Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Najazd Krabów na Bałtyk

 Ahoj Kraby!
Sezon letni szybkimi krokami zbliża się ku końcowi - nie pozostaje nam zatem nic innego jak pożegnać go w spektakularny sposób! Na zakończenie lata i powitanie jesieni jest nam niezwykle milo zaprosić was na Krabowy najazd na Bałtyk!
Na przełomie września i października planujemy odwiedzić Lena Diving Baltic i pozwiedzać urokliwe wraki Bałtyku.
Plan wyjazdu:
środa (20.09) – wyjazd z Krakowa
czwartek, piątek i sobota (21,22,23.09) – nurkowania wrakowe w bazie Lena Diving Baltic na Helu (w czwartek i w piątek 2 nurkowania, w sobotę 1)
niedziela 24.09 – powrót do Krakowa
Jako że będziemy nurkować w trudnych warunkach morskich na znacznych głębokościach wyjazd jest dedykowany dla doświadczonych nurków posiadających SUCHE SKAFANDRY oraz uprawnienia na poziomie minimum PE.
Co ciekawego możemy zobaczyć?
Trałowiec 40m 
Bryza 21m 
Groźny 18m 
Delfin 21m 
Kanonierka 31m
Pogłębiarka 36m
Malutka 31m
Wicher 12m
 
Dokładny plan nurkowania oraz ostateczną listę wraków do zwiedzenia ustalimy prawdopodobnie już na miejscu w zależności od pogody i składu grupy.
Opłaty: każde wypłyniecie to koszt 100/110 złotych od osoby, w zależności od odległości do wraku. Trzeba tez doliczyć tak zwaną opłatę bazową – 20zl od osoby na dzień nurkowy.
W bazie można też nabić butle: 2zl za litr powietrza i 3 zł za litr nitroxu do 40%.
 
Noclegi: 120 zł/osoby za dobę w ośrodku Hell Camp LINK
Transport - we własnym zakresie
Tabela zapisów: LINK
Zachęcamy do zapisów!