Autor Wątek: KRYM  (Przeczytany 2741 razy)

Offline Julia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
KRYM
« dnia: 09 Lipiec 2007, 15:08:39 »
Hejka :)

We wrzesniu planuje wybrac sie na Krym. Bylabym bardzo wdzieczna gdyby kazdy, kto wie cokolwiek na temat nurkowania na Krymie, napisal kilka slow. ( bazy nurkowe, ceny,  dojazd, knajpy..  :) )

Z gory dziekuje za wszelkie informacje!!!!

Pozdrawiam, Julia ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Julia »

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2007, 09:36:13 »
Od nas ludzie byli na Krymie ze 3x. Niestety muszę cię zmartwić bo wyjazdy te byly czysto survivalowe tzn. Dojazd do Lwowa i pozostawienie tam własnych samochodów. Wynajęcie ukrainskiego busa i hardcorowa jazda dwa dni przez "stepy akermańskie". Baza nurkowa to nasza własna gera podłączona do prądu w jakiejś oborze. Knajpy - żywisz się tym co wyłowisz z morza. Ceny niskie, szczególnie paliwa i "paliwa".
Jak chcesz jechac w miarę luksusowych warunkach to zapytaj się w Nautilusie. Kuba Swiatkiewicz organiuje chyba normalne wyjazdy nurkowe na Krym. No, ale one trochę kosztują. Jesli nie znim to przynajmniej bedzie miał wiedzę co do innych baz nurkowych.

Powodzenia

P.S. My wybieramy się, małą grupą,  pod koniec lipca początek sierpnia na Krym na ekspedycję archeologiczną.

P.S. 2 koniec sierpnia, wrezsien no i dalej jesien  to strasznie wietrzna pogoda tam jest , a co za tym idzie wzburzone morze.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2007, 11:19:20 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline fiefiora

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2007, 10:23:14 »
jaka ekspedycja???

wiem, że ostatnio zaniedbałam odmieszkiwanie składki członkowskiej w magazynie ale nie sądziłam, że jestem aż tak nie na bieżąco

Pzdr
Ryuda - san
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez fiefiora »