Klub > Jubileusz 50-lecia Klubu

Koszulki na 50lecie

(1/3) > >>

Agata:
Uwaga! Otwieramy konkurs na projekt koszulki z okazji 50lecia działalności naszego klubu.

Kogo szukamy?
Każdy, kto ma głowę pełną pomysłów, mniej lub bardziej za się na programach graficznych lub poczuł chwilową inspirację.

Wymogi
Interpretacja tematu jest dowolna i ogranicza was tylko wyobraźnia. Jedynym warunkiem jest obecność krabowego logo i informacja, że świętujemy 50lat.

Termin
Projekty prosimy przesyłać do końca lutego na krabowy adres mailowy. Najlepszy projekt zostanie wybrany na drodze demokratycznego głosowania. Na forum oczywiście.

Nagroda
Będzie!


Więcej informacji, archiwalne zdjęcia i luźnie sugestie do pobrania w klubie!

iska:
Logo ze zdjęciami z najnowszego kalendarza super wyglądałoby na koszulce:)
Kwestia tylko czy jest możliwość wydruku zdjęć na koszulkach...(lub może jakaś ciut prostsza wersja byłaby możliwa).. Aga brawo!

pozdrawiam, Iza

ARTUR:

--- Cytat: "iska" ---Logo ze zdjęciami z najnowszego kalendarza super wyglądałoby na koszulce:)
Kwestia tylko czy jest możliwość wydruku zdjęć na koszulkach...(lub może jakaś ciut prostsza wersja byłaby możliwa).. Aga brawo!

pozdrawiam, Iza
--- Koniec cytatu ---

jestem za !

może być nawet modyfikacja jakaś bo szczegóły zdjęcia mogą prezentować się kiepsko na koszulce - nie wiem zgaduje.
W każdym razie na czarnym tle taki barwny krab wygladą zacnie !

Jestem też nawet za stworzeniem 2 wzorów koszulek, w końcu 50-lecie nie zdarza się często ;)

pozdrav
a

Agata:
Ja mam taką sugestie żeby w tym roku damskie koszulki były troszkę dłuższe;)

Co wy na to dziewczyny?

Yeald:

--- Cytat: "Agata" ---Ja mam taką sugestie żeby w tym roku damskie koszulki były troszkę dłuższe;)
--- Koniec cytatu ---

Nie ma mowy:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej