Autor Wątek: nur na Zakrzówku i koparkach  (Przeczytany 10831 razy)

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Sierpień 2007, 09:29:33 »
Jak już tak wszyscy dziękujemy sobie to chciałbym podziękować wszystkim a zwłaszcza Natanielowi i Basi za to że zgodzili się poprowadzić jedną grupę :) Robercik dołączył do nas w ostatniej chwili i wspomógł nas swoim nowiutkim samochodem no i oczywiście poprowadził jedną grupę. Radzio też był przewodnikiem grupy wybrańców. Jak wiadomo Radzio z byle kim nie nurkuje ;) więc miał grupę pań :) A ja wykonałem wreszcie nura na którego czekałem od przeszło roku a był to nur z Maćkiem :D

Z praktycznych informacji to zmieniło się trochę od poprzedniego roku:
- poręczówki niektóre zdjęto inne się pojawiły, np. nie ma poręczówki od domku strzałowego do mostku. Tabliczki w wiatach z rozrysowanymi poręczówkami nie są aktualne.
- poziom wody w zbiorniku jest mniejszy o około metr, max głębokość to 16m
- pomosty w większości są zdjęte, więc wchodzenie do wody utrudnione a wyjście w szczególności (co z reszta widać na zdjęciach) ale daliśmy rade po skałkach :)
- temperatura wody w całej objętości około 20 stopni (nie ma termokliny)
- widoczność przy dnie nie najgorsza w granicach 4m, w okolicach koparek gorsza. Jak ktoś chce się wybrać na kopary i może w tygodniu to bez wątpienia w okolicach czwartku, piątku będzie zdecydowanie lepsza widoczność. Pod warunkiem, że nie będzie zbyt dużo padało.

pozdr
Romek
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Sierpień 2007, 14:13:27 »
Cytat: "piroman"
max głębokość to 16m

w tym rowie pod mostkiem, czy "w całej objętości"? :)

Cytat: "Leg"
pierwszy nur troche nam nie wypalil


a mianowicie? :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline eryq

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Wrzesień 2007, 14:07:13 »
Nie znalazł ktoś może pary rękawiczek nurkowych? Nie mogę się ich doszukać i obawiam się że zostawiłem je na koparkach.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez eryq »

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:06:28 »
Jakieś się tam plątały. Ktoś z Krabów je wziął, ale nie wiem kto.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez martaz25 »

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:13:30 »
hyba radzio je ma :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez artur lipko »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline radeczko

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 589
    • Zobacz profil
    • http://www.blogpodrozniczy.com
(Bez tematu)
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:46:24 »
Cytat: "eryq"
Nie znalazł ktoś może pary rękawiczek nurkowych? Nie mogę się ich doszukać i obawiam się że zostawiłem je na koparkach.

Wygląda na to że mam u Ciebie piwo  :P

Cytat: "Leg"
a mianowicie nie dotarlismy do zadnej koparki ale ciiiiiiiiiiiiiii ;)
mimo to i tak mi sie podobalo bo pojezdzilam na rowerku..

a nurkowanie faktycznie jakich mało. Wyniku powolnego upuszczania się w toni Kasi i Marjoli która była prowadzącą, a z marnym głębokościomierzem i bez kompasu, szybko i skutecznie straciliśmy orientację. Dlatego tak nas zaskakiwały napotkane przedmioty że dostaliśmy takiej głupawy, że ze śmiechu nas brzuchy bolały ale nie przejęliśmy się tym bardzo. Dziewczyny ujeżdżały rower i dach budki, starałem się powiesić Ale przy pomocy grubej liny ale kiedy nie znalazłem punktu gdzie mógł bym ją zaczepić postanowiłem osiąść na skałkach i zaprosiłem resztę do wspólnej kontemplacji.

Jeśli chodzi o nasze zmierzchowe-nocne nurkowanie to muszę przyznać że dziewczyny wykazały się dużą dyscypliną i rozwagą, ale też pozwalały sobie na zabawę z rybkami i wyścigi we wnętrzu koparki. Ala ma racje.. gdyby nie Groza Pawła to efekt nurkowań był by mizerny. Snop 50 W żarówki rozświetlał nam przestrzeń zawodowo.

Cytat: "piroman"
Radzio też był przewodnikiem grupy wybrańców. Jak wiadomo Radzio z byle kim nie nurkuje ;) więc miał grupę pań :)


hehe. Grupa faktycznie składała się w 3/4 z panienek i zgadzam się z tobą Piroman że to nie byle jaka grupa. Przewodnikiem rzeczywiście byłem ale duchowym, natomiast przewodnictwo grupowe przekazałem na ręce Marjolki ze względu na jej większe doświadczenie na tym akwenie. Spisała się świetnie i do końca zachowała dobrą minę. (znaczy dużo się śmiała). Nurkowanie uważam za udane  =D>
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez radeczko »
To Dive Or No To Dive
______________________________________________________________________
GlobBlog Team http://www.blogpodrozniczy.com , http://www.molski.org tel. 500 50 60 70 (proszę o nie udostępnianie mojego numeru w celach marketingowych)

Offline eryq

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:04:28 »
Cytat: "radeczko"
Wygląda na to że mam u Ciebie piwo


No cóż skleroza nie boli....
Dzięki wielkie za zabranie zguby, jak się tylko spotkamy w porcie to piwko masz jak w banku.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez eryq »