Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ramin

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Szukam dwóch osób na Bałkany w terminie 7-22 sierpnia. Wyprawa zdecydowanie objazdowa. Jestem otwarty na trasę - sztywnym punktem jest tylko Serbia i kilkudniowy pobyt nad morzem (Albania/Czarnogóra/Chorwacja)

W razie pytań chętnie odpowiem

2
Akcje klubowe / Re: Morsing czas zaczac!
« dnia: 23 Grudzień 2013, 02:33:11 »
Można się jeszcze dopisać, czy już jest skład?

3
Cześć

Szukam jednej osoby na wyprawę po Bałkanach.

Wyjazd: 9 sierpnia rano z Cieszyna
(można przyjechać w czwartek wieczorem autobusem i u mnie przenocować)
Powrót: 23-24 sierpnia

Koszt: około 2 - 2,2 tys (w tym przejazd, winiety, noclegi, żarcie, chlanie

W planie: Serbia, Kosowo, Albania, Czarnogóra Bośnia. Jedynymi pewnymi punktami jest Festival Guca oraz kilka dni byczenia się na plaży albańskiej/czarnogórskiej. Reszta do negocjacji. Należy jednak nastawić się na większe zwiedzanie i przemieszczanie się, niż grzanie ławy.

Oferuje:

- Ciekawe, niestandardowe lokalizacje
- Dobrą oprawę historyczno - społeczną
- Zacne chlanie
- Tłuste żarcie
- Doborowe towarzystwo

Wymagania:
- niski stopień malkontenctwa

Więcej informacji na priv. Ogłoszenie ma charakter super pilny, bo wykruszyła mi się osoba i do jutra muszę znaleźć następną ;/

4
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Re: Siatkówka
« dnia: 05 Maj 2013, 23:12:02 »
Ponownie zapraszam na siatkówkę, wtorek 19.20. 8 osób potwierdziło przybycie, liczę, że do 10 dobije

5
Aktualności / Re: Nadzwyczajne Walne Zebranie członków AKP Krab AGH
« dnia: 16 Kwiecień 2013, 00:14:26 »
Można wiedzieć co było w ogóle omawiane na walnym? Albo raczej co zostało ustalone?

6
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Re: Siatkówka
« dnia: 15 Kwiecień 2013, 19:53:58 »
Jutro 19.20 - 20.50 siatkówka. Ostatnim razem było 7 osób, póki co na jutro mam 5. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt.

7
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Re: Siatkówka
« dnia: 08 Kwiecień 2013, 18:02:42 »
Gdyby ktoś chciał spalić trochę poświątecznych kalorii to przypominam o jutrzejszej siatkówce. Gdyby ktoś potrzebował więcej info - proszę pisać.

8
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Siatkówka
« dnia: 02 Marzec 2013, 12:51:50 »
Szukam 5-6 osób do gry w siatkówkę. Wynająłem boisko koło Orlika (tzn wynajmę - na razie mam rezerwacje, bo jeszcze nie mam wystarczającej obsady) na każdy wtorek od 19.20 - 20.50
Lokalizacja - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, Bronowice Małe (koło Hali Bronowianka, 4 przystanki od Kraba), Korzystanie z całego obiektu - za darmo. Trzeba mi tylko dać znać co bym dopisał do listy.

Poziom gry - średnio-zaawansowany (z naciskiem na "średnio" ;))

Jak ktoś jest zainteresowany proszę o info na priv. Najprawdopodobniej ruszymy od 12 marca

9
Forum ogólne / Re: Burza mózgów na 50 – lecie AKP Krab AGH
« dnia: 07 Luty 2013, 00:19:26 »
Cytat: "miłosz"
Skontaktować się z różnymi mediami, TV, radio, prasa, prasa nurkowa i napisać jakiś felieton dla nich...

Już o tym wcześniej napomniałem, ale chciałbym rozwinąć myśl. Organizacja odpowiednich patronatów medialnych i honorowych to kwestia kluczowa. Oba te patronaty działają na zasadzie sprzężenia zwrotnego - ciężko będzie pozyskać uwagę lokalnych mediów bez odpowiedniego patronatu, a jednocześnie patroni są zainteresowani firmowaniem tego, co przynosi im prestiż w możliwie najszerszym środowisku. Dlatego nad obiema tymi kwestiami trzeba zacząć działać odpowiednio wcześnie.

Na to nachodzi także kwestia sponsorów. Ci także są zainteresowani rozgłosem medialnym, a jednocześnie chcą mieć pewność, że impreza będzie mieć odpowiednią rangę. Dlatego po załatwieniu patronatów (lub w trakcie) trzeba przygotować konkretne oferty dla sponsorów (co możemy zapewnić, w jakim wymiarze, kto będzie o tym wiedział, do jakiej grupy chcemy trafić) wraz z tym czego oczekujemy od nich.

10
Forum ogólne / Re: Burza mózgów na 50 – lecie AKP Krab AGH
« dnia: 07 Luty 2013, 00:02:58 »
W przyszłym roku mamy wybory samorządowe. Lokalni działacze różnych ugrupowań będą szukać możliwości zaistnienia i wykazania swojego wkładu na rzecz Krakowa - zwłaszcza w ostatnim roku, by przykryć ewentualne wcześniejsze zaniedbania. Tym samym warto rozeznać się kto zasiada w "Komisji Sportu, Turystyki i Kultury Fizycznej" Rady Miasta Kraków i znaleźć kogoś kumatego, z kim można by współpracować. Mogłoby to ułatwić kwestie organizacyjne związane z wystawami, które 3 posty wyżej rozwinął Tomek.

Ponadto "swój człowiek" w Radzie Miasta zawsze mógłby (co prawda w ograniczonym zakresie) pomóc w zdobyciu funduszy na organizację konkretnych przedsięwzięć - kwestia przekonania jej/go, że też ma interes w tym, by nam pomóc. Zbliżające się wybory, a także dobra promocja 50lecia Kraba powinny być odpowiednią motywacją.

Strony: [1] 2 3 ... 11