Autor Wątek: Navigatorfestival  (Przeczytany 739 razy)

Offline radeczko

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 589
    • Zobacz profil
    • http://www.blogpodrozniczy.com
Navigatorfestival
« dnia: 12 Marzec 2013, 12:18:43 »


Dla podróżników Klubowych :)

Trzy festiwalowe dni wypełnią zdarzenia, z których każde jest szczególne, a wszystkie razem składają się na spójny i kompletny obraz podróżniczych dokonań ostatniego roku. Wśród zaproszonych przez nas gości nie zabraknie tych, których dokonania są szeroko komentowane w mediach, jak również podróżników dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze Światem.

Pierwszy dzień – którego gospodarzem będzie Maciej Sokołowski – to pięć równolegle prezentowanych wystaw fotograficznych i festiwalowe kino, pełne filmowych obrazów ilustrujących podróżnicze wyprawy.

Gospodarz drugiego dnia – Jan Mela – zaprosi na podróżnicze warsztaty, pokazy i konkurs OPEN. Dzień zakończymy zabawą na NAVIGATOR PARTY. Gościem specjalnym tego dnia będzie Tomasz Tomaszewski.

Przez ostatni dzień Festiwalu poprowadzą nas Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Wrócimy na warsztaty, pokazami podróżników dopełnimy obraz eksploracji świata i będziemy świadkami drugiej części rywalizacji w kategorii OPEN. Na zakończenie zostanie rozstrzygnięty Konkurs Główny i wręczenie Nagrody NAVIGATORA.
Podróżujcie z nami przez cały Festiwal.

http://www.navigatorfestival.pl/
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
To Dive Or No To Dive
______________________________________________________________________
GlobBlog Team http://www.blogpodrozniczy.com , http://www.molski.org tel. 500 50 60 70 (proszę o nie udostępnianie mojego numeru w celach marketingowych)