Autor Wątek: Niemcy Sparmann Nurkowania głebokie  (Przeczytany 3251 razy)

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
Niemcy Sparmann Nurkowania głebokie
« dnia: 29 Maj 2007, 21:44:18 »
Wybieramy sie w długi wekend czerwcowy do niemiec . Celem jest kamieniołom Sparmann 70 m . Opis kamieniołomu znajdziecie na stronie Martina . Zapraszam wszystkich którzy lubią ciemno zimno i do domu daleko :-) W planie jeszcze odwiedziny kamieniołomu Wetro Ostatnio bylismy tam z Jackiem i przynajmniej ja się zakochałem. Relację z naszego wyjazdu znajdziecie na forum. Piwko grill noclegi w komfortowych przyczepach kampingowych za pare euro. Poprostu żyć nie umierać :-)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Czerwiec 2007, 23:35:33 »
Fajna dziura w ziemi warunki socjalne rewelacyjne baza super . Można bić gorace nitroxy Trymix Argon 2E / 1l. Koszt litra powietrza 1 E koszt Nitroxu 2 E koszt twina trymixu średnio 65 E . Koszt noclegu 18 E w tym wliczone wypasione śniadanko. Nocleg w luksusowych domkach . Prysznic 5 minut 1 E. W toalecie można jesć z podłogi  :lol:  Miły własciciel bazy, nawet dał nam grila domki z werandą stołem i krzesłami :mrgreen: Akwen : widoczność przy powierzchni ok 3 m głebiej coraz lepsza na 20 metrach się ściemnia na 30 ciemno jak w d.... . Po opustówce przy białej boi można zejść na 56 metrów a potem wpłynać w studnię z pionową drabinką . Na dnie na głebokosci 62 metrów leży betonowy blok . Głebokosć 70 metrów to zwykły bajer na potrzeby morketingu. Podobno pływali tam z echo sondą raz im pikneło 70 ale potem już nie chciało piknąć nigdy . Ale podobno był tam jeden nurek co to raz osiągnoł 64 metry ( przynajmniej tak zeznaje właściciel bazy)  :mrgreen: Zatem 70 m to taka internetowa prowda czyli G... prowda a w praktyce jest 62 m i ni chu chu więcej :roll: Przy deko trzeba uważać na na  krzaczory oraz dużą ilosć żelastwa przy ścianach . Na dnie łatwo się muli . Niemniej akwen ładny i napewno warto tam pojechać . Ja napewno wrócę  =D> .
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2007, 08:56:33 »
Ładne . Lepiej byś napisał jak ci sie ten wyjazd udał czy nakręciłeś film i czy go pokażesz szczurom powierzchniowym  =D> . Ja się w piatek zmywam do serbii . Mąż właścicielki Hotelu jest Policjantem  :mrgreen: Może będzie coś wiedział o jakiś wrakach a jak nie to wezmę włąścicielkę kuma po polsku to może rybaków popytamy czy im np kiedyś w sieci jakas amforka nie wpadła .  :lol:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl