Autor Wątek: nurkowanie 18-X Zakrzówek  (Przeczytany 6073 razy)

Offline moris

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Październik 2008, 11:21:02 »
Cytat: "nataniel"
Ekipa Koparkowa też zaliczyła fajne nurkowanie. Widoczność ok. 5-6 m. Woda 14C. Max głębokość (pod mostkiem) już tylko 15m - wody ubywa strasznie szybko. Niestety na miejscu okazało się, że usunięto wiekszość poręczówek i cieżko było trafić do każdej atrakcji. Mam nadzieję, że organizatorzy poprawią to w przyszłości.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za miłego nurka.

Cieszę, że jesteście zadowoleni. Na Zakrzówku temp wody przy powierzchni była około 14 stopni, ale na 25 metrach mieliśmy już tylko 7, i trochę można było poszczękać zębami :mrgreen: Ale i tak ochoczo ubieraliśmy drugi raz mokre pianki ... :mrgreen:  :mrgreen:
Pozdrowienia dla ekipy koparkowej  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez moris »

Offline Iron

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 764
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Październik 2008, 18:35:53 »
Cytat: "moris"
Iron - bardzo fajnie świeci Ci ta latareczka


Swieci fajnie, to ja wiem :) aczkolwiek znalazlem juz pare minusow tego nowego AZONA.
- patent z odpalaniem latarki troche jest dziwny i sporo czasu zajmuje zanim sie opanuje jego wszystkie tajniki. Dla niewprawnych to potrafi sie latarka zaswiecic sama z siebie, albo sa problemy z jej odpaleniem/zgaszeniem.
- patent z bateriami troche jest upierdliwy. Ladowanie tych wszystkich 12 bateryjek AA troche pracy kosztuje. Trzeba tez zainwestowac dodatkowe 100zl w jakas dobra ladowarke i kolejne 100 pare zl w akumulatorki. No jest tego tez plus taki, ze jak padnie bateria, to praktycznie wszedzie mozna dokupic zepsute ogniwo.
- uchwyt do palnika tez calkowicie jakos do mnie nie przemawia (zreszta po 2 nurkach widze na nim juz slady rdzy), ale to jakby mozna samemu sobie zdemontowac i dorobic uchwyt taki jak komu pasuje.

Zdecydowanym jednak plusem tej latarki jest jej cena oraz ladne, mocne, biale swiatlo.
To jakby niweluje te wszystkie minusy :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Iron »
/Tomek
tel. 728401279

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Październik 2008, 20:56:37 »
"rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów"  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe