Nowe kwalifikacje naszych instruktorów!

Czerwiec dla naszych instruktorów okazał się niezwykle pracowity. W dniach 19-20 czerwca 2020 r. w Centrum Nurkowym Aquarius nad j. Mausz pod okiem Roberta Goszczyńskiego, instruktora M2 KDP CMAS, będącego ekspertem od Zaawansowanej Konfiguracji Bocznej, odbył się kurs metodyki nauczania nurkowania w Zaawansowanej Konfiguracji Bocznej Sidemount MKB2 KDP CMAS. Doszły nas słuchy, że jednym z warunków zaliczenia było upięcie do swojej uprzęży aż 6 butli!

Kwalifikacje instruktora MKB2 uzyskał nie kto inny, jak sam Szef Szkolenia: Paweł POSTER Piłat!

Z kolei w dniach 28-30 czerwca, również nad j. Mausz pod czujnym okiem Piotra Dynowskiego oraz Marcina Kasprzaka M3 KDP/CMAS, uprawnienia do prowadzenia zajęć na stopień płetwonurka ekologa zdobył Artur Król

Panowie, serdeczne gratulacje!

fot. http://cmas.pl/galeria