Autor Wątek: Setne nurkowanie z Dynią  (Przeczytany 1427 razy)

Offline murena

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 CMAS, Normoxic Trimix IANTD
Setne nurkowanie z Dynią
« dnia: 27 Październik 2009, 11:09:28 »
Witam Wszystkich!
Mam niekłamaną przyjemność zaprosić Was na specyficznego Nura Nocnego, który odbędzie się 31.10. Będzie to Nur Zaduszny, przypominający prasłowiańskie Dziady czy też celtyckie Święto Samhain - koniec lata, początek zimy. Czy jest lepszy powód by zejść pod wodę i tam to uczcić? Z amerykańska noc ta to Helloween czyli czas wampirów i wilkołaków wyjących w kamieniołomach oraz wiedźm latających na miotle...

Plan jest taki coby wejść pod wodę odpowiednio przebranym - stroje duchów, diabołów, czarownic, Wernyhory i innych takich mile widziane, ewentualne rekwizyty do pożyczenia. Tam wypić magiczny napój oraz pokrążyć na miotłach wokół platformy i luster (miotły zapewni organizator, czyli ja, chyba że ktoś ma jakieś fajne, to proszę o udostępnienie). Przy okazji będziemy podziwiać Nocne Stwory Wody i ogólnie dobrze się bawić.
Nur byłby w okolicach godzin północnych, ale tak najpóźniej o 1 chciałabym się zmyć z Zakrzówka coby wszyscy wyspać się mogli. Imprezę zacząć można koło 21, ale wszystko do dogadania - zależy od Waszego zainteresowania oraz chęci. Plan można modyfikować, rozwijać itp. itd.
Organizacyjnie wejściówki trzeba kupić wcześniej, bo Kraken jest otwarty do 17tej, ale mogę po prostu kupić dla ludzi zdecydowanych. Sprzęt pobrać wcześniej -> w tym celu wiadomo co i jak. Mam samochód, więc jeśli kto nie ma to mogę zabrać - przywieźć, zawieźć. Jeśli będzie ładna pogoda to i część powierzchniowa przewidziana - jakiś grillik.
Jest to moje setne nurkowanie a także druga rocznica pierwszego zanurzenia a więc bardzo bardzo mi zależy byście na nie licznie przybyli, nie tylko te osoby z którymi miałam przyjemność nurkować, pływać, pić czy tańczyć. Bardzo, bardzo zapraszam - niech każdy kto czyta ten post poczuje że zaproszenie jest zwłaszcza do niego, nawet ci z którymi nie mieliśmy przyjemności się poznać. Wiem że termin jest dość.. dziwny, gdyż pewno część osób jedzie do domu na groby, ale ci co nie jadą, niech się nawet nie zastanawiają!
I...do zobaczenia pod wodą!  :niemalekko2:  :niemalekko2:  :niemalekko2:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez murena »
Ebi odoredomo kawa-o idezu

Offline armani

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 374
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2009, 13:24:05 »
szkoda bo akurat zjezdzam na weekend do domu a z ogromna checia wybralbym sie na takiegi nura ;]
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez armani »
armani
508 068 055

Offline ARTUR

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Technical Cave Instructor / M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2009, 17:15:53 »
niezwykle kuszaca propozycja !  :wink:  
Wyglada na to, ze sie zabiore na tego nura :)

a czy ktos ma ochote dac jednego nura wiecej tego samego dnia ? np. ok. 20
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ARTUR »
nie sprzęt lecz chęć szczera czyni z ciebie divera

Offline murena

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 CMAS, Normoxic Trimix IANTD
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Październik 2009, 12:58:52 »
niniejszym zdradzam że Tomek Tatar postanowił sfilmować podwodnie nasze dzieło. tak więc trzeba będzie się ładnie uśmiechać :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez murena »
Ebi odoredomo kawa-o idezu

Offline murena

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 CMAS, Normoxic Trimix IANTD
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2009, 03:42:53 »
hmm... trochę plan się przedłużył, ale mimo że szron osiadł na autach a spódnice wiedźm miały konsystencję kruszonego lodu po wyciągnięciu ich z wody, było cieplutko :)

trzeba przyznać też że miotły nieźle spisują się pod wodą, zarówno ze słomy jak i z patyków.
posiadam teraz nadmiar - jak by ktoś chciał sobie pozamiatać a nie ma czym to się polecam.
trzeba też stwierdzić że Zakrzówek jesienny robi się powoli pusty, pojedyncze okonie posępnie snują się w toni, ale może jest to sprawka takiej pewnej istoty, która pewnie została uwieczniona na zdjęciu..

dziękuję wszystkim przybyłym, a także tym co napisali, pamiętali i miłych słów kilka rzekli.
do kolejnych nurów!

murena trzycyfrowa
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez murena »
Ebi odoredomo kawa-o idezu

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopad 2009, 10:55:01 »
Potwierdzam, że nurkowanie się odbyło. Pod wodą miło i ciepło - ponad 60 minut bez żadnego dyskomfortu cieplnego (oczywiście w suchaczu), po wyjściu natomiast zaraz zrobiło się zimno (był lekki mróz).

Krótka relacja foto/video:
http://picasaweb.google.com/tomasz.tata ... fCOj6jAtQE

Nie miałbym nic przeciwko równie hucznemu świętowaniu setnych nurkowań przez innych klubowiczów.

A z innej beczki, to ktoś rozmontowuje "naszą" podłogę - jedna z desek leżała na przewróconej szatni.

Cytat: "murena"
murena trzycyfrowa

Gratuluję.

czterocyfrowy
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar