Autor Wątek: Walne Zgromadzenie Członków 2010  (Przeczytany 5416 razy)

Offline madzienka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 141
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Wrzesień 2010, 18:51:37 »
Moje drogie Robaczki, powiedzcie Wy mi, w której części Walnego jest wybierany Zarząd..bo właśnie dzisiaj, głównie dzięki nieomylnemu fb zdałam sobie sprawę, że to wypada w piątek a nie sobotę jak miałam zakodowane w głowie i nie wiem jak bardzo mam się spieszyć, żeby po pracy dojechać z mojej wsi na czas..
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez madzienka »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Wrzesień 2010, 20:37:27 »
raczej pozniej niz wczesniej, bo najpierw sie musi poprzedni Zarzad wyspowiadac...  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline madzienka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 141
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Wrzesień 2010, 20:57:27 »
cóż za precyzja.. :wink:  no dobra, to powinnam zdążyć, żeby oddać mój cenny głos  :smt003

Pozdrawiam z targanej wiatrami chatki..
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez madzienka »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Październik 2010, 19:13:48 »
W ramach podsumowania wczorajszego Walnego Zgromadzenia w telegraficznym skrocie :)

- Zarzad ubieglej kadencji przedstawil sprawozdanie z dzialalnosci
- Przeglosowalismy decyzje o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego przedstawionego przez ustepujacy Zarzad i udzielenia mu absolutorium
- Wybrane zostaly Zarzad i Rada Klubu kolejnej kadencji
- Odbyla sie dyskusja nt. planow i celow nowego Zarzadu zwiazanych z dzialalnoscia Klubu przez najblizsze dwa lata

Do Zarzadu kadencji 2010-2012 wybrani zostali:

Bartlomiej Kindler - Prezes Zarzadu
Tomasz Zelazny - V-ce Prezes ds. Organizacyjnych
Pawel Szafraniec - V-ce Prezes ds. Technicznych
Jakub Sek - Skarbnik

Do Rady Klubu kadencji 2010-2012 wybrani zostali:

Robert Majdosz
Radosław Niedzielski
Grzegorz Baliga
Paweł Piłat
Magdalena Filip


Po Walnym odbyla sie tradycyjnie udana impreza w Gwarku   :smt003 )
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Październik 2010, 20:53:25 »
Ja w tym miejscu chciałbym podziękować za 2 lata pracy w Zarządzie Kraba. Mam nadzieję że spłaciłem kredyt zaufania zaciągnięty te dwa lata temu (ale ten czas leci!).
Moje krótkie subiektywne podsumowanie..
Trafiliśmy na dość trudny okres w życiu klubu, od początku naszej kadencji wisiało nad nami widmo wyprowadzki z naszego przytulnego ;) garażu i ciągła niepewność czy dostaniemy coś w zamian.. Kolejne wizyty u władz uczelni i kolejne pisma, a w finale przeprowadzka i urządzanie się w nowym miejscu. Nowy Zarząd z pewnością 'dourządza' obecnie zajmowane lokale, miejmy nadzieję że uda się załatwić coś dodatkowego na magazyn.
Przez te dwa lata zorganizowaliśmy dwa udane i całkiem liczne obozy szkoleniowe, kilka dużych wyjazdów nurkowych - czerwcowe Hvar 2009 i Vis 2010, 2x Safari w Egipcie, odbyło się sporo różnego rodzaju imprez taneczno-towarzyskich. Przypadł nam też zaszczyt zorganizowania obchodów i Balu z okazji 45 lecia klubu. Troszkę się tego zebrało i wydaje mi się że zazwyczaj unikaliśmy organizacyjnych wpadek ;)
W miarę możliwości dbaliśmy też o unowocześnianie bazy sprzętowej, pojawiły się m.in nowe latarki, jackety, butle czy wreszcie sprężarka.
Przez te dwa lata uzyskało lub podniosło swoje kwalifikacje nurkowe około 200 Krabowiczów, więc ma kto rozkręcać życie klubu :D

pozdrawiam i życzę nowemu Zarządowi i Radzie Klubu samych sukcesów :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Październik 2010, 22:39:02 »
Witam serdecznie:)

Ja ze swojej strony również pięknie dziękuję za ostatnie dwa lata w sumie w Zarządzie to nawet trzy, za zaufanie i wszelaką udzieloną pomoc. Nie będę się powtarzał i nie będę kopiował tego co Bartek napisał, gdyż chyba ujął tam prawie wszystko:)
Dodam tylko, że serdecznie dziękuję całemu ustępującemu Zarządowi. Ostatnie dwa lata współpracy z Wami była bardzo udana:) Dziękuję Bartkowi, który w ostatnim czasie poświęcał w szczególności wiele swojego cennego czasu sprawom klubowym, Pawłowi oraz Maćkowi za sprawne prowadzenie magazynu, Karolinie za prowadzenie księgowości, wszystkim pomocnikom, którzy ostatnio również pomagali w magazynie i sprężarkowni, wszystkim którzy poświęcali swój wolny czas na sprawy klubowe, całej naszej Kadrze instruktorskiej za bardzo dobrą współpracę i szkolenie na najwyższym poziomie.

Ostatnie dwa lata były dla mnie czasem gdzie zdobyłem niesamowite doświadczenie.
Dziękuję Wam pięknie wszystkim, na pewno zostawiłem w tym Klubie kawałek mojego życia i będę teraz już niestety dużo rzadziej, ale zawsze wracał z ogromną chęcią. Liczę, że nowy Zarząd wypełni wszystkie postuaty o któych wczoraj Bartek wspomniał, w szczególności to, aby poprawić integrację, aby było co najmniej tak dobrze jak to było w naszym starym poczciwym garażu - kto tam był choć raz dobrze wie o co mi chodzi...;)

Pozdrawiam Was wszystkich, dziękuję po raz kolejny, a nowemu Zarządowi, życzę wytrwałości, cierpliwości w prowadzeniu tego jakże wspaniałego Klubu.

Do zobaczenia, mam nadzieję już wkrótce:)

Z tego miejsca chciałem również wszystkich gorąco zaprosić do mojego nowego miasta, do Pragi, tam zawsze znajdzie się kawałek podłogi lub łóźka dla prawdziwego Krabowicza:)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!