Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - krzysiek_fus

Strony: [1]
1
Hajdpark / Kolega potrzebuje pomocy w spełnieniu marzenia!
« dnia: 24 Styczeń 2012, 14:31:19 »
Hej!

Znajomy stara się o miejsce w event'cie Gore-texu, polegającym na 5-cio dniowym skiturze w Norwegii. Potrzeba mu do tego imponującego CV (to ma aż na wyrost :-) ), pozytywnej opinii tamtejszych speców i zwycięstwa w facebookowym głosowaniu. Był już bardzo bliski urzeczywistnienia marzenia, niestety w ostatnich dniach sprawa się pokomplikowała i został wyprzedzony przez innego uczestnika konkursu.

Jeżeli nie macie obiekcji przed klikaniem "like'ów" i chcielibyście pomóc fantastycznemu człowiekowi (de facto również instruktorowi nurkowania :-P) w spełnieniu jego marzenia, to proszę o kciuki w górę! :-) Czasu jest niestety niewiele, bo chyba do dzisiaj wieczór, niestety tak jak wspomniałem sytuacja nagle się zmieniła :-(

Oto link do głosowania:

https://apps.facebook.com/goreexperienc ... 0981941000

Na wypadek gdyby nie zadziałał link bezpośredni trzeba znaleźć "Gore-tex experience tour" dalej kliknąć na "march 2012", kliknąć "vote your favourite" po prawej, posortować po ilości głosów ("Sort by: votes" znowu z prawej stronie), nazwisko kolegi to "Darek Szylko", klikamy a następnie w prawym górnym rogu okienka jest "vote now!", co klikamy i tyle :-)

Aplikacja, jakby ktoś się o to martwił, jest na ile zdołałem stwierdzić bezinwazyjna dla facebooka (Zapewne lecą dane o pot. kliencie do Gore-texu, ale to wiadomo).

Z góry dzięki w imieniu Kudłatego i swoim :-)
Krzysiek Fus

Strony: [1]