Autor Wątek: Vortex V-6 Oceanic (140zł) VS. TUSA FF 9 ()135zł  (Przeczytany 8451 razy)

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Sierpień 2008, 08:08:30 »
Maski wszystkie w porządku. Co do ventury z jedną szybką, miałem takową i miałbym dalej gdybym nie zgubił. Ale rzeczywiście ta Kona czy Vision wyglądają spoko. W końcu technologia idzie do przodu  :)
Płetwy Plana Avanti w tej cenie są zajebiste (mimo, że używki. Oczywiście jeśli nie są gdzieś pęknięte).
O żesz qwa!!! Zobaczyłem ceny fajek w Nautice  :shock:   Szukaj wiec rurki dalej na allegro, ale coś w tym stylu
fajka z zaworem
fajka bez zaworka
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline kanguro

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Sierpień 2008, 08:59:19 »
zawsze mozecie podjechac do dacathlona i tam jest za bodajrze 30 czy 40 zl komplet maska + fajka - minusem jest to ze nie ma szybkozlacza do fajki(w sesnie ze da sie jej odpczepic od maski bez wyjecia paska z maski)
ja tak kupilem i korzystam z niej do dzisiaj bo zadna ktora przymierzalem nie pasowala na moja krzywa morde  :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez kanguro »
Nie puszczone bąki unoszą sie do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły!

Offline nataniel

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.lukaszklima.com
(Bez tematu)
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Sierpień 2008, 10:24:41 »
Używam maski Ventura do tej pory i nie zamierzam zmieniać. Kupiłem ją ładnych parę lat wcześniej zanim zacząłem nurkować... wtedy do snoorklingu ale teraz spisuje się również i na basenie i podczas nurkowań. Mimo wszystko polecam kupić maskę z dzielonymi szkłami, ta Maresa wygląda w porządku. Przymierz jeszcze Scubapro Spectra oraz Maresa X-Vision, no i pomyś o nieśmiertelnej Look Technisub'a. Zajrzyj do Decathlonu widziałęm tam X-Vision w dobrej cenie.

A co do płetw to jeszcze napiszę o tych Caravellach, bo to były moje pierszwe płetwy. Kupiłem je wtedy co maskę Ventura  bo były najtańsze w CentrumSportu MAks  :)  (pamiętacie jeszcze ten sklep?) i powiem tak... żadna rewelacja ale jeśli nie masz wielkich wymagań co do płetwy to po co przepłacać. Ostatnio trochę popływałem sobie w różnych płetwach kaloszowych i Plana Avanti Quattro wydawały się dobre, więc pewnie ten model Tre też spokojnie zaspokoi Twoje oczekiwania.

A co do fajki, tylko te co pisał Małysz, innych nie kupuj.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez nataniel »
Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?
Łukasz Klima
<a class=\"postlink\" href=\"http]

Offline Anonymous

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sierpień 2008, 13:36:33 »
Podsumowanie.

Proszę okreslić jakie z tych wysztkich płetw będą najlepsze, do pływania, nurkowania w morzu na jeziorze i na wakacjach w chorwacji i hurgadzie - amatorsko, jak będę pływal prof. to kupie coś za 400zł

no i coś o maskach
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Anonymous »

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sierpień 2008, 17:24:08 »
Krótko ode mnie:
- do pływania bez sprzętu - jakieś Maresy albo Cressi kaloszowe
- do nurkowania - Jet Finy

Coś o maskach - najważniejsze, żeby maska pasowała Ci do twarzy. Drugie w kolejności, żeby miała szkła hartowane (tempered). Po trzecie, żeby była małej objętości (zawierała mało powietrza). Reszta to szczegóły...

Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar