Autor Wątek: Przeprowadzka magazynu - szprzęt prywatny  (Przeczytany 13503 razy)

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Marzec 2010, 20:02:14 »
Klucze mamy, w sobotę rozpoczęliśmy malowanie.
Jutro kolejna część zajęć malowniczych.

Potrzebujemy 2-3 osoby do pomcy przy malowaniu jutro od godz. 19.
Jeśli jest ktoś chętny zapraszamy, odezwijcie się tutaj lub przedzwońcie do mnie.

Pozdrawiam gorąco

Liczę gorąco na odzew:)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Marzec 2010, 09:52:45 »
Czy ktokolwiek jest chętny dziś do malowania 4 ścian?

Pozdrawiam gorąco
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline mozg

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Marzec 2010, 12:24:34 »
Witam, ja bym mógł dzisiaj pomóc, ale popołudniu niestety tak 15,16 i koło 19 musiałbym skończyć, gdyby ktoś  jeszcze miał czas w tych godzinach, no to dajcie znać, pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez mozg »
CARPE DIEM!:)

Offline gw

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Marzec 2010, 22:19:23 »
gdzie jest teraz magazyn?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez gw »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Marzec 2010, 23:16:55 »
Poniewaz chwilowo braklo Pawla i Macka, ktorzy zwykle pelnili te role, tym razem ja bede sumieniem narodu, a ma juz ono taka ceche, ze jak sie odzywa, to zwykle nie jest przyjemnie i w tym przypadku bedzie nie inaczej...

Zdaje sobie sprawe, ze temat zmiany siedziby i zwiazanej z tym przeprowadzki magazynu przewija sie od dluzszego czasu, wiec niektorzy mogli stracic czujnosc, ale wydaje mi sie ze Milosz wystarczajaco jasno poinformowal na forum, ze odebralismy juz klucze i w zwiazku z tym zaprasza Was do pomocy przy malowaniu nowego lokalu i przenoszeniu naszego dobytku... okazuje sie jednak, ze wiekszosc albo tej informacji nie zrozumiala, albo najzwyczajniej w swiecie ja olala, poniewaz frekwencja w magazynie zarowno w sobote jak i dzisiaj byla marniutka, a w dodatku byli to ci sami ludzie, ktorzy od dluzszego czasu udzielaja sie przy pracach klubowych...

Cos tu chyba jest nie tak, nieee?! Klub ma pewnie ze 150 tzw. aktywnych czlonkow albo i wiecej, jak trzeba przyjsc na impreze do Gwarka i opedzlowac darmowa beczke od Zarzadu, albo innego grilla przed magazyn, to frekwencja jest - w wiekszosci przypadkow - rewelacyjna, ale jak juz trzeba zakasac rekawy i zaladowac busa na wyjazd na oboz, albo pomoc przy przeprowadzce, to jakims dziwnym trafem wszystkim cos wypada... a szkoda, bo dla niejednych rak znalazloby sie zajecie!

Bartek i Milosz niezle sie napracowali zeby zalatwic nowa siedzibe i bardzo dobrze, bo taka ich rola jako Zarzadu Klubu, ale od tego zeby w nowym lokalu byly sciany pomalowane, albo zeby znalazl sie tam caly ten bajzel, ktory zalega w starym Klubie to juz jestesmy my, jego czlonkowie, a tymczasem tylko oni dwaj, ze sporadyczna pomoca innych osob zapieprzaja ze wszystkim... oj nieladnie!

Zanim przyszlo nam sie wyprowadzac z obecnego magazynu, spora jego czesc zajmowal przez dlugi czas prywatny sprzet klubowiczow i nikt - z reszta slusznie - nie robil z tego problemu... gdy przyszlo do przeprowadzki, wspomniany sprzet zniknal, a wraz z nim wiekszosc jego wlascicieli, ktorzy nagle przestali wykazywac zainteresowanie magazynem (pewnie do czasu jak nowy bedzie zorganizowany i trzeba tam bedzie znalezc nowy kat na swoje bambetle)... a szkoda, bo jako doswiadczeni klubowicze na pewno byliby w stanie znaczaco pomoc w przenosinach...

Droga Zerowko, zdaje sobie sprawe, ze jestescie w Klubie nowi i nie do konca wiecie jak on dziala, wiec trudno miec do Was pretensje o brak zaangazowania; pojawiaja sie tez czasem glosy, ze stara gwardia jest hermetyczna, ze ciezko sie integruje... zapewniam Was, ze nie ma lepszej szkoly zycia klubowego i sposobu integracji niz zapieprzanie ramie w ramie przy sprzecie, wiec serdecznie zapraszamy i Was... nie ma sie czego wstydzic, a starsi, bardziej doswiadczeni koledzy na pewno pomoga sie Wam odnalezc...

Drodzy instruktorzy, Wasz dorobek nurkowy i staz w klubie zasluguje niewatpliwie na uznanie; kazdy z Was pewnie zdazyl juz niejedno zrobic dla Klubu, ale tez Klub nigdy nie zostawal dluzny... i tym razem na pewno moglibyscie sluzyc swoim doswiadczeniem, a plecy wprawione w targaniu ciezkich twinow i innych, popularnych w dzisiejszych czasach gadzetow, na pewno by poradzily sobie z paroma nieduzymi skrzyneczkami...

Obecny (wciaz) magazyn byl przez ostatnie lata swiadkiem dziesiatkow, jesli nie setek, hucznych imprez, ktore jeszcze przez dlugi czas bedziemy wspominac... teraz gdy nadszedl jego kres bedzie pewnie tez pora na impreze pozegnalna, na ktorej - cos tak czuje - frekwencja ponownie bedzie rekordowa, ale najpierw trzeba caly ten kram przeniesc na nowe miejsce, wiec RUSZMY DUPSKA BO SAMO SIE NIE ZROBI!!!  :evil:

Natomiast do Zarzadu mam sugestie, zeby zastanowic sie nad ewentualnymi gratyfikacjami dla tych, ktorzy zechca poswiecic swoj czas na pomoc przy przeprowadzce; statut przewiduje mozliwosc odrabiania skladek klubowych przez pe-trojki pracami na rzecz Klubu, wiec wydaje sie, ze ta okzja jest po temu idealna, a dla pozostalych stopni, jako ze najczesciej nie maja jeszcze swojego sprzetu, moze jakies bonusy na wypozyczenie (?)

Wreszcie na koniec, z gory dziekujemy tym, ktorzy chcieliby w tym watku tlumaczyc, ze nigdy nie trzymali prywatnego sprzetu w magazynie, albo "w zeszlym roku gasili telewizor", wiec nie poczuwaja sie do obowiazku robienia czegokolwiek przy przeprowadzce; takie stwierdzenia nic nie wnosza, a teraz roboty jest w pierony, wiec szkoda na nie czasu... natomiast z entuzjazmem przywitane zostana wypowiedzi tych, ktorzy chcieliby zadeklarowac kiedy moga pomoc w magazynie... no wiec kto sie pisze?!?!?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline madzienka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 141
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Marzec 2010, 23:39:57 »
Ja mogę pt wieczór i sobota.. może nie do dźwigania ton..(cokolwiek mogę)..ale kwestie porządkowe, jestem w stanie zrobić  :wink:  ewentualnie środa od ok 20 do basenów o 21.30..więcej grzechów nie pamiętam..
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez madzienka »

Offline Vesper

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Marzec 2010, 00:35:46 »
Ja mogę pomóc w przewożeniu sprzętu w środę od ok 17 do zajęć basenowych, ale musi ktoś potwierdzić że mam się zjawić wtedy ;) Do przewożenia ma CC 700 i jestem skłonny użyczyć przestrzeni bagażowej, która jest całkiem spora po złożeniu foteli ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Vesper »

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Marzec 2010, 07:41:30 »
Ja chciałem również serdeczenie wszystkim gorąco podziękować za wczorajszą pomoc.

Bez Was wszystkich byśmy nie dali rady  :!:  :!:  :!:
Oczywiście wszystkim tym, którzy pomagali bonusy wręczymy przy najbliższym wydawaniu sprzętu. Tak samo będzie i dziś....


Dziś kolejny odcinek pt. przeprowadzka, liczę, że frekwencja będzie choć o 2-3 osoby większa niż wczoeraj....
Zaczynamy ok. 18 -18.30 w Starym Klubie. Jeśli jest ktoś chętny do mycia podłogi w noym lokalu proszę o kontakt.
Zadania na dziś:
Rozmontujemy regał, myjemy podłoge w nowej siedzibie, przewozimy regał i próbujemy go postawić w nowym miejscu.
Zapraszam serdecznie, potrzebujemy co najmniej 2-3 osoby..........
oferujemy sprzęt na nurkowania w zamian za bezcenną pomoc.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Marzec 2010, 09:28:45 »
Po pierwsze: Killer marnujesz się tu na prowincji. :D Nie myślałeś o działalności w Warszawie, na Wiejskiej? Złota czcionka i srebrne usta!

Po drugie: dotąd nie było mowy o przeprowadzce.

Po trzecie: mój najbliższy termin do dyspozycji to czwartek od 18:00. Może również piątek.

Po czwarte i najważniejsze: mój tysięczny post! :smt003

Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline madzienka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 141
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Marzec 2010, 09:43:51 »
Jeśli nikt inny nie zgłosi się do tej podłogi, to ja ewentualnie przyjadę, ale mam nadzieje, że mopa lub szmatę i wiadro macie na miejscu, bo tego MPK z NH wozić nie będę :P O której będzie można startować w nowym lokum z tą podłogą? aaa.. no i najlepiej jak do mycia będzie Domestos  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez madzienka »