Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - iska

Strony: [1] 2
1
Forum ogólne / Krabowa impreza sylwestrowa?
« dnia: 19 Listopad 2014, 09:13:39 »
Hej,
Czy jest jakaś szansa, aby (jak za czasów..chociażby "garażowych") Krab zorganizował imprezę sylwestrową? wiem, że obecna siedziba się totalnie nie nadaje, ale może jeszcze jakiś lokal w Krk pozostał nie wynajęty na ten wieczór, albo jest szansa na super nową siedzibę przed końcem roku? myślę, że chętnych by nie brakowało i zrzutka "paru" zł by nikogo nie odstraszyła...

Pozdrawiam, Iza

2
Hajdpark / Travenalia
« dnia: 18 Październik 2013, 10:34:57 »
wybiera się ktoś?
http://travenalia.pl/program/

3
Hajdpark / Firma transportowa
« dnia: 21 Luty 2013, 15:05:04 »
Hejho,
Potrzebuję zorganizować transport 11 palet z ładunkiem na trasie ok 300 km. Może macie/ znacie jakieś firmy zajmujące się tym tematem/ możecie kogoś polecić/ dać komuś zarobić;)

proszę o kontakt,
Iza
609 23 11 12

4
Hajdpark / eques - skafander
« dnia: 06 Styczeń 2013, 19:56:05 »
Cześć,
Potrzebuję zdjęć suchych skafandrów firmy Eques z trylaminatu - np reklam z magazynów nurkowych, folderów reklamowych. Może Wy lub Wasi znajomi nurkujecie w takowych skafandrach i macie zdjęcia.

Dodatkowo super by było, jakbyście mieli zdjęcie (siebie lub kolegi) w skafandrze szytym na miarę (może być również innych producentów)!
Będę wdzięczna za wszelką pomoc,

ps zdjęcia proszę przesyłać na email izabelaszmuc@gmail.com, a magazyny, foldery reklamowe mogę odebrać osobiście (pożyczyć).

pozdrawiam serdecznie, Iza

5
Hajdpark / Z innej beczki-Wspinanie
« dnia: 29 Luty 2012, 09:01:13 »
Hejho,
Dziś troszkę inaczej niż nurkowo;)
Może jest ktoś zainteresowany zapisaniem się na sekcję wspinaczkową? czas w sam raz na rozwspinanie się przed sezonem skałkowym:)) jestem na etapie sklecania grupki i potrzebujemy jeszcze 1-2 osób żeby ruszyć:) jest to grupa tzw średnio-zaawansowana, czyli cokolwiek już działamy, ale instruktor jest tak dobry, że dobiera poziom trudności praktycznie indywidualnie, więc jak ktoś się zastanawiał nad taką formą spędzania dwóch wieczorów w tygodniu, to nie ma co się wahać, tylko czas działać!!!
p.s. staram się tak dobrać terminy, żeby oczywiście nie kolidowały z basenami krabowymi :lol: :)))
więcej informacji na priv lub tel (609 23 11 12)

pozdrawiam serdecznie, Iza

6
Hajdpark / film
« dnia: 01 Wrzesień 2010, 16:14:39 »
Witam,
dziś na tvn o 20:50 będzie film "Ocean strachu"- nie należy do najnowszych, ale jak ktoś nie widział, to można sobie wodne widoczki (czasem mroczne) pooglądać. Film taki trochę.."ku przestrodze" ;)

pozdrawiam, iza

7
Forum ogólne / Obóz 2010 - nie szkoleniowo
« dnia: 18 Czerwiec 2010, 11:12:39 »
Mam pytanko z troszkę innej strony (nie szkoleniowej)- wybiera się ktoś może w ramach tzw "rekreacji"?? jeśli tak, to na który turnus??

pozdrawiam serdecznie, iza

8
Sprzęt / torba nurkowa-porad cd
« dnia: 22 Maj 2009, 10:39:49 »
Cześć,
 przymierzam się do zakupu jakiegoś-czegoś do transportu zabawek nurkowych. Myślę o jakiejś torbie na kółkach (zwalniającej mnie z dźwigania  #-o  ). Może macie/używacie i doradzicie??? Chodzi mi o coś, czego cena nie będzie wyższa od samego mojego sprzętu ;) No i czy konieczne jest wybieranie tylko w typowych torbach nurkowych czy zwyklejsze (o ogólnym przeznaczeniu) wytrzymają (w sumie nie takie częste) transportowanie sprzętu????
pozdrawiam, iza

9
Hajdpark / Drukowanie
« dnia: 10 Kwiecień 2009, 09:25:17 »
Cześć:) mam pytanko, czy ma ktoś dostęp do dobrej drukarki (laserówki) i możliwość wydrukowania czegoś ( w stylu... pracy dyplowowej   :roll: )  ;)???
-oczywiście za "odpłatą", acz może "przystępniejszą" niż w punktach komercyjnych ;)
-papier dostarczyłabym swój ;)
-termin- najbliższy czw ;
Będę wdzięczna za info ;)
pozdrawiam, iza

10
Forum ogólne / SHARKWATER!!!
« dnia: 18 Luty 2009, 22:55:06 »
Cześć,
Obejrzałam dziś film pt "Sharkwater"...nie jakiś tam filmik, lofstory, czy bylejeki zabijacz czasu.... Wręcz brak mi słów, żeby opisać cały stos wrażeń,myśli i uczuć, które jak oszalałe zawładnęły mną po obejrzeniu tego dokumentu!!!!jest wstrząsający, niesamowity!!!! Pokazuje piękno stworzeń znienawidzonych od lat, a przede wszystkim absolutną głupotę, okrucieństwo, bestialstwo...i  ( tysiące innych określeń!!!)  ludzi!!!!! Sharkwater nie tylko jest godny polecenia, moim zdaniem KAŻDY MUSI GO ZOBACZYĆ!!!!!!!!!! nie dość, że chodzi o wielką sprawę- pokazanie, jak doprowadzamy do wyniszczenia gatunków i całych ekosystemów- to jeszcze zdecydowanie film jest nakręcony absolutnie przepięknie!ujęcia spod wody, kolorystyka, muzyka...Absolutne dzieło sztuki o przekazie.....(hmmm...ja nie mogę przestać o nim myśleć!!!)

tu oficjalna stronka:
http://www.sharkwater.com/
choć i tak moim zdaniem trzeba zobaczyć caaaały film!!!!!!

pozdrawiam, iza

Strony: [1] 2