Autor Wątek: wypadzik na narty w Nowym Roku  (Przeczytany 11626 razy)

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Styczeń 2008, 17:57:06 »
Cytat: "miłosz"
.a idźcie Wy mi wszyscy w ....pierony jaka pogoda, jacy zaklinacze, ma być wiosna, słonko, śpiewające ptaszki, kurtki schowane głęboko w szafie, grille miasteczkowe czy też klubowe, rowerek, przyjemne nurkowania bez szaleńczego biegania za czymś ciepłym (czy też kimś Wink ) a nie jakieś coś leżące na ziemi.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Parę lekcji w tej samej szkole narciarskiej co Piroman i zaraz się przekonasz, że obcowanie z tym czymś białym, co leży na ziemi,  może być przyjemne. Nie mówiąc już o obcowaniu z doborowym towarzystwem krabowych narciarzy i snowbordzistów... :twisted:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez martaz25 »

Offline basia'

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Styczeń 2008, 20:01:36 »
oj ale Wy tu przytruwacie pozytywizm wyjazdowy. Porzadnych zim juz nie ma i raczej nie bedzie szybko, a juz na pewno nie w tym roku. Na szczescie technika coraz lepsza i nawet gdy juz kwiatki rosna wokolo to da sie jeszcze cos pojezdzic. Takie mam glupie przeczucie ze lepiej juz tej zimy nie bedzie...  :(
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez basia' »

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Styczeń 2008, 20:16:57 »
Cytat: "martaz25"
Cytat: "miłosz"
.a idźcie Wy mi wszyscy w ....pierony jaka pogoda, jacy zaklinacze, ma być wiosna, słonko, śpiewające ptaszki, kurtki schowane głęboko w szafie, grille miasteczkowe czy też klubowe, rowerek, przyjemne nurkowania bez szaleńczego biegania za czymś ciepłym (czy też kimś Wink ) a nie jakieś coś leżące na ziemi.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Parę lekcji w tej samej szkole narciarskiej co Piroman i zaraz się przekonasz, że obcowanie z tym czymś białym, co leży na ziemi,  może być przyjemne. Nie mówiąc już o obcowaniu z doborowym towarzystwem krabowych narciarzy i snowbordzistów... :twisted:


No OK już dwa razy zapisałem się na te lekcje u tych instruktorów ( instruktorek?), ale cały czas pogoda robi jakieś figle, także w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest nadejście wiosny :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline Agusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Styczeń 2008, 11:38:35 »
mój drogi o jednym zapomniałeś... My jedziemy.. to Ty dezerterujesz " z przyczyn niezależnych"  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Agusia »
\"Nikogo nie można nazwać człowiekiem szczęśliwym przed śmiercią\"
SOLON

Offline gibil

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Styczeń 2008, 23:09:40 »
Udanej zabawy Moi Drodzy... wyszalejcie się na "nartach"  :mrgreen:  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez gibil »

Offline Agusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Styczeń 2008, 23:33:39 »
dzięki  :D  

liczę jednak, żę Kasprowy ruszy..... proszę trzymać kciuki, odprawiać modły, stawiać Kabałę czy co kto tam chce..  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Agusia »
\"Nikogo nie można nazwać człowiekiem szczęśliwym przed śmiercią\"
SOLON

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Styczeń 2008, 08:39:17 »
Również życzę udanych zjazdów tych na stokach i tych w domkach ;) Żałuje okrutnie ze nie mogę z Wami jechać, ehhhh....

Pozdrówki
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".