Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Anka Sołtysik

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
51
Akcje klubowe / Czwartkonur S02E04 3 sierpnia
« dnia: 30 Lipiec 2017, 20:10:26 »
Zapraszamy 3 sierpnia na kolejnego w tym sezonie Czwartkonura na Zakrzówku.

Spotykamy się jak zwykle na miejscu o 17:30. Po odprawie i podziale na grupy, około 18:30, wchodzimy na dzienne nurkowanie.

Drugie nurkowanie będzie nurkowaniem nocnym, a rozpoczniemy je ok. 21:00. Zabierzcie ze sobą latarki.

Cały sprzęt należy pobrać z klubu we środę (02.08), w godzinach otwarcia magazynu, a zwrócić w piątek.

Jeśli ktoś nie ma samochodu i potrzebuje transportu sprzętu, z pewnością Klub pomoże Wam to zorganizować. Dajcie znać w tabelce z zapisami i potwierdźcie to z magazynem.

Poniżej link do tabelki na Googlach z listą obecności. Wpisując się do niej ułatwiacie pracę krabowego magazynu i zaplanowanie Czwartkonura.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TcZCm4GdsdwiTyL1DNB9tNoi8dWiga1tyk2Yy-d5NEw/edit?usp=sharing

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/949142805225453/

52
Dzięki Justyna.

Slajdowisko zaczyna się o 20:00, ale przenosimy je do Filtutka!

53
Akcje klubowe / Odp: Hvar, Stari Grad 16-23.09
« dnia: 06 Lipiec 2017, 19:41:00 »
A 24 lipca wpadnie do klubu i zrobi dla nas pokaz zdjec Piort Stos :)
Zdjecia z Hvaru, Visu i Safari, z pewnoscia warto zobaczyc!

54
Serdecznie zapraszamy na pokaz zdjęć nurkowych wywodzącego się z Kraba świetnego fotografa Piotra Stósa, który odbędzie się w klubie Filutek, 24 lipca o godzinie 20:00.

Zaprezentuje nam ujecia z chorwackich wysp Vis i Hvar. Brzmi znajomo? Tak! Jedziemy na Hvar już we wrześniu - mamy nadzieję, że razem z Tobą :) Jeśli do podjęcia decyzji potrzebujesz argumentu ostatecznego, ostrzegamy że będą nim zdjęcia które tu zobaczysz!

Egiptu nurkom zachwalać nie trzeba. Widoki zawsze fenomenalne, a zdjęcia Piotra doskonale pokazują piękno Morza Czerwonego. Taka mała reklama przed zimowym Krabowym Safari! :)

Rezerwujcie wolny wieczór i do zobaczenia w klubie. Po slajdowisku wybieramy sie na male co nieco aby podzielic sie wrazeniami :)

EDIT:
Do zobaczenia w Filutku! Zmiana miejsca podyktowana komfortem oglądania w licznej grupie i wiecie, są upały, można od razu poratować się napojami orzeźwiającymi :)


55
Aktualności / Regulamin korzystania z Zakrzówka
« dnia: 29 Czerwiec 2017, 10:46:37 »
Drodzy Klubowicze. Dla przypomnienia zamieszczam regulamin Zakrzówka, który jak przypominam jesteście BEZWZGLĘDNIE zobowiązani przestrzegać. Opłaty za wstęp regulujecie bezzwłocznie po przybyciu na miejsce, bilet zachowujecie / władacie od razu za przednią szybę samochodu którym przyjechaliście. Regulamin pochodzi z oficjalnej strony Krakena.


Zasady korzystania z akwenu
 

Zasady korzystania z Zakrzówka:
Godziny otwarcia -
http://kraken.pl/index.php?dzial=firma

    Wejściówka na teren - 30 zł osoba (w tym opłata za samochód - możliwość wjazdu)
    Opłata dotyczy wszystkich osób powyżej 15 roku życia. Nie ma opłaty za nie nurkujące dzieci poniżej 15 roku życia. Jeżeli dziecko nurkuje należy za niego wnieść opłatę jak za każdą inną osobę. Osoby niepełnoletnie muszą na terenie bazy znajdować się stale pod opieką dorosłych. Prosimy szczególnie uważać na młodsze dzieci zarówno w pobliżu wody jak i nie pozwalać im się bawiać w pobliżu ścian kamieniołomu. Opiekunowie biorący dzieci na Zakrzówek robią to na własną odpowiedzialność.
    Instruktorzy oraz firmy nurkowe - bilety i opłaty według cennika za wszystkie osoby

Instruktor przyjeżdżający z kursantami płaci tylko za nich, łącznie z osobami towarzyszącymi; sam ma wstęp gratis.
Instruktor przyjeżdżający samemu, płaci połowę stawki czyli 15 zł

Jeżeli ktoś chce zostać na nocne nurkowanie, proszony jest o pozostawienie w bazie imiennej listy nurkujących osób (dla ochroniarzy gdyby przyjechali) i otrzymuje kod do bramy, pozwalający w nocy wyjechać z terenu bazy.
Kod trzeba uzyskać każdorazowo ponieważ jest tylko na daną noc.
Przypominamy, że nurkowie zostający na nurkowania nocne muszą posiadać własny tlen oraz apteczkę ponieważ wyposażenie bazowe nie jest dostępne po zamknięciu bazy.

W sezonie (Od maja do końca września) teren akwenu jest pilnowany przed dzikimi użytkownikami.

Przypominamy, że teren zalewu Zakrzówek jest terenem niebezpiecznym - zarówno na powierzchni (strome, osypujące się ściany, brak wytyczonych ścieżek), jak i pod wodą (zalane drzewa i inne obiekty często oplątane linkami). Wszystkie osoby decydujące się korzystać z bazy na Zakrzówku czynią to na własną odpowiedzialność. Informujemy wszystkich, że na głębokości od około 28 metrów do dna widoczność pod wodą gwałtownie maleje do około 30-50 centymetrów, a w wodzie wyczuwalny jest silny zapach siarkowodoru. Na terenie Zakrzówka obowiązuje zakaz kąpieli - do wody można wchodzić tylko w piankach i minimum sprzęcie ABC.

Prowadzenie na Zakrzówku
kursów na poziomie instruktorskim
wymaga pisemnej zgody
Centrum Nurkowego Kraken

56
Akcje klubowe / Hvar, Stari Grad 16-23.09
« dnia: 28 Czerwiec 2017, 18:02:29 »
Serdecznie zapraszamy na wrześniowy wyjazd do Chorwacji. W tym roku wybieramy się na Hvar do miejscowości Stari Grad.
Gościć nas będzie baza Nautica: http://www.nautica.pl/pl/menu-chorwacja-przeglad/chorwacja-nasze-bazy/nasza-baza-stari-grad

Nurkowanie:
pakiet 10 nurkowań,
nurkowania z łodzi
nurkowanie nocne
pod tym linkiem znajdziecie opisy nurkowisk: http://www.nautica.pl/pl/menu-chorwacja-przeglad/menu-chorwacja-miejsca-nurkowe/menu-chorwacja-miejsca-nurkowe-starigrad


Zakwaterowanie:
Bungalowy Helios. Domki mogą być przeznaczone dla 2 lub 3osób, w każdym jest sypialnia dwuosobowa, aneks kuchenny z łóżkiem, łazienka oraz tarasik z meblami ogrodowymi.
Położenie: tuż nad naszą bazą nurkową i miejską plażą, do morza 20 m., do najbliższej restauracji 100 m., do centrum miasteczka 10 min na piechotę nadbrzeżnym deptakiem.
Wyżywienie jest możliwe do wykupienia w hotelu Arkada (100 m od domków Helios w wersji HB - śniadania i obiadokolacje. Cena do ustalenia.

Dojazd:
Chcemy tak jak na zeszłoroczną wyprawę na Vis wynająć cały autokar - warukiem jest wystarczająca liczba chętnych.

Miejsce:
Stari Grad to malownicze miasteczko wyspiarskie w przepięknej Dalmacji. Nie samym nurkowaniem człowiek żyje, więc załączam przewodnik po mieście i jego atrakcjach: http://www.nautica.pl/images/stories/chorwacja_pliki_do_pobrania/STARI-GRAD_przewodnik_PL.pdf

ZAPISY
Zapisujecie się wypełniając ten formularz: https://goo.gl/forms/UKeXi2aC9FgXVxV22
Płatności dokonujecie w Klubie.
Opłatę za wypożyczenie sprzętu regulujecie w magazynie przed wyjazdem.

57
Akcje klubowe / Najazd Krabów na Koparki 08.07
« dnia: 23 Czerwiec 2017, 11:43:31 »
Drogie Kraby!

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji nurkowej na Koparkach w Jaworznie!

Plan akcji:
9:00 zbiórka na miejscu
-chłopaki z zarządu zbierać będą opłatę za wjazd według listy obecności i rozliczą się w biurze hurtowo - wejściówka 30 zł
-w planie dwa nurkowania - komórka i Gustaw
-obowiązkowy grill - ktoś może zabrać? Zorganizujcie też węgiel i smakołyki według uznania
- 17:00 zakończenie akcji

Sprzęt:
Pobieracie z Klubu w godzinach otwarcia magazynu, a zdajecie wyjątkowo na miejscu (normalnie po akcjach zabieracie go ze sobą, tym razem musi być w gotowy do odbioru przez osoby jadące do Chorwacji)

Dojazd:
Z Krakowa jest to około godziny drogi, adres: ul. Płetwonurków (Kamieniołomy Koparki)
Jaworzno

Zapisy:
Link do tabelki z listą obecności i dostępnymi miejscami do wspólnego przejazdu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wS89qEqDHnw08XwLjfGRXso-irID-V05bpRw-T7kJEU/edit?usp=sharing


Wspomnienie zeszłorocznego najazdu https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1127279704001776&type=3

Kilka zdjęć  podwodnych Ireny Stangierskiej https://www.facebook.com/pg/irena.stangierska.photography/photos/?tab=album&album_id=194132633610255058
Akcje klubowe / Odp: Krabowa wyprawa na Murter 15-22.07
« dnia: 08 Czerwiec 2017, 22:11:01 »
Zapraszamy do Klubu z wpłatami! :)

59
Szkolenia / Odp: Morski obóz szkoleniowy Elba 2017
« dnia: 07 Czerwiec 2017, 10:29:21 »
Wszystko co dobre szybko się kończy... Czwarty morski obóz szkoleniowy na Elbie przeszedł już do historii. 24 maja grupa niczego niespodziewających się osób wsiadła do autokarów, by powrócić jako nurkowie P1 (z których większość uczestniczyła również w kursach nawigacji i nurkowania nocnego), Eksploratorzy, P2 i P3. Zrealizowaliśmy łącznie ponad 120 "osobokursów", a jeśli dodamy do tego intensywne nurkowania rekreacyjne, to bardzo łatwo można obliczyć, że spędziliśmy pod wodą strasznie dużo czasu :) A na powierzchni wykłady teoretyczne, wachty, chrzest i imprezy na plaży - tyle atrakcji tylko na obozie.


60
Szkolenia / Nurkowanie zerówki na wodach otwartych 06.05.2017
« dnia: 26 Kwiecień 2017, 13:14:13 »
Pierwsze nurkowanie tegorocznej zerówki odbędzie się już 6 maja na Zakrzówku! Trzymamy kciuki za naszych dzielnych kursantów!

Na miejscu tradycyjnie grill, a w Gwarku od godziny 20:00 świętowanie w najlepszym krabowym wydaniu :) https://www.facebook.com/events/291650887929204/?fref=ts

*** Pomocnicy ***
Prosimy osoby chętne do pomocy w sobotę, w godzinach 8-16, o wpisywanie się do tabelki: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KjLNB97ryTrxuuqk_hTlmitNP9OTSnzw1OPAOY7P4F4/edit?usp=sharing
Wpisujcie swoje adresy mailowe abyśmy mogli się z Wami skontaktować - zapotrzebowanie na pomocników zależeć będzie od ostatecznej liczby uczestników.

*** Uczestnicy ***

!!!Jeżeli ktoś z Was nie otrzymał mailingu i nie ma dostępu do grupy Facebookowej proszę o wiadomość prywatną!!!

Pokrótce: zbiórka 8:45 przy bramie Zakrzówka (ul. Wyłom 1). Przynieście zaświadczenie lekarskie, 30zł na wejściówkę, ABC, ręcznik, strój kąpielowy oraz czapkę / opaskę chroniącą uszy i zatoki :) Pamiętajcie aby uregulować płatności za baseny!


Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9