Autor Wątek: WAŻNE-ubezpieczenie na obóz  (Przeczytany 1473 razy)

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
WAŻNE-ubezpieczenie na obóz
« dnia: 02 Lipiec 2009, 12:07:26 »
WAŻNE-ubezpieczenie na obóz

Dowiedziałem się, że zaszła zmiana w wytycznych szkoleniowych KDP co do wymogu ubezpieczenia i ubezpieczenie NNW JEST WYMAGANE. (nie ma tego w książeczce z programem szkoleń na której się opierałem ale jest w dzienniku szkoleniowym i każdy kursant musi się podpisać pod oświadczeniem że posiada m.in. badania lekarskie oraz ubezpieczenie NW). Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Zatem kto nie posiada takiego ubezpieczenia (np EURO 26 w wersji sport wystarcza) proszę mi przesłać:
Imię, nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania i pesel. Może być mail i może być PW na forum.
Ubezpieczenie wykupię w piątek, czekam na dane do piątku 03.07 do godziny 20.00.

Znaleźliśmy nawet tańsze ubezpieczenie niż pisaliśmy poprzednio, grupowe ubezpieczenie NNW do kwoty 5000 EUR z uwzględnieniem udziału w obozie szkoleniowym płetwonurkowania na 7 dni kosztuje 10 zł od osoby. Więc czy jest obowiązek czy nie warto ubezpieczenie wykupić!

Dotyczy oczywiście obu turnusów, czekam na Wasze dane..

Zapomniałem dodać, że zapłacę za wszystkich którzy przyślą mi dane i oddacie mi w Łagowie.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2009, 18:00:34 »
Informacja dla 1 turnusu:
Dla osób które przespały ;) ogłoszenia o ubezpieczeniu takowe wykupię na miejscu (może być kilka zł drożej ze względu na mniej liczną grupę).

Informacja dla 2 turnusu:
Ubezpieczenie dla Was wykupię w piątek 10.07 więc jeśli ktoś jest jeszcze chętny to proszę przysyłać dane na maila/PW. Będę od czasu do czasu sprawdzał :)


Szerokiej drogi  8)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))