Autor Wątek: Pomoc dla małego Emila  (Przeczytany 1332 razy)

Offline Justyna

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3
Pomoc dla małego Emila
« dnia: 01 Luty 2016, 09:31:11 »
Cześć :)
Fundacja SIEPOMAGA zbiera na EMILA
Zanim się urodził, miał już umrzeć. „Nie przeżyje” – mówili lekarze, gdy w wieku 3 tygodni leżał z podejrzeniem sepsy. Ochrzczony w inkubatorze, gdy już nie miał sił otworzyć oczu… Kolejny krzyżyk… ile już ich było? Gdy miał 4 miesiące, na chwilę „umarł” na rękach mamy podczas „zwykłego” pobierania krwi. Czy każde dziecko, które przestaje oddychać, robi się brązowe? Dzięki Bogu, że zapaść była w szpitalu – w domu rodzice by go nie odratowali. Przed każdą interwencją lekarską rodzice od ponad 4 lat słyszą, że ich syn ma 50% szans na przeżycie. I do tej pory zawsze był w tej szczęśliwej połowie…

Emil może żyć, lekarz z USA podejmie się ryzyka operacji. Koszt to prawie 2 mln $, a to pierwsza operacja z trzech… I nie wiemy, ile mamy czasu.
Być może wiele osób pomyśli, że to jest niewykonalne, że rodzice Emila mierzą za wysoko, proszą o zbyt wiele. Pomyśl o swoim dziecku – czy dla niego nie zrobiłbyś wszystkiego, chociażby inni wątpili, że się uda? Kwota jest niewyobrażalna, jednak jeśli nie ta operacja, to pozostaje tylko czekanie na najgorsze, na pustkę po życiu, które można było uratować.”
Więcej informacji znajdziecie na: https://www.siepomaga.pl/emil
Pomóż Emilowi
Wyślij SMS na numer 72365 o treści S3493 (koszt 2,46 brutto)
Przekaż darowiznę:
Odbiorca:     Fundacja Siepomaga
Bank BPH:    65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
Tytułem:      3493 Emil Koryczan darowizna


Pozdrawiam,
Justyna
Pozdrawiam,
Justyna