Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Yavox

Strony: [1] 2 3
1
Forum ogólne / Re: Baltictech
« dnia: 19 Listopad 2013, 12:40:02 »
Tak, z Warszawy ;)

2
Sprzęt / System przechowywania sprzętu nurkowego
« dnia: 14 Październik 2013, 12:01:12 »
Właśnie zaczynam meblować pusty garaż. Mam dużo miejsca, możliwość zamówienia dowolnych półek, wieszaków, regałów i czegokolwiek innego, co sobie wymyślę, że będzie potrzebne. Chcę to zrobić mądrze.

Mam do Was pytanie o to, jak sobie radzicie z przechowywaniem sprzętu - co gdzie układacie, wieszacie, jak wysoko, jak wykorzystujecie dostępną przestrzeń... Ogólnie rzecz biorąc - jakie macie patenty na wygodne, ergonomiczne i bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju sprzętów w czasie między nurkowaniami.

Za wszystkie patenty i sugestie będę bardzo wdzięczny. Zdjęcia również mile widziane ;) Temat pojawiał się już na różnych forach, ale chciałbym zebrać wszystko w jednym miejscu. Jak wyciągnę jakieś wnioski i już sobie wszystko umebluję, chętnie się podzielę ostatecznie wypracowanymi rozwiązaniami.

3
Sprzęt / Re: Tecline US-15 Goodman
« dnia: 30 Sierpień 2013, 04:50:15 »
Taaak. Jakby zamiast XM-L2 dać SST-90 i reflektor o trochę innej krzywiźnie, a do tego mieć inny kanister, hmm...

5
Sprzęt / Re: Komputer nurkowy xDeep
« dnia: 18 Kwiecień 2013, 16:06:33 »
Za słaby procesor? Bez żartów. Widziałeś kod źródłowy do liczenia VPM'a? W zakresie potrzebnym nurkowi to się da liczyć na zabawkach, które dwadzieścia dużo lat temu podłączaliśmy do telewizorów, żeby sobie pograć w gry w rozdzielczości, których teraz by się wstydził zegarek na rękę.

6
Sprzęt / Re: rękawice docieplające do suchego
« dnia: 20 Marzec 2013, 15:49:39 »
Do czego te tętnice? To zamiast sznureczków na przepływ powietrza?

7
Jakie kwalifikacje mają ci, którzy takie uprawnienia instruktorskie w zakresie archeologii przyznają? To się dostaje od kogoś, kto sam się naprawdę zna na archeologii a do tego jest jakimś tam odpowiednikiem Instructor Trainera czy jakoś inaczej? Zawsze mnie kwalifikacje osób przyznających takie "nietypowe" uprawnienia ciekawiły, może ktoś coś przy okazji tego wątku o tym napisać?

BTW, gratulacje :)

8
Lepsze to niż np. drabina opustowa z podświetlanym co drugim szczeblem (jeszcze na trzeźwo). Ciekawe by ogłoszenie było - sprzedam sto metrów skalibrowanej drabiny opustowej :)

9
Hajdpark / Re: Ankieta do strategii marketingowej dla AKP Krab AGH
« dnia: 26 Listopad 2012, 18:33:15 »
W organizacji "APK Kran" nie mam żadnego stopnia nurkowego :( Popraw pierwsze pytanie :)

Czy postrzeganie tej organizacji przez osoby spoza Klubu ma dla Ciebie jakieś znaczenie? Bo jak ma, to mógłbym parę słów na temat tego, co słyszałem o Krabie napisać...

10
Szkolenia / Re: Wiosenne kursy patofizjologii w KOMH
« dnia: 09 Listopad 2012, 08:12:44 »
A wie ktoś coś o zimowej edycji? Albo wiosna 2013?

Strony: [1] 2 3