? ( pytanie do starszyzny klubu)  :wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Re: "Promocje Sprzętu Nurkowego - używany/nowy - ciekawe ofe
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2014, 20:14:17 »
Oferta przykładowa: gdy pisałem ten temat miałem w planie zamieszczenie tego ogłoszenia, zeszło mi parę minut na wypisywanie i przedmiot został sprzedany "na pniu"
właśnie o takie oferty mi chodzi:
http://allegro.pl/apeks-i-stopien-ds4-i3988682098.html

pozdro
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
Re: "Promocje Sprzętu Nurkowego - używany/nowy - ciekawe ofe
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2014, 21:23:33 »
Daniel jest już taki wątek na forum:

viewtopic.php?f=26&t=3529
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Re: "Promocje Sprzętu Nurkowego - używany/nowy - ciekawe ofe
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2014, 22:01:26 »
Rzeczywiście, nie sprawdziłem.. . Tak czy inaczej postaram się wrzucać ciekawsze oferty w stary wątek, może będzie jakieś zainteresowanie i tematy do dyskusji. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein