Autor Wątek: EGIPT SHARM 12-02-2008  (Przeczytany 50557 razy)

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #180 dnia: 03 Marzec 2008, 14:32:58 »
Cytat: "moriii"
Jakoś Ci nie wierze Bartolomeo :P
Zwłaszcza że cały wyjazd byłem "faworyzowany" przez Ciebie i Miłosza do biegania po alkohol :twisted:


Jakoś nie przypominam sobie, żebyśmy Cię faworyzowali, po ten alkohol. Po za tym jaki alkohol, masz na myśli tą wodę za 3 skunkse?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #181 dnia: 03 Marzec 2008, 17:25:30 »
No wiesz, mi nie wierzyć... na mnie można polegać jak na Zawiszy  :twisted:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline skacha

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #182 dnia: 03 Marzec 2008, 18:49:28 »
Cytat: "Bartolomeo"
co Ci się z bluzy zmyło? cały kolor czy tylko nadruk? popatrz dobrze na metce, czy nie ma znanego napisu "kupując ten produkt właśnie zostałeś wyciulany" :D
a może chcecie zanurkować w naszych ciepłych wodach  :lol: w weekend? wstępnie planowane są koparki..
pozdrowienia



hmmm.... prawie mnie przekonałeś .... ;) ale prawie robi ogromną różnicę  ... :) ... może Emilian :)

ja roztropnie zaczęłam pranie od Emila bluzy :)  rozmazują sie sie napisy ( troche farby przeniosło sie nawet na rękaw), kolor wciąż granatowy.  metka... paragon fiskalny... i wszsytkie te świstki domyślnie zawierają to ładne zdanie :)

Mori...tequilla była wyśmnienita ..... :)  tak samo ją lubie jak Przed-szk(o)lanka johnny walker-a :)

pzdr
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez skacha »

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #183 dnia: 03 Marzec 2008, 19:11:44 »
To ja mojej bluzy prać nie będę :)

BTW, w kwestii uzupełnienia, tekst naszej wyjazdowej pieśni, obowiązkowo teraz wszyscy muszą się nauczyć!! [moja wersja była jednak niedokładna ;)]

FANTAZJA by Fasolki
Cytuj (zaznaczone)
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (x2),
fantazja, lalalalalala lalalalala.

To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, dosypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (x2),
fantazja, lalalalalala lalalalala.

To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże, wystarczy wziąć je do ręki ziarnko fantazji dosypać i już za chwile można z panem Kleksem w świat pomykać.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (x2), fantazja, lalalalalala lalalalala.

Fantazja... moja fantazja.......


Dla chętnych, mam mp3 ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline anita

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #184 dnia: 03 Marzec 2008, 20:44:41 »
Cytat: "skacha"


Mori...tequilla była wyśmnienita ..... :)  tak samo ją lubie jak Przed-szk(o)lanka johnny walker-a :)


Kochane Dzieci, po tym wyjeździe to newet ta tequilla i nawet ten johny mi zaczął smakować :) ale na smak tequilli napewno miał ogromny wpływ smak wysmienitych, wyborowych cytryn sprowadzanych prosto z północnego zazaplecza super marketu:) ah ten luksus..;)
a Shisha Master Omar faktycznie jest na youtube:) ale na live to było przeżycie:)
aha, wspominałam już że gastrofaza mi nie przeszła?może pierwszego dnia (wtajemniczeni wiedzą co mnie wtedy spotkało;) ) nabawiłam sie jakiegoś pasożyta??<hahaha> :lol:
w środe będą wszysycy w starym porcie? :) Ci którzy się za mną stęsknili niech przybywają..(juz widze te tłumy w porcie...hahaha) ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez anita »

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #185 dnia: 03 Marzec 2008, 22:40:26 »
No to w środę stary port niechybnie zamkną....
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline anita

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #186 dnia: 04 Marzec 2008, 00:18:15 »
:P w takim razie wybieramy plener..grill przed magazynem:) do zobaczenia!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez anita »

Offline moriii

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #187 dnia: 04 Marzec 2008, 00:38:18 »
Miłosz, Bartek, Anitka - PRZEKONALIŚCIE MNIE! :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez moriii »
\"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz\"

Offline anita

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #188 dnia: 04 Marzec 2008, 18:33:15 »
za to bycie "łatwym" kochamy Cię Mori..;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez anita »

Offline gibil

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #189 dnia: 13 Marzec 2008, 00:04:29 »
Przestańcie sobie tak słodzić, bo aż mi się za wami zatęskniło....  :roll:  Chociaż tempo mamy zabójcze - przez 7 dni zwiedziłyśmy z dziewczynami cały Egipt wzdłuż Nilu - dojechałyśmy do granicy z Sudanem, zwiedziłyśmy kilkanaście miast, jechałyśmy wszystkimi możliwymi środkami lokomocji - 3klasa egipskiego pociągu, taczka z osłem, cysterna, wielbłądy, felluka, barka, bagażnik jeepa, pick-up, ciężarówka, koń, bosz... nawet nie pamiętam jeszcze czym - generalnie unikałyśmy eskorty policji - bratałyśmy się z miejscowym ludem i targowałyśmy wszystko na 25 miniskunksów i właściwie się dało - dla dobicia was - koszulki dużo fajniejsze od tych z Dahab mam za 8skunksów a chusty za 10  :mrgreen:  ależ człowiek był w tym Sharmie naiwny  :mrgreen:  :mrgreen:
Impreza goni impreze i nie udało mi się od waszego wyjazdu spać jeszcze jednym ciągiem dłużej niż 4h, ale po miesiącu w Egipcie stało się to już stanem permanentnym więc nie narzekam.
Mam nadzieje, że nasze przyszłoroczne plany wyjazdowe są nadal przez was przemyśliwane  :wink: , bo ja zbieram informacje i mam już całkiem niezłego plana.
Napisze wam jeszcze raz, że tęsknie za tymi naszymi Sharmowymi szaleństwami i mam nadzieję, że już w połowie kwietnia zjem krabową karkóweczkę z grilla - Miłosz obiecałeś!!
Anitka - zakładam małe przedszkole, na ulicy oblepia mnie zawsze po 20 dzieci, zaraz mam któreś na ręku i jest super - musisz tu wracać - są przeeeeesłodkie!
Pablo - sprawdzałeś już coś w związku z biletami?
Bartek i Mori - błagam nie częstujcie alkoholem jak wrócę!!
E.D.D.T. - musimy pogadać o tej organizacji imprez :mrgreen:
Rzeszowiaki - jak się w kwietni u na imprezie nie pojawicie to was nie zabieramy do Maroka - obowiązkowo się musicie stawić!!!
Aguuuula - w piątek jadę na wykop i jak będę tylko grzebać dłutkiem dentystycznym to będę myśleć o Tobie  :D
Lecę, bo jutro jak co dzień trzeba wstać o 6 rano i pod piramidki - obiecany wykład dokończę po powrocie, ale teraz już mogę ze zdjęciami!
Buziaki dla całej ekipy!!!!!!!
Ania
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez gibil »