Autor Wątek: Po Andzejkach z EDDT w domku  (Przeczytany 13337 razy)

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Grudzień 2007, 14:19:48 »
Mała, zgrabna, ciemno zielona. Prosta w obsłudze. Daje światło białe albo czerwone.
kto da więcej. ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez martaz25 »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Grudzień 2007, 14:51:57 »
czyzby to takie badziewko dla wedkarzy z Decathlona za 7 zl.?? dobrze, ze piwo w porcie jest tanie i do tego T. ma znizke instruktorska, bo gdzie indziej to by sie moglo nie oplacac tego odkupywac za browara!!  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Grudzień 2007, 15:15:23 »
Fajnie było. Dzięki wszystkim za przednią zabawę. Niestety dopiero w sobotę mogliśmy dojechać, ale staraliśmy się nadrobić stracony czas, bawiąc się i śpiewając niemal do rana. Jeszcze wczoraj wieczorem miałem zdarte gardło, bo to śpiewanie to przyznam się że nie było zbyt subtelne ;)
Marto, dzięki wielkie za zaproszenie. Mam nadzieję, że te wszystkie straszne rzeczy o których Pablo pisał nie zniechęciły Cię i jeszcze kiedyś udostępnisz chatkę podobnej rozwrzeszczanej i niesfornej zgrai.

pozdrawiam
Romek
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

Offline perzo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Grudzień 2007, 23:58:29 »
Ja też jestem pod wrażeniem uroku beskidu żywieckiego. Jako człowiek z "nizin" takie widoki szczególnie na mnie działają. Impreza bardzo udana dziękuje wszystkim za nią i Marcie jak najbardziej za zaproszenie :-) Tak dalej krabuchy moje kochane :-)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez perzo »
Why is THE RUM always gone?

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Grudzień 2007, 00:30:20 »
Cytat: "Sylwek"
LICYTUJMY TĄ CZOŁÓWKĘ!!!

Może ustalmy, że skorzystałem z opcji "Kup teraz"? :-D

Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Grudzień 2007, 22:26:55 »
Witajcie,
Darek większości znany ze spotkań w Starym Porcie i imprez krabowych, poprosił mnie o umieszczenie na forum kilku zdań.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Widzę, że parę wydarzeń, jakie miały miejsce w ostatni weekend w Sopotni Wielkiej, bardzo poruszyły niektórych, więc chciałbym napisać parę słów od siebie.

Wstyd mi to przyznać, ale przynajmniej niektóre zarzuty wymienione na forum niestety dotyczą mnie - w sobotę rzeczywiście nie wyczułem cytrynówki i ochlałem się jak to przysłowiowe zwierzę. Nie wiem, czy wszystkie opisane przy tej okazji czynności były także moim udziałem, ale z pewnością nie zachowałem umiaru i wstyd mi za tamten wieczór. Jeżeli komuś sprawiłem kłopot lub też w jakiś sposób naraziłem się to szczerze przepraszam. Szczególnie Ciebie Marto, gdyż jako gospodarz imprezy miałaś pewnie przeze mnie dodatkowe problemy.

Skoro wszystko zaczęło się od refleksji, to może i ja podzielę się jedną z ostatniej chwili. Ktoś kiedyś powiedział: "Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień". Skoro pierwsze kamienie już poleciały, to proszę nie ukamienujcie przypadkiem kogokolwiek, bo przynajmniej ja, chociaż niegodziwiec, chciałbym jednak jeszcze trochę pożyć;)

Pozdrawiam
Darek

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Faktycznie troszkę się wstawił  :D  ale ja nie widziałem żeby komuś jakąś przykrość robił, ale skoro chciał to wkleiłem to. Za to wiem że bez szemrania składkę zapłacił i podczas porządków też nie robił uników.

Były osoby, które nie zapłaciły a natura tych osób jest taka że jakby była potrzeba to na pewno założyłyby za innych. Nie zapłaciły, bo nic nie wiedziały o składce. Moim zdaniem rzucanie oskarżeń że ktoś jest krętaczem i na krzywy ryj przychodzi jest niesprawiedliwe. Zwłaszcza jak się puszcza je tak w powietrze bez podawania konkretów. A sprawa jedzenia też jest ciekawa, bo na przykład ja przyniosłem swoją wałówkę położyłem na stole i nie krzyczałem uwaga kładę trzy kiełbaski chleb i konserwę. Czyli jest szansa że nie zostało to zauważone, jeśli było więcej takich osób to grono krzywych ryjków może być znaczne  :mrgreen:

I jeszcze jedno.
Cytat: "PabloSz1970"
Jeśli ktoś z podgrupy ochleje się jak zwierze i nie bardzo wie co robi, czyli wymiotuje, pada, rzęzi, bełkocze i nie bardzo wie co robi (nie pije tu do Agi

Piękna litania, tylko dlaczego Aga została wymieniona. Mega niezręczne zestawienie. Rozmawiałem z nią tuż przed tym jak poszła spać i całkiem do rzeczy mówiła.

pozdr
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

Offline radeczko

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 589
    • Zobacz profil
    • http://www.blogpodrozniczy.com
(Bez tematu)
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień 2007, 22:55:06 »
Mamy cholerne szczęście że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii. Być może niektóre opinie wydane zostały pochopnie (bez dokładnej analizy sytuacji i wkładów) choć swoich się nie wyprę....... ale czym były by spotkania Krabowe beż żywej dyskusji. Myślę że niezłym pomysłem będzie na przyszłość ścisłe ustalenie spraw związanych z jedzeniem i piciem wcześniej, a reszta niech będzie spontaniczna, proszę ....... bo w końcu KRABY jesteśmy!  8)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez radeczko »
To Dive Or No To Dive
______________________________________________________________________
GlobBlog Team http://www.blogpodrozniczy.com , http://www.molski.org tel. 500 50 60 70 (proszę o nie udostępnianie mojego numeru w celach marketingowych)

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Grudzień 2007, 23:50:03 »
a przestancieze juz sie tak biczowac!! jakby to byl pierwszy raz gdy sie zrobilo troche obory... :) wazne, ze w sumie wszyscy (chyba) sie dobrze bawili!!

choc jesli cos nie zagralo, to troche wnioskow na przyszlosc na pewno nie zawadzi... :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Grudzień 2007, 01:07:18 »
Ponieważ to było moje podwórko, a nie obora (Killer bój się) więc może coś napiszę bo widzę,że dyskusja zrobiła się gorąca.

Jeśli o mnie chodzi to faktem jest, że nadmiar "napojów chłodzących" sprawił, że moje sobotnie imprezowanie zakończyło się nadzorowaniem tego co się dzieje wokół. I w tej jedynie kwestii chciałabym sie przypomnieć, że ja też tam jadę sie pobawić.

Kwestie jedzenia, składek, sprzątania i co tam jeszcze nie wiem zostawiam pod rozwagę każdemu z osobna. Ja tam nikomu nic liczyć nie będę, bo nie leży to w mojej naturze.  Ale jeśli inni zauważyli jakieś niestosowne zachowania, to niech każdy sobie odpowie czy te zarzuty są skierowane do niego, bo myślę, że Paweł nie pisał tu o każdym.

Ale było, minęło, nikogo biczować nie będę.  I zostawcie już Agę w spokoju.


Cytat: "tatar"
Sylwek napisał/a:   
LICYTUJMY TĄ CZOŁÓWKĘ!!!

Może ustalmy, że skorzystałem z opcji "Kup teraz"? Very Happy


W takim razie "sprzedane"- Tomkowi oczywiście.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez martaz25 »

Offline Agi(Marjolka)

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Grudzień 2007, 08:57:36 »
W tej sytuacji przydałby sie Zulus, który swym anielskim 'spokojem' rzekł by: "NIE SPINAJCIE SIę!!!" :D pozdrowienia
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Agi(Marjolka) »
DreamLikeYouAreGonnaLiveForever, LiveLikeYou\'llDieTomorrow!