Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - GUNIO

Strony: 1 [2]
11
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Safari Brothers Islands
« dnia: 22 Kwiecień 2008, 19:42:52 »
Gdyby ktoś miał ochotę to jest jeszcze kilka miejsc w cenie 550 Euro + 1390 zł za przelot. Do kosztów dochodzą jeszcze: 8 Euro - podatek nurkowy, 10 euro napoje gazowane, 40 Euro - wstęp do parku narodowego Brothers Islands, XX Euro - napiwek dla załogi.

Łódka klasy luksusowej - regularna cena takiego safari w tym terminie to ok. 750-850 Euro + przelot.

Opis zaś samego safari i miejsc nurkowych już się pojawiał na tym forum w moich poprzednich wątkach tak, że można poszukać. Jeśli ktoś ma ochotę pooglądać to mam również film DVD mojego autorstwa z takiego safari.

Ponieważ zostało niewiele czasu zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt - kom. 602-55-72-12. Pozdrawiam forumowiczów - GUNIO.

12
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Safari nurkowe Brothers Islands
« dnia: 15 Listopad 2007, 15:51:56 »
Jeśli ktoś miałby ochotę, czas i pieniądze na tygodniowy wypad na ciepłe wody to zostały jeszcze trzy wolne miejsca (być może uda się zwiększyć ilość miejsc bo tym razem problemem jest przelot i może zwolnią się jakieś rezerwacje) na safari nurkowe na (wg. mnie) najlepszej lokalizacji na Morzu Czerwonym - Wyspach Braci. Te dwie sterczące z morskich otchłani skały oddalone o 80 km od najbliższego brzegu dają schronienie niesamowitemu bogactwu podwodnego życia w ślad za którym trafiają tu również manty, rekiny i delfiny. Na większym z "Braci" leżą również dwa fantastyczne wraki, a po drodze możemy odwiedzić wrak promu "SALEM EXPRESS" leżący na dnie nieopodal Safagi.

Termin:
wylot - 1 grudnia 2007, godz 19.30 z Warszawy
powrot: 8 grudnia 2007 o godz 07.30 rano do W-awy.

Cena safari (dla mnie i moich znajomych) jest bardzo atrakcyjna jak na to safari
550 Euro + 1290 zł przelot - porównajcie ceny np w Nautice

Łódka:
Sea Cruiser I - piękny jacht motorowy należący do klasy luksusowej!!! 13 obszernych i komfortowych kajut z prywatnymi łazienkami w tym 1 z łożem małżeńskim  alę tą już zajmuję ja z Ulką chyba że ... ;-)

Zainteresowanych pełną ofertą z opisem każdego dnia nurkowego, miejsc nurkowych, łódki itd. proszę o kontakt: gunio@bogun.pl lub tel. 602-55-72-12, a chętnym mogę pożyczyć film DVD który nakręciłem podczas ostatniego wyjazdu w ten rejon.

Z uwagi na kończące się miejsca i nieodległy termin konieczna szybka decyzja.

Pozdrowienia - GUNIO.

13
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / EGIPT faraonów i podwodny
« dnia: 06 Czerwiec 2005, 16:55:41 »
Pomimo wielokrotnych wyjazdów do Egiptu - jak dotąd nie udało mi się zobaczyć tego co ma on do zaoferowania typowym turystom. Również na zaprzyjaźnionych nurków stanowiących trzon kolejnego wyjazdu wzrosła presja kochanek, żon i dorastających dzieci by wreszcie zobaczyć piramidy :) - stąd pomysł dwutygodniowego wyjazdu: najpierw rejs po Nilu kuksusowym statkiem ze zwiedzaniem największych atrakcji rozrzuconych u wybrzeży świętej rzeki na trasie od Luksoru do Kairu a później to co tygrysy lubią najbardziej (poza ... oczywiście) czyli stacjonarny pobyt w 4*hotelu Shams Safaga z nurkowaniami - m. in. wrak Salem Express. Także na tym wyjeździe będzie kręcony pamiątkowy film dla uczestników. Jeśli ktoś z przeglądających to forum ma w 2 połowie pażdziernika czas i ochotę oraz przewiduje rychłą wygraną w totolotka lub spadek po bogatym wujku i jest poważnie zainteresowany odrobiną lata późną jesienią i dołączeniem do nas proszę o kontakt (bogun@interia.pl; 0602-55-72-12) - podeślę więcej informacji.

Pozdrawiam - Gunio.

14
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Safari nurkowe na Brother'sy
« dnia: 21 Marzec 2005, 18:57:26 »
Może ktoś ma czas, ochotę i możliwości na wypad nurkowy w maju jeszcze przed klubowym wyjazdem do Chorwacji (12-19 maj). Zbiera się sympatyczna grupka na safari nurkowe na Brother'sy (rekiny i takie tam różne) na Morzu Czerwonym. W grudniu byłem na safari południowym i tak mi się spodobała ta forma nurkowania (z łodzi safari - nielimitowana ilość nurkowań), że znowu się wybieram. Oczywiście jak na każdym wyjeździe, na którym jestem będzie kręcony pamiątkowy film dla uczestników. W przypadku poważnego zainteresowania wyjazdem proszę o kontakt (bogun@interia.pl; 0602-55-72-12) - podeślę więcej informacji.
 
Korzystając z okazji życzę Klubowiczom i Ich rodzinom Spokojnych Świąt Wielkanocnych, oraz duuużo wody - przynajmniej w Lany Poniedziałek - pozdrawiam i  do zobaczenia.
 
Bogdan Guniewicz

Strony: 1 [2]