Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy

Ahoj!
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
W celu zgłoszenia się na obóz prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Zaznaczcie też,  czy chcecie jechać jako rekreacja, czy planujecie zrobić kurs: LINK
Koszulki Elbowe
W tym Jubileuszowym Roku planujemy również stworzyć unikatowe koszulki obozowe :) Jeśli jesteście zainteresowani ich zakupem to zaznaczcie taką informację (wraz z podaniem rozmiaru) w formularzu zapisów -  wtedy koszt Elby będzie wyższy o 50 zł. Prosimy o rzetelne wypełnienie dokumentu, po zapisach zamówimy taką ilość, ile będzie zamówień, dlatego nie będzie możliwości wymiany rozmiaru. 
Obóz szkoleniowy to długoletnia tradycja Kraba, a miasteczko Nisporto, leżące w północnej części wyspy Elba, jest naszą miejscówką od 2014 roku. Tradycyjnie już będziemy zakwaterowani w Sole e Mare u Pani Sandry.
A gdzie będziemy nurkować? Oczywiście w basenie Morza Śródziemnego! Będzie czekać na nas ciepła i przejrzysta woda oraz atrakcyjna fauna i flora. 
Praktyczne informacje odnośnie wyjazdu:
Zasady wyjazdu:
Pierwszeństwo na wyjazd mają osoby jadące na kurs. 
Na ten moment mamy zamiar uruchomić następujące kursy:
P1 - 1450 zł
PNO - 400 zł
PNA - 400 zł
PE - 800 zł
P2 - 1650 zł
PJ1 - 1000 zł
PKB - 800 zł
PZB - 700 zł
PSS - 400 zł
PN2 - 1100 zł
PN2KB - 1100 zł
Jeśli chcecie zrobić inne kursy na Elbie, to bardzo prosimy o informację przy zapisach, może uda nam się uruchomić dodatkowy kurs który nie jest aktualnie wymieniony.
UWAGA!
Przed zadeklarowaniem udziału w kursie sprawdźcie czy spełniacie wymagania kursowe (staż nurkowy itp.)! https://www.krab.agh.edu.pl/kursy-opis
 
Zakwaterowanie: 
Będziemy mieszkać w domkach 4-5 osobowych, (wyposażone w kuchnie, co umożliwia własne przygotowywanie posiłków). Na terenie naszego kempingu - Sole e Mare - znajduje się restauracja (na plaży jest też inna restauracja oraz niewielki sklepik. 
Zdjęcia można oglądać na stronie: LINK
 
Dojazd:
Tradycyjnie na miejsce obozu dotrzemy transportem autokarowym organizowanym przez Klub. Istnieje też możliwość transportu własnego.
Wyżywienie:
Wyżywienie we własnych zakresie. Na terenie campingu oraz na plaży znajdują się restauracje, a w sąsiedztwie domków jest sklepik spożywczy. Ponieważ każdy z domków posiada dostęp do kuchni, można bez problemu samemu przygotowywać posiłki. Proponujemy zabrać jedzenie ze sobą z Polski, do tej pory nie było problemów z transportem.
 
Ubezpieczenie:
Każdy uczestnik wyjazdu (który będzie nurkował) będzie zobowiązany do posiadania ubezpieczenia obejmującego sporty ekstremalne (nurkowanie). Standardowo polecamy ubezpieczenie DAN, szczegóły znajdziecie na stronie: LINK
Cena wyjazdu:
Transport autokarem klubowym: 2000 PLN +250€ 
Transport własny: 1000 PLN + 250€
 
Dodatkowo do tego należy doliczyć koszt kursu, w którym planujecie wziąć udział. Na obozie ceny kursów są niższe niż w PL, a dodatkowo nie trzeba płacić za dojazd i wejściówki, a cały sprzęt mamy pod ręką;)
Na zapisy i zaliczkę w wysokości 500 zł czekamy do końca marca (31.03 do końca dnia), na resztę kwoty czekamy do końca kwietnia.
Płatności w PLN przyjmujemy na konto: 
AKP Krab AGH
ul. Reymonta 21A
Nr konta: 45 1750 0009 0000 0000 3600 5588
Tytuł: Imię, nazwisko + zaliczka Elba
Chrzest:
W czasie obozu odbędzie się najważniejsze, najprzyjemniejsze, najdłużej wspominane wydarzenie w życiu każdego Kraba - tradycyjny chrzest na płetwonurka! :) 
Rekreacja:
W obozie mogą również uczestniczyć klubowicze jadący na Elbę rekreacyjnie. Z naszej strony możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, abyście również i Wy mogli nurkować w trakcie obozu. Musicie jednak pamiętać, że priorytetem są szkolenia. Wypożyczenie sprzętu, bicie butli, wypłynięcia i wyjazdy na nurkowania nie są wliczone w cenę obozu. Płatność za wypożyczenia sprzętu będziecie regulować na miejscu.
Zdjęcia z Pierwszej Elby możecie znaleźć tutaj: https://www.krab.agh.edu.pl/galeria.oboz-szkoleniowy-elba-2014
Zapraszamy do Zapisów!
Zarząd AKP Krab AGH