Autor Wątek: do czego dąży świat..  (Przeczytany 1153 razy)

Offline ARTUR

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Technical Cave Instructor / M2
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ARTUR »
nie sprzęt lecz chęć szczera czyni z ciebie divera

Offline ZAAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • BHP Niedzielscy
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2010, 21:52:15 »
GMO, chemtrails, podejrzane szczepionki, "pandemia" świńskiej grypy, kodeks żywieniowy (Codex Alimentarius), chipy RFID to tylko elementy większej całości jaką jest New World Order. Mnóstwo materiału jest na ten temat w sieci, m.in. właśnie na YouTube. Temat jest szeroki.

A Monsanto z GMO pcha się cichcem na polską wieś. Czytałem, że od upraw modyfikowanych genetycznie pszczoły padają. Coś w tym jest bo dla przykładu od kilku lat rokrocznie potrafią paść wszystkie ule z pszczołami u moich dziadków (małopolska). Większość to nawet jednego sezonu nie potrafi się ostać. Takie rzeczy się parenaście lat temu nie działy.
http://stop-gmo.info/
http://www.stopcodex.pl/
http://teraz-polska.blogspot.com/

Europejczykom też już sie to coraz mniej podoba.
http://www.avaaz.org/en/eu_gmo - petycja do Komisji Europejskiej ponad 1,2 mln podpisów

Tematyka NWO daje wieeele do myślenia.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ZAAN »
Nuno Gomez zszedł na 320 metrów. Chuck Noris robił tam pierwszy przystanek dekompresyjny.

Offline ARTUR

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Technical Cave Instructor / M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2010, 23:30:46 »
Wiedziałem, że podejmiesz temat  :)

To co się ostatnimi laty dzieje jest totalnym absurdem!
W niektórych krajach rolnicy zostali zmuszeni do upraw GMO, nie mieli żadnego wyjścia.
Wprowadza się do środowiska "coś" co tak naprawdę nie wiadomo jaki przyniesie skutek.
GMO daje spore możliwości, jednak za mało jeszcze wiemy aby wprowadzać je masowo w rolnictwie. Skutki tej niewiedzy są coraz bardziej widoczne i zarazem ukrywane przez pewną korporacje i rządy niektórych krajów z nią współpracujące.
Biotechnolodzy podniecają się jakie to cuda potrafią robić jednak sami nie są jeszcze w stanie w 100% określić ich wpływu na nas i na środowisko.
Ryzyko jest ogromne. Kiedy okaże się, iż żywność GMO jest jednak szkodliwa (tzn. nie będzie się już dało tego ukrywać!) to będzie już za późno - powrót co tradycyjnych upraw w skrajnym przypadku może się okazać prawie nie możliwy (istnieje taka hipoteza).

Rację co do organizmów GMO ma tylko firma je wytwarzająca oraz rządy kilku krajów współpracujących z tą firmą. A gdy odezwą się jacyś naukowcy udowadniający niekorzystny wpływ na zdrowie ludzi oraz na środowisko, natychmiast są szkalowani i nie daje się im dojść do głosu (z nielicznymi tylko wyjątkami, w niektórych krajach).

Co do pszczół - słyszałem, że Grecja zakazała upraw GMO na swoim terytorium między innymi z ich powodu.

Pozdro serdeczne
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ARTUR »
nie sprzęt lecz chęć szczera czyni z ciebie divera

Offline ZAAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • BHP Niedzielscy
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2010, 11:27:55 »
Cytat: "ARTUR"
Wiedziałem, że podejmiesz temat
Się interesuję, się odzywam. :)

Cytat: "ARTUR"
Ryzyko jest ogromne. Kiedy okaże się, iż żywność GMO jest jednak szkodliwa (tzn. nie będzie się już dało tego ukrywać!) to będzie już za późno - powrót co tradycyjnych upraw w skrajnym przypadku może się okazać prawie nie możliwy (istnieje taka hipoteza).
Czytałem o tej hipotezie związanej z potencjalnymi problemami przywrócenia tradycyjnych upraw. Ma ona solidne podstawy.

Cytat: "ARTUR"
Rację co do organizmów GMO ma tylko firma je wytwarzająca oraz rządy kilku krajów współpracujących z tą firmą. A gdy odezwą się jacyś naukowcy udowadniający niekorzystny wpływ na zdrowie ludzi oraz na środowisko, natychmiast są szkalowani i nie daje się im dojść do głosu (z nielicznymi tylko wyjątkami, w niektórych krajach).
No i to jest wg mnie problem i realne zagrożenie. Duży zakrzykuje mniejszego. Duży realizuje swoje plany, za tym idzie przecież ogromna kasa (przykład szczepionki na świńską grypę, gdzie kraje pokupowały nawet po 2 dawki dla KAŻDEGO obywatela, to jest kilkaset milionów szczepionek!). "Mainstream" media nie kwestionują tematu, a niezależni naukowcy są jak pionki i żeby usłyszeć ich głos trzeba samemu szukać.
W ogóle to z tymi naukowcami to ciekawa sprawa. Jakiś czas temu natrafiłem na listę "List of dead scientists", teraz widzę że lista urosła o kolejne osoby - już prawie 100. Ciekawi ludzie odchodzą w nieciekawy sposób.

Cytat: "ARTUR"
Co do pszczół - słyszałem, że Grecja zakazała upraw GMO na swoim terytorium między innymi z ich powodu.

O tym akurat nie wiedziałem. Dzięki za trop.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ZAAN »
Nuno Gomez zszedł na 320 metrów. Chuck Noris robił tam pierwszy przystanek dekompresyjny.