Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - moris

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Aktualności / Re: Obóz szkoleniowy - Łagów 2012
« dnia: 21 Czerwiec 2012, 14:37:11 »
A już kombinowałem jak to zrobić, by być na obozie, a tu takie ......... rozczarowanie  :shock:

To jak  - nurkowanie z nieochrzczonymi jeszcze przez najbliższy cały rok? :oops:

2
Szkolenia /
« dnia: 02 Lipiec 2010, 23:58:40 »
Cytat: "qbeu"
Jest możliwość zrobienia na pierwszym turnusie P1 a na drugim P2?


Jasne,że tak.  :o  :smt003


Według mnie chyba tylko Chuck Noris byłby w stanie......

3
Akcje klubowe /
« dnia: 28 Maj 2010, 10:14:34 »
Życzę wszystkim udanego pod każdym względem wyjazdu. Strasznie mi żal, że nie mogę po raz kolejny wybrać się z Krabami, ale cóż, życie..... ](*,)

Mietek

4
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne /
« dnia: 28 Maj 2010, 10:11:15 »
wygląda na to, że można dać tam zdecydowanie głębszego nura niż zwykle :smt003

5
Akcje klubowe /
« dnia: 24 Maj 2010, 10:09:26 »
Niestety z powodów rodzinnych nie będę w stanie pojechać na Vis :( . W związku z tym moje miejsce jest wolne - jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt na priv (kwestia ceny do dogadania), lub bezpośrednio do Klubu. Mietek

6
Szkolenia /
« dnia: 29 Sierpień 2009, 10:22:53 »
Ja też planowałem kursik, ale nie doczekałem się suchacza  ](*,) więc w piance nie planuję się zamrozić

7
Forum ogólne /
« dnia: 24 Lipiec 2009, 23:07:05 »
Jestem w klubie trzeci rok. Zatem nie pamiętam klubowo Wypraw o których piszecie. Myślę, że Sylwek ma racje - nazywajmy obecne wyjazdy wyjazdami, bo rzeczywiście słowo wyprawa może zarezerwujmy dla czegoś rzeczywiście innego. Jeśli chodzi o moje stanowisko, to z racji tego, że pracuję i mam urlopu tyle ile mam (a kilka pasji czasochłonnych mi go zabiera plus rodzinka) to powiem, że chciałbym mój czas spędzić na w miarę pewnych imprezach nurkowych (czytaj - komercha). Byłem raz w Sharmie, raz na Hvarze i bardzo sobie cenię te wyjazdy (przy okazji wielkie dzięki za ich organizację).

 A obóz tegoroczny - dla mnie fajnie, pierwszy raz byłem na rekreacji i bardzo chętnie jeszcze kiedyś pojadę. Nawet rozpakowywanie i budowanie wieszaków dla kursantów też było miłe. Zawsze jak będę na obozie to pomogę.
Cieszę się, że obydwa stopnie robiłem na obozie (rozpływki, wachty, pontony, odprawy i karniaki (no, to mi umknęło jakimś cudem) - pamiętam w zeszłym roku jak z kolegą po ostatnim nurku kursowym zrobiliśmy desantowe skoki z płynącego pontonu i powrót na kompas do bazy- super wspomnienie. Chciałbym kolejny też zrobić na obozie, mam nadzieję, że czas i forma pozwolą.
Mietek

8
Akcje klubowe /
« dnia: 22 Lipiec 2009, 21:46:10 »
Ostatnio było 12 nurków plus kilka fajnych wycieczek (Góra Mojżesza, Kair -miasto plus piramidy ze Sfinksem, Kaniony: Biały i Kolorowy) oraz kilka dni na pobyt w Dahab i Sharm. Osobiście nie żałuję, że wtedy były to dwa tygodnie. Niestety kończy mi się urlop, a tu jeszcze żagielki (26 lipca  :D), jakieś narty w grudniu :smt003  :niemalekko2:

9
Akcje klubowe /
« dnia: 22 Lipiec 2009, 12:01:29 »
Dwa tygodnie? Nie macie litości dla pracujących ](*,)
wyjazd tygodniowy  - prawdopodobnie byłbym zainteresowany, ale też zależy od konretnego terminu.

Co do nurkowań P1: byłem jako P1 w Sharmie i było super. Trochę było mi żal, jak nie poszliśmy do Canionu tam gdzie wyższe stopnie, ale po jakimś czasie przyznałem rację organizatorom. Widoki do 20 m są rewelacyjne.
To samo w sprawie wraku wspominanego w dyskusjach - była planowana wyprawa dla P2 i wyżej - było żal, ale cóż - w końcu jakaś motywacja do robienia wyższych stopni.
Wg mnie nie można planowo zabierać ludzi z założeniem, że prawdopodobnie przekroczą swoje uprawnienia (bo nie wierzę, że ktoś jak będzie na wraku to nie zejdzie niżej by zobaczyć resztę :smt003 )

Przy okazji wspomnień - lepiej jak świeże P1 zrobią kilka nurków w PL po kursie zanim pojadą na morze - myślę, że nie jest najlepiej, jak pierwsze nurki są na wodzie z falą, prądami itp.

10
Forum ogólne /
« dnia: 23 Czerwiec 2009, 18:11:21 »
Będę jechał na obóz  - prawdopodobnie w niedzielę rano, lub sobotę po południu ale to jeszcze do uzgodnienia z szanowną resztą mojej rodzinki - nie wiem od kiedy otrzymam przepustkę :oops:  - konkrety tak około czwartku przed obozem
mogę wtedy zabrać trzy osoby z małym bagażem lub dwie z trochę większym.

Strony: [1] 2 3 ... 7