Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - killer

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Forum ogólne / Honda do wzięcia
« dnia: 03 Grudzień 2016, 22:57:19 »
Drogie Kraby,
jako że moja - znana większości z Was przynajmniej z widzenia  ;) - Honda doczekała się następcy, to jest do wzięcia i nie ukrywam, że chciałbym żeby trafiła w dobre ręce, bo służyła nam długo i wiernie.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Dla Krabów zniżka rodzinna!  ;)

Pozdrawiam,
BK

2
Forum ogólne / Rada Klubu w kadencji 2016-2018
« dnia: 07 Listopad 2016, 09:50:30 »
Drodzy Klubowicze!
W trakcie Walnego Zebrania Członków AKP Krab AGH, które odbyło się w ostatnią sobotę, dokonaliście wyboru nowych władz Klubu tj. Zarządu i Rady. Nie odbierając nowemu Zarządowi przywileju i przyjemności osobistego przedstawienia się na forum, chciałbym Was poinformować, że do Rady AKP Krab AGH na kadencję 2016-2018 wybrani zostali (w modyfikowanej kolejności alfabetycznej):

- Justyna Machał
- Bartłomiej Kindler
- Paweł Piłat
- Jakub Sęk

Rada wkrótce odbędzie swoje pierwsze posiedzenie, po którym poinformujemy Was o decyzjach dotyczących organizacji i trybu pracy Rady w tej kadencji.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas ponownie obdarzyliście i tradycyjnie zapraszamy do kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących działalności Klubu za pośrednictwem adresu: rada-klubu-akp-krab@googlegroups.com

Pozdrawiamy!
Rada AKP Krab AGH

5
Forum ogólne / Zaproszenie na ślub
« dnia: 22 Marzec 2015, 22:33:04 »
Ktoś kiedyś powiedział, że nurkowanie to bardzo niebezpieczny sport, bo można przy tej okazji poznać partnera na resztę życia...

Tak się złożyło, że jesteśmy tego żywym przykładem, a ponieważ Krab przyłożył do tego swoją rę... szczypce, to chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich, którzy tworzycie ten Klub razem z nami na nasz ślub, który odbędzie się w sobotę, 16. maja 2015 o 14.00, w bazylice oo. Franciszkanów przy pl. Wszystkich Świętych w Krakowie.

Będzie dla nas zaszczytem świętowanie tego dnia razem z Wami!

Pozdrawiamy,
Agata i Bartek

PS. Serdeczne dzięki dla Tomka Tatara za udostępnienie naszego zdjęcia z Egiptu oraz Wojtka Wyroby za zmontowanie zaproszenia!

6
Forum ogólne / Cykliczne spotkania Rady Klubu
« dnia: 09 Styczeń 2015, 13:51:15 »
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rada Klubu będzie odbywać cykliczne spotkania poświęcone bieżącej działalności Klubu oraz wszelkim innym kwestiom pozostającym w jej kompetencjach.

Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu. W związku z tym proszę o zgłaszanie wszelkich spraw, którymi Waszym zdaniem powinniśmy się zająć na adres: rada-klubu-akp-krab@googlegroups.com.

Zgłoszenia można wysyłać w dowolnym momencie. Dołożymy wszelkich starań żeby każde z nich zostało poddane dyskusji i w razie konieczności została wydana opinia Rady.

Pozdrawiam,
Przewodniczący RK

7
Wczoraj, tj. 1.12.2014, odbyło się pierwsze spotkanie Rady Klubu kadencji 2014-2016.

W spotkaniu uczestniczyli (w kolejności alfabetycznej):
- Bartłomiej Kindler
- Artur Król
- Justyna Machał (telefonicznie)
- Paweł Piłat

W trakcie spotkania Rada podjęła następujące decyzje:
1. Dokonano wyboru Przewodniczącego Rady. Przewodniczącym Rady Klubu na lata 2014-2016 został wybrany Bartłomiej Kindler. Wybór został dokonany jednogłośnie.
2. Rada będzie delegować co najmniej jednego członka na każde z planowych spotkań Zarządu (pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca) w celu bieżącego pełnienia statutowej funkcji kontrolnej.
3. Rada będzie odbywać fizyczne spotkania raz w miesiącu, w pierwszy poniedziałek miesiąca po spotkaniu Zarządu. W razie konieczności zwoływane będą dodatkowe posiedzenia Rady.
4. Rada, w zakresie swoich uprawnień statutowych, będzie brać aktywny udział w bieżącej działalności Klubu, w szczególności w ramach konsultacji planów i działań Zarządu.
5. Rada będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem współpracy pomiędzy organami Klubu, w szczególności pomiędzy Zarządem a Szefem Szkolenia.

Kolejne spotkanie Rady, w drodze wyjątku w związku z długim weekendem na początku roku, planowane jest na poniedziałek, 19 stycznia 2015 r. W trakcie spotkania Rada ustali priorytety dla bieżącej kadencji oraz szczegółowy plan działań na nadchodzące miesiące.

Rada zachęca do przekazywania wszelkich uwag dotyczących działalności Klubu na adres: rada-klubu-akp-krab@googlegroups.com

Pozdrawiam,
Bartek Kindler
Przewodniczący Rady AKP KRAB AGH

8
Forum ogólne / Mola mola
« dnia: 22 Wrzesień 2014, 18:18:11 »

9
Forum ogólne / Interfejs USB do Suunto Vyper/Vyper 2/itp.
« dnia: 07 Sierpień 2014, 12:42:00 »
Cześć,
czy ktoś w Klubowiczów jest szczęśliwym posiadaczem kabla USB do Vypera, Vypera 2 itp. i zechciałby go użyczyć na krotką chwilę?

10
Hajdpark / Pro memoriam
« dnia: 01 Sierpień 2014, 11:36:41 »
to tak jakby ktoś jednak nie uwierzył w zapewnienia w trakcie kursów, że stężony tlen i ogień w tym samym miejscu i czasie to na prawdę zły pomysł -> Patient Blows Up Hospital Ward After Sneaking Cigarette In Oxygen Chamber

Strony: [1] 2 3 ... 15