Krabowy najazd na Hermanice 5-6-08.2022

Ahoj Kraby!
Serdecznie zapraszamy Was na kolejny Krabowy weekendowy wyjazd - tym razem kierunek to Svobodne Hermanice w Czechach!
Ze względu na dość trudne warunki nurkowe, zalecamy, aby pojechały osoby posiadające kurs PE oraz kurs suchego skafandra (PSS).
Z racji tego, że wyjeżdżamy poza granice Polski, każdy obowiązkowo musi posiadać aktualne ubezpieczenie nurkowe.
Tym razem proponujemy Wam troszkę inną formę wyjazdu - bierzemy namioty i robimy “weekendowy obóz krabowy”! Jak wygląda plan wyjazdu?
W piątek po południu wyjeżdżamy z Krakowa (około 17:00) i udajemy się w kierunku Hermanic. Rozbijamy namioty, a potem grill & chill.
W sobotę zaczynamy nurkowania - jedno przed, drugie po południu. W międzyczasie jakieś jedzonko, a wieczorkiem znów posiadówka przy grillu/ognisku.
W niedzielę znów nurkowania a po południu powrót do Krakowa*
*Jeżeli nie możecie dotrzeć na Hermanice w piątek, to oczywiście zapraszamy w dogodnym dla Was terminie - dajcie tylko znać w formularzu, kiedy planujecie przyjechać.
Link do zapisów znajdziecie TUTAJ
Jeżeli nie odpowiada Wam spanie w namiotach, to niedaleko Hermanic znajdziecie domki/pokoje - do ogarnięcia we własnym zakresie.
Serdecznie zapraszamy do zapisów!