Autor Wątek: Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Okazje  (Przeczytany 2007 razy)

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Okazje
« dnia: 13 Październik 2014, 16:08:17 »
Witam, piszę gdyż mam okazję kupić Cressi SL 55, facet chce za taki zestaw 170 zeta( patrz link poniżej), czy to dobra cena i czy warto kupić taką kuszę na początek?

Pozdrawiam
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
Odp: Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Okazje
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2014, 15:39:25 »
Dziaba bardzo dobra na nasze wody, pytanie w jakim jest stanie? Jak trzyma ciśnienie, czy słabnie podczas kolejnych strzałów? Cenę takiej nowej możesz łatwo sprawdzić.
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Sprzęt do łowiectwa podwodnego- Okazje
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2014, 21:55:18 »
Dzięki Sylwek za odpowiedź, wyprzedziłem Twoją poradę i dziś rano kupiłem "w ciemno" zestaw o którym mowa wyżej. Trochę poszperałem po forach nawet się zarejestrowałem na spearfishing pl żeby wyłuskać więcej na temat tej kuszy. Kilka osób pisało podobnie jak Ty, że kusza sprawdza się w polskich wodach gdyż jest nie za duża, a strzał oddajemy ze względu na widoczność i pływanie w "szuwarach" z odległości góra 3 metrów, więc zasięg jest wystarczający- tyle się powiedziałem.

jaki to sprzęt i czy jest w dobrym stanie, napiszę gdy dostanę przesyłkę za kilka dni.

a po tym ostro działam: biorę dyplom ze studiów i lecę wyrobić kartę łowcy:)

Pozdrawiam
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein